IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от satz

    ъъ, не е грешка, има друга компания със сходен обем продажби и печалби /на акция, наскоро тя обяви 100% увеличение на приходите и цената и е около 23-25лв.
    А мажоритаря споделя ли печалбата си с акционерите?Или само си играем на статистика?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pavlin
      Първоначално изпратено от satz
      ъъ, не е грешка, има друга компания със сходен обем продажби и печалби /на акция, наскоро тя обяви 100% увеличение на приходите и цената и е около 23-25лв.
      а тук имате 6 пъти (600%) падане на дивидента за две години...

      Хм, и коя е тази компания, за която говориш, демек за аналог някакъв намекваш?

      После пък дивидента намесваш, нещо никак, ама никак не ми звучи убедително....

      Та, ако СОДИ са към 15 -тина лева с тези ....стотин милиона и кусур инвестиции през последните години....!????....то работата много зле бе.
      Ми ето ти домашно(IQ тест), при това лесно , за инвестициите ти беше обяснено

      Първоначално изпратено от El Guapo
      Как защо? Да ги шитне малко по късно на 100 .
      тц, а и тва покъсно за някои тука е вече 8 години ХЕХЕ , даже и на 60 не кълве Инвеститора вече :P

      15лв. дефакто са към момента дивидентите за 10години.
      чат пат се появява някой шаран с учебниците да купува на 30 малко преди ОС , ама то криза,естествен подбор и т.н.

      иначе номера е ясен , купуваме 2-3 акцийки на 60 колкото да посочим после за 100-те броя че вижте ква е цената късате ми сърцето на 30...

      Коментар


      • Купувам акции от следните дружества:

        1. ДУРОПАК-ТРАКИЯ ПАПИР АД
        2. ИНТЕРХОТЕЛ ПОМОРИЕ АД
        3. РОДИНА ТУРИСТ АД
        4. ВАМО АД
        5. ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМ БУРГАС АД
        6. ЕЛЕКТРОНИКА АД
        7. БАЛКАН АД

        За предложения на ЛС или на thetrader@start.bg!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от satz
          ъъ, не е грешка, има друга компания със сходен обем продажби и печалби /на акция, наскоро тя обяви 100% увеличение на приходите и цената и е около 23-25лв.
          а тук имате 6 пъти (600%) падане на дивидента за две години...

          Хм, и коя е тази компания, за която говориш, демек за аналог някакъв намекваш?

          После пък дивидента намесваш, нещо никак, ама никак не ми звучи убедително....

          Та, ако СОДИ са към 15 -тина лева с тези ....стотин милиона и кусур инвестиции през последните години....!????....то работата много зле бе.
          Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

          Коментар


          • Как защо? Да ги шитне малко по късно на 100 .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от satz
              Първоначално изпратено от pavlin
              Първоначално изпратено от satz
              купувам Sodi до 500 бр. на 15лв
              Тук има някаква "печатна грешка", ми се струва......
              Пич, да не си пропуснал една нула някъде, между 1 и 5, или след петицата?
              то криза, криза, ама чак пък толкова ниско!
              ъъ, не е грешка, има друга компания със сходен обем продажби и печалби /на акция, наскоро тя обяви 100% увеличение на приходите и цената и е около 23-25лв.

              а тук имате 6 пъти (600%) падане на дивидента за две години...

              или ако купиш на 24лв. 4 години седиш и чакаш на 6лв. дивидент пък той последния път и 3лв. нямаше па сега 2 лева няма и както се вижда над 6 години продават на 70лв. . Е ако някой тряя препере нещо щи даде 100лв. за пред хората ама вий си знайти хихи

              ааа, да в учебниците имаше нещо за инвестициите в компанията , ми пак там в учебниците е обяснено че то касае публичните компании с над 60% на борсата, а тук не е ясно кога ще ти обезсилят акциите.... вече има и примери
              а на теб защо ти е соди тогава

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pavlin
                Първоначално изпратено от satz
                купувам Sodi до 500 бр. на 15лв
                Тук има някаква "печатна грешка", ми се струва......
                Пич, да не си пропуснал една нула някъде, между 1 и 5, или след петицата?
                то криза, криза, ама чак пък толкова ниско!
                ъъ, не е грешка, има друга компания със сходен обем продажби и печалби /на акция, наскоро тя обяви 100% увеличение на приходите и цената и е около 23-25лв.

                а тук имате 6 пъти (600%) падане на дивидента за две години...

                или ако купиш на 24лв. 4 години седиш и чакаш на 6лв. дивидент пък той последния път и 3лв. нямаше па сега 2 лева няма и както се вижда над 6 години продават на 70лв. . Е ако някой тряя препере нещо щи даде 100лв. за пред хората ама вий си знайти хихи

                ааа, да в учебниците имаше нещо за инвестициите в компанията , ми пак там в учебниците е обяснено че то касае публичните компании с над 60% на борсата, а тук не е ясно кога ще ти обезсилят акциите.... вече има и примери

                Коментар


                • колко даваш за Тексимбанк?

                  Първоначално изпратено от irena
                  Купувам акции на Тексимбанк!

                  Коментар


                  • ПРОДАВАМ следните пакети акции :
                    1.Ваканционно селище Русалка АД -2000 ац. 2.СОМАТ-1000 ак. 3.Бреза АД гр. Кърджали -2295 ак. 4.Зелин АД / Пластхим АД/ София - 2500 ак. 5. хотел - Рила АД - 2600 ак. 6.БЕТА АД - Червен бряг - 2000 ак. 7. ИЦМ АД / ИЦМ РЗ АД /гр. Пазарджик - 3000 ак. 8. ВИНАЛ ЛОВЕЧ - 11 000 ак. 9.Феникс реком Варна - 1304 дяла х 10 лв. 10. Оранжерии - Стрелча - АД 3000 ак. 11. Агробиохим АД - 311 ак ,12 ЛИПНИК АД 10455 ак. www.veldi@mail.bg

                    Коментар


                    • соди

                      Продавам 187 бр. Соди за 70 лв. за брой.
                      Иван Георгиев

                      Коментар


                      • Купувам акции на Солвей Соди - 45 лв. за брой.

                        Коментар


                        • И аз си имам 100 акции на Солвей Соди .И аз им искам по 100 лв на акция , пък и по лесно се смята ( 100 . 100 = ? )

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от satz
                            Първоначално изпратено от BAD
                            Първоначално изпратено от BAD
                            Първоначално изпратено от BAD
                            Първоначално изпратено от BAD
                            Първоначално изпратено от BAD
                            Продавам 334 акции на ,,Солвей Соди'' АД.Цена - 100 лева за акция.
                            Има и заплануван екстра дивидент < 1.9лв./акция , хи хи

                            купувам Sodi до 500 бр. на 15лв
                            За 15 лева на акция мога да ти предложа,да те снимам с депозитарната разписка.Ако си навит,свиркай навреме,за да си изкарам такава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от satz
                              купувам Sodi до 500 бр. на 15лв
                              Тук има някаква "печатна грешка", ми се струва......
                              Пич, да не си пропуснал една нула някъде, между 1 и 5, или след петицата?
                              то криза, криза, ама чак пък толкова ниско!
                              Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

                              Коментар


                              • Купувам акции на Тексимбанк!

                                Коментар

                                Working...
                                X