IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Продавам акции от- Инкомс Телеком, Русалка Ад, Горупсо Мадан,Хотел Рила, Оптико Електрон- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, Черноморско злато АД, Агрополихим АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,ТропикАД, Дом БойарАД,Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
      От доста време се мъчиш да ги продадеш... Пак предлагам 45 лв. за брой и ги взимам всичките...
      Вярно е,че ги продавам отдавна,но не съм на зор и не ги продавам на каква да е цена.Ако се намери някой,да ми даде моята,или съвсем близка до моята,ще ги продам.Ако ли не,ще си вземам дивидента ежегодно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
        Продавам 334 акции на ,,Солвей Соди'' АД - Девня.Цена - 100 лева за акция.
        От доста време се мъчиш да ги продадеш... Пак предлагам 45 лв. за брой и ги взимам всичките...
        Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Продавам 334 акции на ,,Солвей Соди'' АД - Девня.Цена - 100 лева за акция.

          Коментар


          • Продавам акции от- Инкомс Телеком, Русалка Ад, Горупсо Мадан,Хотел Рила, Оптико Електрон- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, Черноморско злато АД, Агрополихим АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,ТропикАД, Дом БойарАД,Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pavlin Разгледай мнение
              Това ще да е някакъв нов български принос в отношенията мажор/минор собственици
              Изглежда тъпичко, затова ще уточня - Красимир Стефанов ( дир. на Нап) го "препоръча" - вместо да правят гимнастики, да крият данъци и създават работа на комисията Кушлев, да си разпределят печалбата като дивидент ( и да спят спокойно - това е от мен).......
              Защо си мислиш, че един малко по-умен мажо с над 90% собственост, няма да го направи....

              Коментар


              • агрополихим

                Първоначално изпратено от Каммен Разгледай мнение
                някой има ли инфо - агрополихим раздавали ли са дивиденти последните 5 години
                Май не. Резултати по години са 2007 +25; 2008 -34;2009 -37. Нямам инфо за 2005 и 2006.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  По принцип има някаква връзка, но не е пряка...
                  Няма да се учудя, ако стреснати от акции на НАП и губещи предприятия в момента, започнат да разпределят дивиденти( от резерви, от врътки с преоценки и т.н.).
                  Това ще да е някакъв нов български принос в отношенията мажор/минор собственици

                  Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Това, че СОДИ е отлична фирма - спор няма...
                  ...
                  така си е!
                  Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

                  Коментар


                  • акциите са на съпругата ми. Това бе единствената компания, която съм търгувал на БФБ. Имах доста акции, които продадох преди търговото(( В момента а и от години не искам и да чувам за БФБ. Има доста по приятни места за търгуване.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pavlin Разгледай мнение
                      Да, ЧИЧО, точно така е законовото положение....и срокът е пет години, нали?

                      Исках да кажа, че според мен акции /дружества/, които дават редовно доста прилични дивиденти дори и в "криза", като СОЛВЕЙ СОДИ примерно, си държат и увеличават стойността и без да се котират на борсата......
                      По принцип има някаква връзка, но не е пряка...
                      Няма да се учудя, ако стреснати от акции на НАП и губещи предприятия в момента, започнат да разпределят дивиденти( от резерви, от врътки с преоценки и т.н.).
                      За казуса от НАИВНИК - дивидента може да ти даде бърза оценка за някаква продажна цена на акцията - х10 мин, х15 мах, примерно...
                      Това, че СОДИ е отлична фирма - спор няма...
                      Даже ме е яд , че си ги продадох преди отписването....

                      Коментар


                      • Принципно сте прави, но особено при непублични акции предполагах че е отработен някакъв начин за нотариално пълномощно. Не би трабвало да има срок освен ако няма ресение на общо събрание. Дайте инфо за дивидентите през годините при Соди!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Павлине, дивидента не можеш да го продадеш...
                          Той си е на твое име и никой друг, освен тебе не може да го вземе.(казуса с нотариални заверки и бла-бла трудно върви....)
                          Да, ЧИЧО, точно така е законовото положение....и срокът е пет години, нали?

                          Исках да кажа, че според мен акции /дружества/, които дават редовно доста прилични дивиденти дори и в "криза", като СОЛВЕЙ СОДИ примерно, си държат и увеличават стойността и без да се котират на борсата......
                          Ако не съм прав, обори ме. Твоите мнения винаги са точни и интересни
                          Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

                          Коментар


                          • някой има ли инфо - агрополихим раздавали ли са дивиденти последните 5 години

                            Коментар


                            • Павлине, дивидента не можеш да го продадеш...
                              Той си е на твое име и никой друг, освен тебе не може да го вземе.(казуса с нотариални заверки и бла-бла трудно върви....)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yanchev Разгледай мнение
                                А това с неполучавания дивидент какво общо има с цената на акциите ?
                                Е няма ли?
                                И то точно за тази акция!?
                                Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

                                Коментар

                                Working...
                                X