IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Котировки и коментари за непублични акции

    Задачата на Комисията е не да дава решения, а да ги премахва (

    Коментар


    • Котировки и коментари за непублични акции

      Плюс,

      Ако ми се обадиш на адрес agtassev@hotmail.com смятам,че мога да тои обясня съвсем точно начина на покупко-продажба.Правил съм го.От позицията на клиент.

      Коментар


      • Котировки и коментари за непублични акции

        Аз не знам, но опитай да попиташ на този адрес:
        София 1000, ул. "Врабча" № 23
        тел. централа: 94 04 999
        факс: 980 26 47
        e-mail: bg_ssec@ssec.bg

        Коментар


        • Котировки и коментари за непублични акции

          Някой би ли ми обяснил, как мога да продам акции на непублично дружество.Конкретно - дружеството беше публично но вече не е.При условие, че никъде не мога да обявя, че въобще ги имам а мажоритарния собственик няма интерес. Питането ми е за законните начини да си продам акциите .

          Коментар


          • Котировки и коментари за непублични акции

            Търся 300 моми - жителки на Стара Загора))

            Коментар


            • Котировки и коментари за непублични акции

              Ей, Наивник, не си прави бъзици с Курило, че аз съм от там и си падам малко шовинист.

              Коментар


              • Котировки и коментари за непублични акции

                grazias senior

                Коментар


                • Котировки и коментари за непублични акции

                  ФЕСТивалната фирма е решила, че щом е купила половин Варна, трябва да се пререгистрира в Бургас и посредникът и е Евродилинг от Бургас.

                  Коментар


                  • Котировки и коментари за непублични акции

                    В този ред на мисли Курилометал би звучало най-добре... Метален ..... Правите си бъзик Вие, ама мислите ли, че им е лесно на комисията? Едно време им беше лесно, много такси, много консултански услуги, приватизационните фондове плащаха, че плащаха, а сега, с какво да се занимават милите... Нищо лошо не казвам за тях, знам че съм идеално защитен, знам, че ако имам акции от дружество Кукумявка, не мога да искам мнение за цена, ще си ги държа до гроб.

                    Коментар


                    • Котировки и коментари за непублични акции

                      Абе откак Поморийското вино мина в тая секция, дали на някой му се пие? Изостанали са ми едни 66 бутилки, кой е посредника на ФЕСТивалната фирма от Варна?

                      Коментар


                      • Котировки и коментари за непублични акции

                        Той златен пясък има предвид сигурно

                        Коментар


                        • Котировки и коментари за непублични акции

                          Владо за слънчев пясък на 4.20 за тон, няма ли да те заболи корема и да почнеш да хълцаш))

                          Коментар


                          • Котировки и коментари за непублични акции

                            може да продължим идеите за речника - нафта, аспирина, тютюн и южен тютюн. Айде нещо непублично hevy metal (за КЦМ-Пловдив).
                            По-интересно е за пивоварните - например търся Бира от Плевьен 20 халби по 10 лв

                            Коментар


                            • Котировки и коментари за непублични акции

                              Какъв е морския пясък, златен или слънчев )))

                              Коментар


                              • Котировки и коментари за непублични акции

                                Хареса ми идеята на Наивник .
                                Например : "Мога да предложа 15 тона морски пясък за 4.20 лева за тон ". Това например какво е? Ако е публикувано в някой форум за строителство?. Има и друг въпрос. Ако сайта е регистриран някъде другаде ( за определеност да приемем Бахамите ), кой носи отговорност и какви са правомощията на ДКЦК там ?

                                Коментар

                                Working...
                                X