IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Котировки и коментари за непублични акции

    Ееее Ал,
    Тая информация дето я публикуваш не е корекна!!!
    Тя не се отнася зя българското предприятие. Печелбата на акция въобще не е ясна каква е.
    Все пак България не е Белгия!!!

    Коментар


    • Котировки и коментари за непублични акции

      до Ал.
      Искаш да ми кажеш, че 50-те ми акции имат печалба по 6 евро? И за миналата година имам дивидент 300 евро?

      Коментар


      • Котировки и коментари за непублични акции

        imam aktzii natizeklanitza ad-dobri4;burgaski korabostroitelnitzi ad;transimpex ad;serdika-90 ad-dobri4 i ektron ad!interesuvat me tzeni ili kade da pogledna 3a takiva

        Коментар


        • Котировки и коментари за непублични акции

          Милена, я виж тази информация и си направи сама изводите:
          Белгийската химическа и фармацевтична компания Солвей обяви рекордна нетна печалба за 2004 г., възлизаща на 541 млн. евро, или покачване от 26%, при оборот от 7,87 млрд. евро, което представлява ръст от 4%.
          Печалбата на акция възлиза на 5,92 евро, срещу 4,78 евро за предходната година.
          Солвей дължи рекордната си печалба основно на силния си резултат в областта на пластмасата (+76%).
          В същото време химическата дейност също се е подобрила (+31% за четвъртото тримесечие) благодарение на възстановяването на пазарите (основно на сода каустик) и на покачването на някои от цените.

          Резултатите на Солвей във фармацевтичния сектор обаче отбелязват понижение с 3%.

          От компанията не дават прогнози за 2005 г. но уточняват, че “групата започна добре годината на фона на благоприятни пазарни условия".

          Солвей е един от основните акционери в “Солвей Соди" АД. Девненският завод беше приватизиран през 1997 г., когато Солвей закупи 60% от капитала срещу 160 млн. долара.

          "Солвей Соди" е най-големият завод за калцинирана сода в Европа с годишен капацитет от 1,2 млн. тона. Заводът е построен през 1974 г.

          Коментар


          • Котировки и коментари за непублични акции

            Продавам Соди Девня 50 бр. на 25 лв.

            Коментар


            • Котировки и коментари за непублични акции

              Купувам SODI на 7,50лв.

              Коментар


              • Котировки и коментари за непублични акции

                PRODAVAM 40 BROIA AKCII OT SODI DEVNIA AD
                O42 86 80 67 GSM0889562941

                Коментар


                • Котировки и коментари за непублични акции

                  PRODAVAM 40 BROIA AKCII OT SODI DEVNIA AD
                  O42 86 80 67 GSM0889562941

                  Коментар


                  • Котировки и коментари за непублични акции

                    prodavam 3000 akcii na bulbank AD na 10 BGN

                    Коментар


                    • Котировки и коментари за непублични акции

                      Банда !!!!
                      Някй има ли да ми шитне някоя и друга акциика на "Орион - ски" - Чепеларе?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Котировки и коментари за непублични акции

                        ...между другото никой не "натиска" никого да продава: решенията взема всеки сам за себе си, след като е събрал достатъчно информация, а крайният резултат е съвкупност от продажби и покупки , добрият играч ги подрежда в правилната последователност и не е изключено да започне с продажба /на късо.../...

                        Коментар


                        • Котировки и коментари за непублични акции

                          Професоре, дали дружествата са ПУБЛИЧНИ или от ЗАТВОРЕН ТИП, няма никакво значение, защото всяко публично , буквално утре може да се превърне в д-во от затворен тип, а да говорим, че д-вата били и такива, които гарантират дивидент или някаква доходност, това си е чиста заблуда- никой от онези, които смяташ, че трябва да получат някаква информация в тази посока, НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ЛЪГАН и никой не трябва да се надява и с тази цел да купува книжа на което и да е д-во. Критериите са различни, противоречиви,... повече са губещите, за да има и съвсем малък брой печелещи...

                          Коментар


                          • Котировки и коментари за непублични акции

                            Благодаря на отговорилият от 11.20 , но въпросът ми беше за ИФ"Развитие" КДА , учередител на Прив. фонд Развитие(сегашния Развитие -Индустрия холдинг).В регистъра на КФН виждам като член на Съвета на Директорите Корпорация Развитие КДА, но не знам дали са същите. Ще съм много благодарен на всеки, който може да ми даде някаква информация за тези дружества.

                            Коментар


                            • Котировки и коментари за непублични акции

                              РАЗВИТИЕ - ИНДУСТРИЯ ХОЛДИНГ АД - цена на БФБ 3,35лв (20.02.05 11:18)
                              Адрес за кореспонденция: БЪЛГАРИЯ, София, 1618, бул. "Братя Бъкстон" №40, ет.4 , 9305 520

                              Коментар


                              • Котировки и коментари за непублични акции

                                Търся акции на Сънитекс - Мездра. Някой дали не е скатал малко. Предлагам 3 лева на акция

                                Коментар

                                Working...
                                X