IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Котировки и коментари за непублични акции

    Някой има ли идея какво става с Изида - Елин Пелин. Имам малко акции от там, ама не знам какво е положението. Те не са публично др-во вече...в ликвидация ли са кво са

    Коментар


    • Котировки и коментари за непублични акции

      г-н Стефанов - репликата ми беше сериозна - кажете това Жоси онова Жоси ли е?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Котировки и коментари за непублични акции

        Имам си към... чакай да видя картата :-)... 380, ама не си ги давам всичките. Да си ги делнем? 200 за тебе? Половин бон ще бутнеш ли?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Котировки и коментари за непублични акции

          Do Imperatora
          Kolko parcheta imash na Vini-Sliven i kolko im iskash?

          Коментар


          • Котировки и коментари за непублични акции

            Какво фабрикува това Жоси, колега - разревани сиренца ли? Ония от радиорекламата, която ме кара да изпадам в гърчове от смях? Дай повече данни, гледам - доста време предлагаш ги тия пакети... Сигур продаваш и по-малки бройки или държиш да шитнеш целите пакети? Това ще ти е трудно...
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • акции от непублични компании

              Предлагам следните пакети акции:

              Винпром АД – Велико Търново - 3 800 акции (13,78% от капитала)
              Елица АД – с. Момчиловци, гр. Смолян – 33 000 акции (14,93% от капитала)
              Жоси АД – гр. Хаджидимово, обл. Благоевград – 9 285 акции (10,00% от капитала)

              За повече информация имейл: stf79@abv.bg

              Коментар


              • Котировки и коментари за непублични акции

                Навремето протеинът се смяташе за добро дружество, сега не знам.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Котировки и коментари за непублични акции

                  аз пък имам акции на "Буря-Габрово", и на "Добруджански протеин"-Добрич,/това пък второто-откъде го намерих и аз, да си ги бия сега в главата/. Някой да проявява интерес или да даде малко инфо.

                  Коментар


                  • Котировки и коментари за непублични акции

                    А трябва да мислиш и за инвестиции. Иначе наистина има доста дружества, дето са публични, ама само на думи. Знам и такива, дето навремето почти не се търгуваха, но после станаха борсови хитове.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Котировки и коментари за непублични акции

                      Аз точно това правя в момента, ровя из Кобоса и счетоводните справки, за да купя нещичко, естествено със спекулативна цел! За инвестиция - кой ти мисли?

                      Коментар


                      • Котировки и коментари за непублични акции

                        Прецакан дребен
                        Принципно си прав. Обаче замисили се за дружества дето само се водят публични. Никакъв интерес. никакво движение. А дори и да е публично със загуби то пак за нищо не става. Справка Сънитекс АД - Мездра. А те дивидентите вече при тия нива на акциите като доходност са си просто нищо. Само спекулата му е майката от тук нататък

                        Коментар


                        • Котировки и коментари за непублични акции

                          Според мен за да стане едно дружество непублично, трябва задължително преди това да има обратно изкупуване от мажоритарния собственик, който е гласувал това решение. В противен случай дребния инвеститор е прецакан отвсякъде. Като няма реален пазар, какво да си правя аз непубличните акции? Да чакам 50 г. дадено предприятие да излезе на печалба и да търся дивиденти?

                          Коментар


                          • Котировки и коментари за непублични акции

                            АКБ форест ли? Това бяха некви посредници ли?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Котировки и коментари за непублични акции

                              Император,

                              акции на Алекоспорт и Хелио-тур-С можеш да пробваш да продадеш само на АКБ :-)

                              Коментар


                              • Котировки и коментари за непублични акции

                                Привет, пак съм тук
                                търся загорка
                                както обикновено на цена 10-12 лева парчето-зависи от количеството

                                Коментар

                                Working...
                                X