IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Продавам Вини Сливен - 280 бр. и Дамяница - 100 броя - цени по споразумение... :-)
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Купувам СОДИ по 22лв.

      Коментар


      • Купувам SODI на 21лв/бр. през ,,Елана''.

        Коментар


        • Акциите на "Винекс Славянци" АД от 2005 г. са налични. Продажбата става с джиросване.

          Коментар


          • купувам SODI на 17лв.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от NINJA
              Купувам акции на ''Калиакра'' и ''Биовет'' колкото можете да ми продадете.
              Биовет е публично но ако искаш на 15-16 лв. мога да ти продам доста

              Коментар


              • Купувам акции на ''Калиакра'' и ''Биовет'' колкото можете да ми продадете.

                Коментар


                • Точно за толкова, колкото ти снесе купувачът.
                  Да.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • За колко лева може да се продаде една акция на Винекс Славянци?

                    Коментар


                    • Винексовите акции не са лоши (и аз тоже си имам), но да те предупредя, че при тях специфичен проблем има - те са налични вече и според идиотските правила трябва да се дигнеш с купувачът си и да отидете до Славянци... :-(
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Продавам 10 акции на Винекс Славянци(VINS).
                        Продавам 10 акции на Рока България (FANS)

                        Коментар


                        • Продавам 3000 акции на загорка
                          цена 14.00 на акция
                          Дивидентът раздаван в последните 2 години е 35-40 ст на акция

                          Коментар


                          • Купувам "Унифарм"АД, "Унифарм-2000"АД и "БФБ-София"АД.
                            donvanios@hotmail.com

                            Коментар


                            • Пиши ми на мейла или дай твои координати за Унифарм-2000.

                              Коментар


                              • имам на унифарм 2000 около 100 бр. каква цена предлагаш

                                Коментар

                                Working...
                                X