IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За "Лудогорие-91"АД
    donvanios@start.bg

    Коментар


    • Re: СПИСЪКЪТ "КУПУВА" на DON VANIOS

      ПРОДАВАМ:

      1. Около 1 (един) % от капитала на "ЛУДОГОРИЕ 91" - Кубрат на цена 10 лв./акция. Дружеството изнася 100 % за "Икеа".

      2. Акции на "Биляна Трико" - Петрич - 200 бр. на цена 2,50 лв/акция. Дружеството изнася за "Юнайтед Калърс оф Бенетон" - Англия

      3. Акции на "Загорка" - 150 бр. на цена 18 лв/акция.

      4. Акции на "Аугуста 91" - Хисар (Хотел "Аугуста") - 600 акции на цена 3,00 лв/акция

      5. Акции "Черноморско Злато" - Поморие - 100 бр. на цена 3,70 лв/акц.

      6. Акции "Балканфарма Разград" - 778 бр. на цена 4,00 лв/акция.

      Поздрави!
      Указвайте Е-мейл и телефон за преговори.

      Коментар


      • Хе-хе - майтапиш !!!

        За ИХ Сандански един наш съфорумец ми предлагаше 1 бон преди две години, а ти искаш да ти ги подаря без пари.
        Само тях, Бороспорт и Дунав турс да ти ги дам за бон и половина, пак трябва да черпиш. И без това за трите пакета блоково правя сериозно намаление. Ако искаш да преговаряме за всичко, трябва да тръгнеш от 20 ревлювци нагоре и да си стискаш палци.[/img]
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • колкото си обявил

          Коментар


          • Може и да се разберем. :-) Колко кинти цакаш?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • И трите дядо попе

              Коментар


              • Към кой пакет го искаш?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Императоре,
                  сложи ИХ"Сандански" към пакетите и стискаме ръце.

                  Коментар


                  • Между другото - очаквам оферти и за 238 броя на ИХ Сандански... не го турнах при другите - щото е со налични акции....
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Сливенската си я бива, ама не е критерий за акции! Обещавам с каолин да не препивам. Поне не много.[/img]

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът
                        БАНДА, ХРУМНА МИ ДА ОБЯВЯ ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА НА НЕПУБЛИЧНИТЕ СИ АКЦИИ.

                        За целта ги разпределих в три пакета, по отрасли, като към всеки пакет прибавих по едно дружество от друг отрасъл:...

                        Цените подлежат на коментар - но не драстичен. :-)

                        Императоре, толкова сини чипове не съм виждал на едно място през живота си. Трябва да направим един семинар на тема: "Как се събира и опазва толкова ликвидно богатство?" Може да акцентуваш на събирането, защото опазването му няма да е толкова сложно, май (при продажби - ан блок)!
                        "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                        Коментар


                        • Хмммм.... ще почакам да видя за цял пакет желаещи има ли, ако не... ще помисля. :-) Що тъй - да не би Сливенската перла да е шльокавица? :-)
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Импи, ако решиш само Дамяницата можем да направим нещо

                            Коментар


                            • Можеше под тотална разпродажба да напишеш с големи букви и пролетно намаление -ХХ% )
                              Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

                              Коментар


                              • БАНДА, ХРУМНА МИ ДА ОБЯВЯ ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА НА НЕПУБЛИЧНИТЕ СИ АКЦИИ.

                                За целта ги разпределих в три пакета, по отрасли, като към всеки пакет прибавих по едно дружество от друг отрасъл:

                                1 пакет - Дамяница - 200 броя, Вини Сливен - 380 броя, Винекс Славянци - 13 броя + Болярка - 100 броя. Общо 693 акции - ЦЕНА - 650 ЛВ.


                                2 пакет - Бороспорт - 200 броя, ИХ Поморие - 8 броя, Ас-тур - 91 броя, Дюни - 30 броя + Лазурен бряг - 5 броя. Общо 334 акции - ЦЕНА - 750 ЛВ.


                                3 пакет - Албена Автотранс - 21 броя, Хелио-тур-С - 100 броя, Свиленград Автотранс - 5 броя, Дунав турс - 15 броя + Сортови семена Пазарджик - 20 броя. Общо 161 акции - ЦЕНА 600 лв.


                                Продавам ги САМО пакетно. Ако някой реши да купи заедно 1 и 2 пакет - цената е 1200 лв. За пакети 1+3 - 1100 лв, за 2+3 - 1100 лв. За трите пакета заедно - 1500 лв.

                                Цените подлежат на коментар - но не драстичен. :-)
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X