IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
    Пазарна цена бе Капитализацие съм писал за Публичното Химимпорт АД чети хубаво
    Счетоводно ст-ст е Актива-задъженията / броя акции
    И ти какво изкаш да продаваш акция която е натрупала печалба до момента на зделката то и при публичните не вълви този номер
    Ако някой продава по 0.20 лв на акция аз съм насреща

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pokemon Разгледай мнение
      Ами как да ти кажа ... нито счетоводната стойност зависи само от активите, нито съм виждал пазарна капитализация на непублична компания
      Пазарна цена бе Капитализацие съм писал за Публичното Химимпорт АД чети хубаво
      Счетоводно ст-ст е Актива-задъженията / броя акции
      И ти какво изкаш да продаваш акция която е натрупала печалба до момента на зделката то и при публичните не вълви този номер

      Коментар


      • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
        Ти каде си видял да продават акции по счетоводно стойност дори и на най-добрите АД Химимпорт АД с активи за 2-3милиарда пазарната капитализация е 400мил.лв
        10 пъти по долу какво ще рече при теб счетводно ст-ст 2 лв. съответно 0.20ст пазарна цена
        Ами как да ти кажа ... нито счетоводната стойност зависи само от активите, нито съм виждал пазарна капитализация на непублична компания

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Да, да ама неее !
          След като получих потвърждение от "жижо" на лични (мога да го постна) и се свързах с брокера да направи контакт и преведе парите, се оказа, че колегата "жижо" е продал вече моите акции...( имаме "да" нали ?????)
          Аз като човек на компромиса му предлагам да ми преведе половината от разликата между цените или да тъне в срам от постъпката си

          Чакам коментари за казуса !!!
          Това наистина е некоректно, за съжаление! Защото моето виждане по въпроса за сериозните хора е, че думата е договор! Макар и неписан!!! Аз лично разсъждавам така!!!

          Коментар


          • Продавам акции от- Инкомс Телеком, Русалка Ад, Горубсо Мадан,Хотел Рила, Оптико Електрон- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, Черноморско злато АД, Агрополихим АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,ТропикАД, Дом БойарАД,Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец

            Коментар


            • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
              4i4o

              Ето това са сериозни хора и това е сделка! Да ти е кеф да го прочетеш! Сериозните хора си личат, че много драскачи и кухи лейки се навъдиха! Поздрави колеги - на единия за продажбата, а на другия за покупката!

              Да, да ама неее !
              След като получих потвърждение от "жижо" на лични (мога да го постна) и се свързах с брокера да направи контакт и преведе парите, се оказа, че колегата "жижо" е продал вече моите акции...( имаме "да" нали ?????)
              Аз като човек на компромиса му предлагам да ми преведе половината от разликата между цените или да тъне в срам от постъпката си

              Чакам коментари за казуса !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pokemon Разгледай мнение
                Ами освен да ви пожелая успех ...
                Ако размислите ми пишете на лични. Като публикуват новия отчет ще актуализирам цената да отговаря на актуалната счетоводна стойност.
                Ти каде си видял да продават акции по счетоводно стойност дори и на най-добрите АД Химимпорт АД с активи за 2-3милиарда пазарната капитализация е 400мил.лв
                10 пъти по долу какво ще рече при теб счетводно ст-ст 2 лв. съответно 0.20ст пазарна цена

                Коментар


                • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
                  аз пък по 0.25ст
                  Ами освен да ви пожелая успех ...
                  Ако размислите ми пишете на лични. Като публикуват новия отчет ще актуализирам цената да отговаря на актуалната счетоводна стойност.

                  Коментар


                  • купува Холдинг Център АД Стара Загора
                    ЛС

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от жижо Разгледай мнение
                      Продавам акции от Бургаски корабостроителници АД - 568 бр. по 0,1 лв. за брой.
                      ivangeorgievgeo@gmail.com
                      4i4o
                      Купени !!!
                      Кажи си сметката да ти преведа парите и кой е посредника за да оправим документите.
                      Ето това са сериозни хора и това е сделка! Да ти е кеф да го прочетеш! Сериозните хора си личат, че много драскачи и кухи лейки се навъдиха! Поздрави колеги - на единия за продажбата, а на другия за покупката!
                      Last edited by THE TRADER; 28.06.2011, 20:58.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от жижо Разгледай мнение
                        Продавам акции от Бургаски корабостроителници АД - 568 бр. по 0,1 лв. за брой.
                        ivangeorgievgeo@gmail.com
                        Купени !!!
                        Кажи си сметката да ти преведа парите и кой е посредника за да оправим документите.

                        Коментар


                        • Купувам на Перла АД
                          ЛС

                          Коментар


                          • продавам

                            Продавам акции от Бургаски корабостроителници АД - 568 бр. по 0,1 лв. за брой.
                            ivangeorgievgeo@gmail.com

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yanchev Разгледай мнение
                              Купувам акции на Дюни АД по 0,20 лв. за брой.
                              аз пък по 0.25ст

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pokemon Разгледай мнение
                                Дюни Созопол 500бр х 2.00лв (сч.стойност 1.86лв - отчет 2009 )
                                Придобилите акции не по-късно от 1/7/2011 ще имат право на глас на общото събрание на 15/7/2011.

                                Купувам акции на Дюни АД по 0,20 лв. за брой.

                                Коментар

                                Working...
                                X