IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Акции на "Дюни"АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От счетоводството ми казаха,че досегашните увеличения са били от външен инвеститор,така че нямаме нищо от тях.За това не знаели.На тези тел. се включва тел. секретар на адвокатска кантора и до сега не съм успял да хвана някой.Ако научите нещо ще едобре да го споделите.

    Коментар


    • Това Дюни изглежда читаво дружество, някой дали продава акции? И как вървят в момента?

      Коментар


      • :-)
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • За нищо! Ако чуеш нещо за Нефтохим......

          Коментар


          • Благодаря за инфото, приятелю...
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Мисля че си хванал едно увеличение и може би са удвоени.И.П. могат да проверят в Ц.Д.Акциите от увелияението отиват в Ц.Д.Поне при мен досега е било така.

              Някой си г-нПетър Божков е председател на С.Д.Отговаря на тел 9543330 или 851 55 79 но до сега не съм успял да го
              намеря.Предполагам ,че и тази год.няма да си плащаме акциите.

              Коментар


              • Ми аз ги имам от две години...
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът
                  Що пък да са изгорели?
                  Защото ми пращаш ухилени човечета. Ако ги имаш от 2000г .и примеррно имаш 100бр.,сега имаш 500бр. без да броим увеличението от тази година и ако увеличението отново е със собствени средства.
                  ...и ако е така ще черпиш...Ако увеличението .както предполагам е 1към 1 ще имаш 1000

                  Коментар


                  • Що пък да са изгорели?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът
                      От третата вълна на Масовата "приматизация". :-)

                      От първата ако са . досега има 2 или 3 пъти увеличемние .От третата са изгоряли:-)

                      Коментар


                      • От третата вълна на Масовата "приматизация". :-)
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът
                          Колко е увеличението? Плащат ли се новите акции? Щото аз си запазих известно количество...

                          От кога ги имаш?

                          Коментар


                          • Колко е увеличението? Плащат ли се новите акции? Щото аз си запазих известно количество...
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Някой успя ли да си вземе акции след последното увеличение на капитала?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от noko6
                                Капитал 24 688 028 (лв.) Номинал 1.00 (лв.)
                                Седалище СОЗОПОЛ п.к. 8133
                                Телефон 0550/ 223 80

                                Адрес на управление в. с. Дюни
                                Предмет на дейност Хотелиерство; ресторантьорство; външноикономическа дейност; продажба на стоки; организиране на екскурзии в страната и чужбина; услуги.
                                Продукти и услуги Предлагат се пакети от туристически услуги по системата "all inclusiv", включващи нощувка, храна, плажни и спортни услуги, фитнес, сауна, масаж, колоездене, стрелба с лък, анимация и др.


                                А това е една от последните новини:

                                Съветът на директорите на "Дюни" АД, Созопол, на основание чл. 223 ТЗ свиква извънредно общо събрание на акционерите на 9.ХII.2006 г. в 10 ч. в Перник, пл. Кракра Пернишки 6, при следния дневен ред

                                1. предложение на мажоритарния акционер за увеличение на капитала; проект за решение - ОС приема предложението на мажоритарния акционер за увеличение на капитала
                                2. приемане на промяна в устава във връзка с увеличението на капитала; проект за решение - ОС приема предложението на съвета на директорите за промяна на устава във връзка с увеличението на капитала
                                3. разни. Регистрацията на акционерите и техните пълномощници започва същия ден в 9 ч. При липса на кворум на основание чл. 227 ТЗ общото събрание ще се проведе на 23.ХII.2006 г. в 10 ч. на същото място и при същия дневен ред независимо от представения брой акции. Право на глас в общото събрание ще имат само лицата, придобили акции най-късно до 24.ХI.2006 г. вкл., съгласно списък на акционерите на дружеството, предоставен към тази дата от "Централен депозитар" АД. Писмените материали по дневния ред са на разположение на акционерите и техните пълномощници в седалището на дружеството.


                                Може и да има време да участвате в увеличението на капитала.А иначе дружеството се развива добре,но дивиденти май не едавало.
                                Сърдечно благодаря за информацията!

                                Коментар

                                Working...
                                X