IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нещо подобно на акции - хотел Хранков

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И какво, наистина ще му се размине защото всеки си е прежалил загубата? То затова продължават да ни работят от всички страни.

    Коментар


    • Сигнал

      Има една нова "Комисия за разследване на имущество натрупано от незаконна дейност" или нещо такова засукано се казва. Пуснете там един "СИГНАЛ" като сте ощетени , сега стратират и се мъчат да оправдаят съществуването си , нямат много реални случай с които да се захванат а тоя е идеален има голямо имущество което се води на негово име.Може да свършат нещо

      Коментар


      • Мой приятел пробва да се разбере с тях и неуспя.

        Коментар


        • I as imam akcii pri tozi izmamnik- daite da se organizirame i da pusnem edna jalba v prokuraturata. Pone da gi izkupi po nominal...

          Коментар


          • Пламен Хранков с неговият хотел е типичен пример за неправомерно натрупване на богатство. Известно е, че има Комисия към Народното събрания по тези въпроси - но там Хранков са го пропуснали.
            За каква правова държава можем да говорим, когато главния прокурор все още не е повдигнал дело по случая Хранков. Аргументите за неправомерно натрупаните богатства на Пламен Хранков могат да се докажат пределно лесно.
            Т. Тодоров

            Коментар


            • а

              гледах за Хранков по Тв-то как тея акции можеш за подпалка на барбекюто да ги ползваш!някакви наивни хора вкарали сичките си спестявания в него като той обещавал ,че за 1 година щял да прави 200%

              Коментар


              • Сега разбрах защо не съм се изучил в хамериката. Тея мръсници са ме прецакали

                Е поне притежавам писмено доказателство за една от първите измами от такъв тип в милата ни родина.

                Коментар


                • Re: Нещо подобно на акции

                  Първоначално изпратено от arokh
                  Имам едни хартийки - Временно удостоверение на акционерно дружество "Хотелска верига хранков" от 1994.
                  В тези удостоверения пише, че трябвало да ми дадат акции.

                  Въпросът ми е имат ли някаква стойност тези удостоверения или мога да ги използвам в тоалетната по предназначение ?
                  "Хранков" и TBS, които завлякоха доста хора, трудно биха отделили средствата, необходими за отпечатване на акции. Друг е въпросът, че (ако биха се търгували, а това няма да се случи в този живот) тези акции не са нужни никому като ценна книга - с всички атрибути от Търговския закон, т.е. не е необходимо те да са налични, те дори и като безналични няма смисъл да се преоформят...

                  Друго предназначение: могат да се използват и като тапет, но дано не са в голямо количество...

                  Най-подхожда да бъдат поставени в рамка - да напомнят, че трябва да подлагаме всичко на съмнение!

                  Коментар


                  • ПРОПУСНАХ,акций ще ти дадат ,но за какво ли са ти?!

                    Коментар


                    • Трябва да се чувстваш горд ,че си един от тези, които инвестираха
                      за да се изучи детето му в Америка ,той е сви.я но децата са си деца!

                      Коментар


                      • Нещо подобно на акции - хотел Хранков

                        Имам едни хартийки - Временно удостоверение на акционерно дружество "Хотелска верига хранков" от 1994.
                        В тези удостоверения пише, че трябвало да ми дадат акции.

                        Въпросът ми е имат ли някаква стойност тези удостоверения или мога да ги използвам в тоалетната по предназначение ?
                      Working...
                      X