IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Актив Пропъртис ((AKTV / AKTIV)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://marica.bg/show.php?id=91372

    Коментар


    • Първоначално изпратено от smirenoto Разгледай мнение
      Нека позная - излезли сте от някой адциц и се чудите къде ще е новото джуро и новия експандинг.. Абе хора, що се занимавате с балоняци, толкова ли се свършиха читавите акцийки !?!?
      Не е препоръка
      е къде ги читавите де, дай жокер?
      Монбат ли или Хим?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спекулант Разгледай мнение
        И аз пак си заредих пушката днес. Че бях я поизпразнил около 24-25 ст.
        Надявам се че последвалия спад беше за да мине днешния пакет и скоро пак ще е нагоре... до 30 ст. предлагането е доста рехаво
        А да да, ще се вдигне пак до 30, за да си изпразниш пушката на 25 ... Евалата
        Не е препоръка ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          какви турски линии?
          абе не е много цвете адсиц-а ама на цена 20стинки, какво му плащам.
          Иначе проектите не са много качествени:1) Производствена сграда на която договора изтича, 2) магазин който по всяко време може да бъде освободен, 3) блок в Плевен(родом съм плевенчанин и знам че е гола вода) от който не могат да съберат вземанията си от циганите, 4)Подземни парко места - кой ли плаща?, 5) Някакви договорки със СУ за строеж на някаква сграда(от свързана фирма) срещу замяна на имот, 6)Община Свиленград им отнема в съда библиотеката....и слаб мениджмънт и адски нисък дивидент, но

          - Имат 2млн кеш
          - имат апетитни декари около летище Крумово
          - Имат хубави земи около гребната база в Пловдив
          и нямат почти никакви заеми!
          И аз пак си заредих пушката днес. Че бях я поизпразнил около 24-25 ст.
          Надявам се че последвалия спад беше за да мине днешния пакет и скоро пак ще е нагоре... до 30 ст. предлагането е доста рехаво
          Добрият, стар Батя

          Коментар


          • Първоначално изпратено от smirenoto Разгледай мнение
            Нека позная - излезли сте от някой адциц и се чудите къде ще е новото джуро и новия експандинг.. Абе хора, що се занимавате с балоняци, толкова ли се свършиха читавите акцийки !?!?
            Не е препоръка
            Цъ нипознъ

            Коментар


            • Нека позная - излезли сте от някой адциц и се чудите къде ще е новото джуро и новия експандинг.. Абе хора, що се занимавате с балоняци, толкова ли се свършиха читавите акцийки !?!?
              Не е препоръка
              Не е препоръка ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                А парцела на Дюни защо не го броиш ? За мен той им е най-ценния
                ей вярно бе и на Созопол имаха нещо, сори от 3-4 дни ги оглеждам и забравих да го включа в бързия анализ(дъщерята ми мрънка да я приспивам и ме разсея)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  какви турски линии?
                  абе не е много цвете адсиц-а ама на цена 20стинки, какво му плащам.
                  Иначе проектите не са много качествени:1) Производствена сграда на която договора изтича, 2) магазин който по всяко време може да бъде освободен, 3) блок в Плевен(родом съм плевенчанин и знам че е гола вода) от който не могат да съберат вземанията си от циганите, 4)Подземни парко места - кой ли плаща?, 5) Някакви договорки със СУ за строеж на някаква сграда(от свързана фирма) срещу замяна на имот, 6)Община Свиленград им отнема в съда библиотеката....и слаб мениджмънт и адски нисък дивидент, но

                  - Имат 2млн кеш
                  - имат апетитни декари около летище Крумово
                  - Имат хубави земи около гребната база в Пловдив
                  и нямат почти никакви заеми!
                  А парцела на Дюни защо не го броиш ? За мен той им е най-ценния
                  Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dimapst Разгледай мнение
                    Мисля, не си сгрешил и дълбоко да си цопнал, ще събереш за ботуши!
                    За сега само турските авиолинии са твърди в райна, но все е нещо като начало, да не говорим за заводските проекти в района + преоценка нагоре на подробностите...
                    какви турски линии?
                    абе не е много цвете адсиц-а ама на цена 20стинки, какво му плащам.
                    Иначе проектите не са много качествени:1) Производствена сграда на която договора изтича, 2) магазин който по всяко време може да бъде освободен, 3) блок в Плевен(родом съм плевенчанин и знам че е гола вода) от който не могат да съберат вземанията си от циганите, 4)Подземни парко места - кой ли плаща?, 5) Някакви договорки със СУ за строеж на някаква сграда(от свързана фирма) срещу замяна на имот, 6)Община Свиленград им отнема в съда библиотеката....и слаб мениджмънт и адски нисък дивидент, но

                    - Имат 2млн кеш
                    - имат апетитни декари около летище Крумово
                    - Имат хубави земи около гребната база в Пловдив
                    и нямат почти никакви заеми!

                    Коментар


                    • Мисля, не си сгрешил и дълбоко да си цопнал, ще събереш за ботуши!
                      За сега само турските авиолинии са твърди в райна, но все е нещо като начало, да не говорим за заводските проекти в района + преоценка нагоре на подробностите...

                      Коментар


                      • ха ха - днес си бях на платформата!!!
                        хайде и аз тук цоп

                        Коментар


                        • Лелееееееее, тук май хукнаха нагоре вътрешарите... Някой има ли инфо "през ключалката"...

                          Коментар


                          • Меерси Киро....То тук е лесно....Колкото и да са гадни активите....самият кеш ,който имат е апетитен.Но истината е,че е въпрос на късмет когато видиш,че някой излиза да си на място.Аз не съм постоянно ....Ама ...колкото-толкова

                            Коментар


                            • Момчета поздравления за успешната врътка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Аз също дадох 20Т днес. Имах малък недостиг на кеш за покупките при София БТ.
                                20-25% за месец са добре, както казваш.
                                На мен ми купиха през Бенчмарк.
                                Батя...за два месеца е при мен.....А не се ли продаде ...или греша посредника ?Бенча/ на скоро

                                Коментар

                                Working...
                                X