IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Актив Пропъртис ((AKTV / AKTIV)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не мога да го разбера тоя, дето толкова упорито разпродава ... грешка подарява тук!

    То бива бива да си гламав.. ама тоя "юнак" бие рекорда!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
      В инфосток го видях одитирания.
      Грешка
      Не бил одитирания. Заблудил съм се, Извинете за безпокойството
      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
        Къде го това?
        В инфосток го видях одитирания.
        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
          Излезе одитираният, а печалбата си седи там. Не видях телефон на ДВИ и писах на пощата.
          Къде го това?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Някаква преоценка.
            Но тъпо че са я писали при продажбите в ОПР-то. Доста неправилно. Предполагам одитора ще я премести в друго перо.
            Готвят се за някви продажби на част от проектите си, виж в обясненията и доклада.
            Излезе одитираният, а печалбата си седи там. Не видях телефон на ДВИ и писах на пощата.
            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Де четеш това, Биков?
              Отчета го има в Бюлетин импе.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Някаква преоценка.
                Но тъпо че са я писали при продажбите в ОПР-то. Доста неправилно. Предполагам одитора ще я премести в друго перо.
                Готвят се за някви продажби на част от проектите си, виж в обясненията и доклада.
                И аз така го разбирам
                Приходи от продажби от продължаващи дейности 1 545 000
                Видях обясненията Те и миналата година са се готвели да вземат мерки да реализират имотите, като четох протокола от ОСА, ама дето се вика едно е да искаш, друго е да можеш а трето и четвърто да го направиш......
                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                Коментар


                • Де четеш това, Биков?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                    Каква е тази печалба 920к тук?
                    Някаква преоценка.
                    Но тъпо че са я писали при продажбите в ОПР-то. Доста неправилно. Предполагам одитора ще я премести в друго перо.
                    Готвят се за някви продажби на част от проектите си, виж в обясненията и доклада.

                    Коментар


                    • Каква е тази печалба 920к тук?
                      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                      Коментар


                      • http://marica.bg/show.php?id=95568

                        Коментар


                        • Г-н Панев, тука не е ли време да се обсъди възможност да се обърне пак статута на земите около Крумово в земеделски - поне някой лев рента ще изкарате!
                          че то какъв "Актив пропъртис" сте - по-добре "Пасив пропъртис" да станете!!!
                          Сега ще се съдите със Свиленград и на по-горна инстанция - нали парите за разходи не са ваши!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            да бе Пиб знам, ама виж тяхното инфо от кога е 17.10.!!! договор за наем за библиотеката на Свиленград.

                            Коментар


                            • http://www.investor.bg/novini/122/a/...nciia-,141516/

                              Коментар


                              • "Подновяване на наемни договори
                                17.10.2012

                                1. „Актив Пропъртис” АДСИЦ подписа нов 5 годишен наемен договор с „Ай Ти Дабълю Испраконтролс България” ЕООД за обект Административно-производствена сграда, гр. Пловдив, Югоизточна промишлена зона. Договорът влиза в сила от 1 януари 2013г. и предвижда месечен наем от 7440 (седем хиляди четиристотин и четиридесет) евро, без ДДС. Наемът се индексира годишно с официалния за Република България общ индекс на потребителските цени (източник - Национален Статистически Институт);

                                2. „Актив Пропъртис” АДСИЦ подписа едногодишен Анекс с Община Свиленград, за продължаване на договора за наем за обект библиотека, намираща се в гр. Свиленград, бул. «България» №28."

                                Ай Ти Дабълю Испраконтролс България” ЕООД им осигурява 180хил на година и все нямат печалба!!!
                                С тая община уж се съдят - пък наем взимат(малко се обърках тук)
                                Last edited by tony1975; 17.10.2012, 18:49.

                                Коментар

                                Working...
                                X