IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Актив Пропъртис ((AKTV / AKTIV)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от e500 Разгледай мнение
    Активи, Активи накрая няма и 1ст. дивидент.
    точно!

    Коментар


    • Активи, Активи накрая няма и 1ст. дивидент.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
        Например, защото имат пари, а и магазините са лесно продаваеми.
        Не препоръчвам нищо, само давам възможен отговор.
        ела в Стара Загора или иди в Плевен да видиш какво стана с магазините на Бриколаж - стоят празни втора година!!! Имат пари ама нямат май къде да ги вложат!

        п.с. Имам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          пак питам - ЗАЩО?
          Например, защото имат пари, а и магазините са лесно продаваеми.
          Не препоръчвам нищо, само давам възможен отговор.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
            айде, поредния, дето обижда на малоумници
            Точно и аз това си помислих.
            Сетих се за Николчо дето ни нарече малоумници че купуваме ССВ на 58 ст., а то след месец беше на лев

            Атила, в такива случаи не се ядосвай и тюхкай, а търси пари да се възползваш от възможността, това е!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Защо се дразниш? Трябва да си щастлив. Как може да купиш на ниска цена ако няма кой да ти продаде? Явно вече си купил и си изчерпал всички лимити по позицията. Нямам друго обяснение за тази нервност.
              Просто обръщам внимание на пазара върху позицията...

              Аз не се лакомя да налапам всичко... За мен най важен е контрола на риска,,. Ако срещу мен стой продавач без задръжки - нямам намерение да си увеличавам позицията (която и да е тя) над комфортната за мен като инвеститорк, бройка... Такава ми е инвестиционната нагласа.

              Изброените по-долу от мен АДСИЦ + няколко от земеделските реално не би трябвало да се влияят от цирка дето тече в България в момента. защото те - като бизнеси и като мениджмънт не са политически обременени!ЗСтова не е ТРЕЙСа на Бойко и компания
              Това не е КТБ - на същия
              Не е ЕНЕ-могата - на "щмаците" в лява и т.н.
              ТИМ дружинката да не забравя...

              Не препоръчвам нищо! Освен здрав разум!
              Успех на всички!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                И да имат и да нямат са си в първата 5-ца на акции от БФБ които си заслужава да имаш според мене.
                И не само за мен като гледам анкетата на Мечков....
                пак питам - ЗАЩО?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Защо Брефчето? Да нямат някой нов проект?
                  И да имат и да нямат са си в първата 5-ца на акции от БФБ които си заслужава да имаш според мене.
                  И не само за мен като гледам анкетата на Мечков....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                    Аз съм си купил... и добавям още! разбира се!

                    Чудя се просто на тъпанара!!! А и се дразня - като го гледам колко му е паднало пердето... демек му пари в ръцете...

                    Въобще да продаваш БРЕФ, АКТИВ, ФПП и ЕРГК3 сега - трябва да си тотален малоумник!
                    Защо се дразниш? Трябва да си щастлив. Как може да купиш на ниска цена ако няма кой да ти продаде? Явно вече си купил и си изчерпал всички лимити по позицията. Нямам друго обяснение за тази нервност.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                      Аз съм си купил... и добавям още! разбира се!

                      Чудя се просто на тъпанара!!! А и се дразня - като го гледам колко му е паднало пердето... демек му пари в ръцете...

                      Въобще да продаваш БРЕФ, АКТИВ, ФПП и ЕРГК3 сега - трябва да си тотален малоумник!
                      Защо Брефчето? Да нямат някой нов проект?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                        Аз съм си купил... и добавям още! разбира се!

                        Чудя се просто на тъпанара!!! А и се дразня - като го гледам колко му е паднало пердето... демек му пари в ръцете...

                        Въобще да продаваш БРЕФ, АКТИВ, ФПП и ЕРГК3 сега - трябва да си тотален малоумник!
                        айде, поредния, дето обижда на малоумници

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                          Аз съм си купил... и добавям още! разбира се!

                          Чудя се просто на тъпанара!!! А и се дразня - като го гледам колко му е паднало пердето... демек му пари в ръцете...

                          Въобще да продаваш БРЕФ, АКТИВ, ФПП и ЕРГК3 сега - трябва да си тотален малоумник!
                          Последно капман продаваха, така че може да им звъннеш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Купи му ги и му разреши проблема.
                            Аз съм си купил... и добавям още! разбира се!

                            Чудя се просто на тъпанара!!! А и се дразня - като го гледам колко му е паднало пердето... демек му пари в ръцете...

                            Въобще да продаваш БРЕФ, АКТИВ, ФПП и ЕРГК3 сега - трябва да си тотален !
                            Last edited by X_Y; 20.02.2013, 16:31.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                              Не мога да го разбера тоя, дето толкова упорито разпродава ... грешка подарява тук!

                              То бива бива да си гламав.. ама тоя "юнак" бие рекорда!
                              Особено като са обявили за продажба имоти за 8.3 мил. лева...

                              · Съветът на директорите на „Актив Пропъртис” АДСИЦ счита, че активите (направените инвестиции землището на с. Крумово (летище Пловдив), са в състояние на незабавна продажба.
                              Съветът на директорите на „Актив Пропъртис” АДСИЦ счита, че активите (направените инвестиции в Парк „Отдих и Култура”, гр. Пловдив), са в състояние на незабавна продажба

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                                Не мога да го разбера тоя, дето толкова упорито разпродава ... грешка подарява тук!

                                То бива бива да си гламав.. ама тоя "юнак" бие рекорда!
                                Купи му ги и му разреши проблема.

                                Коментар

                                Working...
                                X