IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Асоциация на дребните инвеститори

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Някой адвокат няма ли да се самопредложи?
    про боно ли?
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Някой адвокат няма ли да се самопредложи?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
        Сдружение на миноритарните акционери и инвеститори
        Не съм сигурен, че "миноритарните" ще ни задоволи като определение. Нека оставим това на хората,които ще оформят документацията. Стига да се намерят такива

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
          Само с приказки не става! Мен и за приказките ме няма.
          На първо време трябва да се види има ли интерес. В темата може да се пусне запитване към евентуални желаещи, но също е нужно
          ​​​​​ в другите теми да се извърши огласяване и подканяне Трябва някой юрист да нахвърли скелета на устройството на асоциацията. Търси се доброволец.
          .
          Last edited by Trakatrak; 25.04.2024, 18:25.

          Коментар


          • Само с приказки не става! Мен и за приказките ме няма.

            Коментар


            • Сдружение на миноритарните акционери и инвеститори

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                Благодаря ! Не знам до колко е удачно да се нарече асоциация на дребните инвеститори. Може би най добре Асоциация на инвеститорите за да няма делене още в името на дребни и едри !
                Давайте колеги мнения как можем да процедираме и най сетне да бъде свършена тази работа, защото това е нещо с дългосрочна полза за всички.
                Инициативен комитет на първо време от юристи и активисти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Ето тема за да се обсъди идеята на Здравко.
                  Много добра идея за асоциацията. По-добре, че е в отделна тема. Трябва да се обсъдят много неща, критерии за членство, органи на управление, цел и дейност, седалище и адрес на управление, членски внос и т.н.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Ето тема за да се обсъди идеята на Здравко.
                    Благодаря ! Не знам до колко е удачно да се нарече асоциация на дребните инвеститори. Може би най добре Асоциация на инвеститорите за да няма делене още в името на дребни и едри !
                    Давайте колеги мнения как можем да процедираме и най сетне да бъде свършена тази работа, защото това е нещо с дългосрочна полза за всички.

                    Коментар


                    • Асоциация на дребните инвеститори

                      Ето тема за да се обсъди идеята на Здравко.
                      Life won't wait for you.
                    Working...
                    X