IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

АКЦИЯ НА ДЕНЯ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
    Доста глупава ,а и безполезна тема !
    явно и на нашата клета борсичка се завъждат дейтрейдъри и темата е полезна - да знаят къде ще надуват и вечерта или до ден-два да излизат. Като гледам какво става при Петрол, тези от Геймстоп ряпа да ядат. Когато стойността на компанията е около нулата се прави най-доброто надуване
    Last edited by petyob; 17.01.2024, 11:26.

    Коментар


    • Доста глупава ,а и безполезна тема !

      Коментар


      • Не знам, но Петрол стартира с 1.25 ...

        Коментар


        • Гледам, че вчера с най-голям ръст е TOPL, ама никой не я е посочил

          Коментар


          • Петрол АД 1.40

            Коментар


            • И днес смятам, че ще е Петрол, но ще следя с интерес Булметал.

              Коментар


              • Какви са прогнозите ви за днешната акция на деня? Аз като вчера залагам на БФБ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от imahlqbinabfb Разгледай мнение
                  Залагам на Петрол.
                  Познахте за Петрол колега. Все така да познавате и дано сте спечелил днес. Аз Петрол нямам, но честито на печелившите днес!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от imahlqbinabfb Разгледай мнение
                    Залагам на Петрол.
                    Браво колега, за мен днес акцията е на Петрол :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                      Аз няма да дам тикър, защото нито имам някаква информация, нито съм известен с прецизната си интуиция в "залаганията". Обаче адмирирам инициативата и ще я следя с интерес.

                      Липсата на голям брой спекуланти и дневни търговци също е слабост на нашата борса. Това я прави плитка и потиска оборотите. Така че дерзайте и дано дневните победители преведат успехите си на езика на парите
                      + 1

                      Напълно подкрепям !

                      И темата е интересна наистина и би било добре да се подкрепи развитието и от Инвестор.бг

                      Мисля ,че момента е подходящ в БФБ да се случат интересни неща и те повече да се популяризират от сайтовете на Инвестор и Инфосток и техните собственици,които имат сравнително големи медийни възможности !

                      Но трябва и личния им пример,без което всяка тяхна инициатива е демагогство !

                      Коментар


                      • Аз няма да дам тикър, защото нито имам някаква информация, нито съм известен с прецизната си интуиция в "залаганията". Обаче адмирирам инициативата и ще я следя с интерес.

                        Липсата на голям брой спекуланти и дневни търговци също е слабост на нашата борса. Това я прави плитка и потиска оборотите. Така че дерзайте и дано дневните победители преведат успехите си на езика на парите

                        Коментар


                        • Химимпорт

                          Коментар


                          • Синергон

                            Коментар


                            • Залагам на Петрол.

                              Коментар


                              • АКЦИЯ НА ДЕНЯ

                                Пускам тази нова тема. В нея всеки може до 10.00ч. да прогнозира коя ще акцията на деня с най-голям ръст. Смятам, че ще е интересно. Успех на всички в прогнозите и инвестирането! За днес аз залагам на БФБ.
                              Working...
                              X