IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инфинити Капитал

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • "Печално известният бизнесмен Димитър Барбуков е успял да ужили с цял апартамент семейството на...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от G.Dimitrov Разгледай мнение
        Здравейте!
        Имам сайт и както виждате говорим и заставаме отпред. Фирмата е нова, нормално е да няма нищо и да има слаби показатели. Но не сме я напомпали изкуствено. Всичките и бъдещи активи ще са в недвижими имоти собственост на фонда и считаме, че ще се развием много добре!
        Не смятам, че който и да е било ни отглежда в саксии! Имайте предвид, че ще работим за много силни резултати и ще търсим излизане на немската или бългсрската борса в период 3-5 години. Всичко което правим е насочено дългосрочно във времето!
        Поздрави и хубав ден!
        Сайт мога да направя и аз за 2 дни. Т.е. за вас е нормално 2 години да не можете да представите нищо в резултатите? Предвид и сферата ви на дейност, въобще не изглеждате сериозни играчи. Пак като стана дума за сектора - да не се окаже че сте крайно рискова инвестиция предвид балона?

        Хайде на немската да не излезете, аз съм там и гледам сеир а-ла фирмета дето на БФБ дори не се класират да ги говорят такива смешки. Затова се пънете на БИЙМ-а, тук скрито няма.

        Коментар


        • Здравейте и от мен, аз съм Николай Делчев и съм Председател на Съвета на Директорите на "Инфинити Капитал" АД.


          Първо, бих искал да препотвърдя думите на Георги, че един от основните ни приоритети е отворената комуникация с всички текущи и потенциални акционери, както дори и с хора интересуващи се от бизнеса с инвестиции в недвижими имоти. Именно затова сме и тук.

          В допълнение на всичко представено до момента ще си позволя да наблегна на няколко основни точки свързани с екипа и предимствата, които "Инфинити Капитал“ АД притежава пред останалите конкуренти в сферата са:

          - Опитът на членовете на СД и добрата подготовка (явно от анализа на пазара и перспективите пред него, които можете да намерите в нашата презентация: https://infinitycapital.bg/wp-conten...estor_Deck.pdf), но същевременна гъвкавост и адаптивност.

          - Липсата на скрити такси, заплати и разходи (първата година членовете на СД няма да получават твърдо възнаграждение) води до изключително близки стойности на нетната ни печалба с тези на брутната такава;

          - Фокус върху мащабиране на активите в комбинация със солидна дивидентна политика (50% от печалбата ще бъде вложена в нови проекти, а останалите 50% ще бъдат изплатени като дивиденти на акционерите)

          - Постигнатата 30% брутна доходност за първоначалните ни акционери чрез проекта „Гурмазово Хаус“ - https://gurmazovohouse.com/



          Оставям линк и към нашия текущ бизнес план - https://bit.ly/3qHkUpL

          Отново, ако имате някакви въпроси можете свободно да ги зададете в темата или на имейл: office@infinitycapital.bg.

          Благодаря и се надяваме да ви видим на Първичното Публично Предлагане
          Last edited by Nikolay Delchev; 03.07.2021, 12:06.

          Коментар


          • Здравейте!
            Имам сайт и както виждате говорим и заставаме отпред. Фирмата е нова, нормално е да няма нищо и да има слаби показатели. Но не сме я напомпали изкуствено. Всичките и бъдещи активи ще са в недвижими имоти собственост на фонда и считаме, че ще се развием много добре!
            Не смятам, че който и да е било ни отглежда в саксии! Имайте предвид, че ще работим за много силни резултати и ще търсим излизане на немската или бългсрската борса в период 3-5 години. Всичко което правим е насочено дългосрочно във времето!
            Поздрави и хубав ден!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от G.Dimitrov Разгледай мнение
              Здравейте!
              Казвам се Георги Димитров и съм изп. директор на "Инфинити Капитал" АД. Един от основните приоритети на фонда е добрата комуникация с всички акционери и сегашни и бъдещи, а дори и само интересуващи се от бизнеса ни. Ще се постарая да отговоря на няколкото въпроса и да дам светлина на твърденията за да може да сте по информирани.
              1.BEAM Маркета, въпреки по-малкото регулации, повярвайте ми минава доста проверки, изискват се доста неща - одити, екип, история, проект и т.н., много важна роля играят и консултантите, защото никой себеуважаващ се и доказан такъв ще подкрепи измамна схема, както се е изразил redcretin .
              2. В отговор на BB50 , нормално е стартиращо дружество на този пазар да придобие основния си проект от близък акционер или основател, защото просто дружеството няма пари, никой не би чакал дълги месеци събиране на пари от борсата и т.н. В интерес на истината друг вариант няма за началото. Дружеството ще придобива надяваме се поне 1 проект годишно, така че трябва да се тръгне от някъде без РИСК, със сигурен разработен проект. Относно апортните вноски на капитала, това са ликвидни вземания от много голям друг проект, който трябваше да направим за да може да си "закърпим" финансовия поток и да няма проблем с кеш-флоуа следващата година. Имайте предвид следното, въпреки, че можехме НЕ сме увеличили изкуствено капитала си на 20-30 мил. лева и да продаваме 10 % от него. Всеки който инвестирал в компанията става равноправен собственик с честен дял. Относно цената на проекта с извинение, но сравняваме круши с ябълки. Първият ни проект е в съвсем друг ценови клас, а този е в свръх луксозния с голяма степен на завършеност. Ще приложа файл с разбивка на разходите за да се убедите. Терена, явно не сте разбрал, но е 50 евро, това е цена(140) ПРЕЗ РЗП на къщата, което е друго.

              ЩЕ се радвам, ако имате въпроси да пишете, като ще се опитам да следя темета. Разбира се винаги може да ми пишете на имейла : georgi@infinitycapital.bg или да ми се обадите 0889 038 007 . Според мен също така ще е интересно да разгледате секцията за инвеститори, където има доста полезна информация : https://infinitycapital.bg/investors/ .
              Очаквайте ни скоро на БФБ и се надявам да ни подкрепите!

              ЛИНК за файла - https://drive.google.com/file/d/1zTX...ew?usp=sharing
              То на БФБ има схема а-ла мажоритаро, ти за БИЙМ-а си тръгнал, дето Маню си ви отглежда в саксии
              Какви проверки, като Биодит мина - а там е такава черна дупка от години, нали не ги допуснаха в редовно предлагане именно заради измамата с апортната им вноска (80% от капитализацията тогава, преди да излапат останалите 20% за заплати на шефа) хахахаха!

              При вас поне сайт има, да си рови човек. Обаче се вижда, че пари нямате - отчетите гола вода.
              Вижда се и друго - това тук вие и вашите фирми ли сте? За тях ли ви трябва привлечения капитал?
              https://papagal.bg/person/1362D5C541...FD5C5FB9AE97EA

              Коментар


              • Здравейте!
                Казвам се Георги Димитров и съм изп. директор на "Инфинити Капитал" АД. Един от основните приоритети на фонда е добрата комуникация с всички акционери и сегашни и бъдещи, а дори и само интересуващи се от бизнеса ни. Ще се постарая да отговоря на няколкото въпроса и да дам светлина на твърденията за да може да сте по информирани.
                1.BEAM Маркета, въпреки по-малкото регулации, повярвайте ми минава доста проверки, изискват се доста неща - одити, екип, история, проект и т.н., много важна роля играят и консултантите, защото никой себеуважаващ се и доказан такъв ще подкрепи измамна схема, както се е изразил redcretin .
                2. В отговор на BB50 , нормално е стартиращо дружество на този пазар да придобие основния си проект от близък акционер или основател, защото просто дружеството няма пари, никой не би чакал дълги месеци събиране на пари от борсата и т.н. В интерес на истината друг вариант няма за началото. Дружеството ще придобива надяваме се поне 1 проект годишно, така че трябва да се тръгне от някъде без РИСК, със сигурен разработен проект. Относно апортните вноски на капитала, това са ликвидни вземания от много голям друг проект, който трябваше да направим за да може да си "закърпим" финансовия поток и да няма проблем с кеш-флоуа следващата година. Имайте предвид следното, въпреки, че можехме НЕ сме увеличили изкуствено капитала си на 20-30 мил. лева и да продаваме 10 % от него. Всеки който инвестирал в компанията става равноправен собственик с честен дял. Относно цената на проекта с извинение, но сравняваме круши с ябълки. Първият ни проект е в съвсем друг ценови клас, а този е в свръх луксозния с голяма степен на завършеност. Ще приложа файл с разбивка на разходите за да се убедите. Терена, явно не сте разбрал, но е 50 евро, това е цена(140) ПРЕЗ РЗП на къщата, което е друго.

                ЩЕ се радвам, ако имате въпроси да пишете, като ще се опитам да следя темета. Разбира се винаги може да ми пишете на имейла : georgi@infinitycapital.bg или да ми се обадите 0889 038 007 . Според мен също така ще е интересно да разгледате секцията за инвеститори, където има доста полезна информация : https://infinitycapital.bg/investors/ .
                Очаквайте ни скоро на БФБ и се надявам да ни подкрепите!

                ЛИНК за файла - https://drive.google.com/file/d/1zTX...ew?usp=sharing

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
                  Като видя как парите от потенциалното увеличение ще се използват за покупка на проект (имот) на основния акционер, както и че акционерното участие е формирано чрез апортни вноски на цесия и вземане за консултантски услуги ми светва червената лампа. Иначе ексела за пореден път доказва, че може всичко – като да продаваш къщи в село Гурмазово на средна цена от 1841 евро/кв.м. без ДДС при положение, че предишния си проект в Гурмазово си го продавал при цена 902 евро/кв.м. без ДДС (съгласно все още стоящата им реклама на сайта). Или като да строиш на цена от 950 евро/кв.м. без ДДС, 140 евро/кв.м. без ДДС за терена и още 200 евро/кв.м. без ДДС за мениджмънт. За разходната част не се съмнявам че е постижима – на такива цени едва ли има кой да ти откаже. Но ми прилича като строителство с публични средства, за всекиго да има за захлеби.
                  Аз съм пас но успех на ИПОто !

                  Коментар


                  • Като видя как парите от потенциалното увеличение ще се използват за покупка на проект (имот) на основния акционер, както и че акционерното участие е формирано чрез апортни вноски на цесия и вземане за консултантски услуги ми светва червената лампа. Иначе ексела за пореден път доказва, че може всичко – като да продаваш къщи в село Гурмазово на средна цена от 1841 евро/кв.м. без ДДС при положение, че предишния си проект в Гурмазово си го продавал при цена 902 евро/кв.м. без ДДС (съгласно все още стоящата им реклама на сайта). Или като да строиш на цена от 950 евро/кв.м. без ДДС, 140 евро/кв.м. без ДДС за терена и още 200 евро/кв.м. без ДДС за мениджмънт. За разходната част не се съмнявам че е постижима – на такива цени едва ли има кой да ти откаже. Но ми прилича като строителство с публични средства, за всекиго да има за захлеби.

                    Коментар


                    • Според мен компанията предлага интересна възможност за инвестиция в недвижими имоти и определено се замислям дали да участвам. Немалка роля в решението играе фактът, че тримата съоснователи от много време са активни в различни онлайн форуми (включително този) и социални мрежи и по стечение на обстоятелствата съм им чел постовете години наред без да подозирам, че един ден ще направят IPO. Малко или много съм се запознал с това какви хора са и мога да кажа само хубави неща за тях.

                      Вчера направиха и презентация, ето линк към нея и към бизнес плана, ако някой има интерес. В началото на другия месец излизат на борсата.

                      https://www.facebook.com/watch/live/...atch_permalink

                      https://infinitycapital.bg/wp-conten...18-06-2021.pdf

                      Коментар


                      • "Чалъм далаверимпекс" И кво - имаме борса, обаче имаме и БИЙМ за да няма контрол - дай да друсаме крушата докато има, пък после ...

                        Коментар


                        • Инфинити Капитал

                          Имотната компания „Инфинити Капитал“ ще се опита да набере 3 млн. евро на пазара BEAM чрез IPO следващия месец за развитието на своя проект „Аристократ хилс“ ...

                          https://www.bloombergtv.bg/a/16-bizn...ISssLvMFrC5QU4
                        Working...
                        X