IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Акции на Стара Планина Холд

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


    Най-вероятно служителите в банката няма да знаят за какво иде реч (освен ако не отидеш в София в централата на банката). И ще почне едно въртене по телефоните до София (до разбирача), докато се разберат за какво иде реч. А може и да ти откажат.

    Най-добре отиди в инвестиционен посредник до най-близкия град. Носиш лична карта и това. На място ще ти оформят всичко, слагаш няколко подписа и си готов.

    Офисите на инвестиционните посредници са по-големи в София. В другите градове са обикновено от 1-2 човека. И в обедните почивки заключват, отиват на обяд, разхождат се и може да се наложи да почакаш докато се появи някой.

    Така че препоръчително да се свържеш по телефон и да си уговориш среща. И по телефона може да си обясниш проблема и те ще ти кажат как да процедираш. Може и по е-майл да им пишеш, пак ще ти отговорят. Отделно може и дистанционно да направите нещата - без ходене. Да пратиш копия от личната карта, да ти пратят едни документи, да ги разпечаташ, да ги подпишеш и да им ги върнеш.

    С две думи обади се на някой инвестиционен посредник - телефоните може да им ги вземеш от сайтове.

    https://www.elana.net/
    https://karollbroker.bg/bg/
    https://ugmarket.com/
    обади се на някой от посочените
    ще ти пратят по пощатата пакет с документи, ще ги подпишеш и ще ги върнеш и готово
    депозитарна разписка ще ти извадят те срещу около 10 лв.

    Успех

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hehko Разгледай мнение

      За жалост не съм от тези градове, а от къде мога да си извадя депозитарна разписка ?
      Относно диви

      Понеже никога не съм се занимавал с тези работи и не знам как протича една таква процедура предпочитам да го направя на банка поне там съм влизал. Колко по високи са им таксите, че да ме накарат да търся други посредници

      Най-вероятно служителите в банката няма да знаят за какво иде реч (освен ако не отидеш в София в централата на банката). И ще почне едно въртене по телефоните до София (до разбирача), докато се разберат за какво иде реч. А може и да ти откажат.

      Най-добре отиди в инвестиционен посредник до най-близкия град. Носиш лична карта и това. На място ще ти оформят всичко, слагаш няколко подписа и си готов.

      Офисите на инвестиционните посредници са по-големи в София. В другите градове са обикновено от 1-2 човека. И в обедните почивки заключват, отиват на обяд, разхождат се и може да се наложи да почакаш докато се появи някой.

      Така че препоръчително да се свържеш по телефон и да си уговориш среща. И по телефона може да си обясниш проблема и те ще ти кажат как да процедираш. Може и по е-майл да им пишеш, пак ще ти отговорят. Отделно може и дистанционно да направите нещата - без ходене. Да пратиш копия от личната карта, да ти пратят едни документи, да ги разпечаташ, да ги подпишеш и да им ги върнеш.

      С две думи обади се на някой инвестиционен посредник - телефоните може да им ги вземеш от сайтове.

      https://www.elana.net/
      https://karollbroker.bg/bg/
      https://ugmarket.com/

      Коментар


      • Потвърждавам Мариан Йорданов, имаше такава заявка за дивидента, не се сетих.
        Last edited by nik_naydenov; 16.01.2021, 20:24.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
          Ето какво ще направите. Най-лесно за хора от провинцията е с "Елана Трейдинг" - имат офиси в София, Пловдив, Бургас, Варна, Шумен, Русе и Плевен. Носете си личната карта, депозитарна разписка или книжката от масовата. За едно-две посещения ще уредите сделката. Не забравяйте, че евентуално имате да получите пари от дивиденти - пак в инвестиционния посредник. Желая Ви успех!
          За жалост не съм от тези градове, а от къде мога да си извадя депозитарна разписка ?
          Относно диви

          Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
          Здравейте
          аз не бих се занимавал с банка, таксите им са високи

          пробвайте в Инвестиционен посредник лидер по брой сделки
          Карол Елана Бенчмарк ПФБК СИС Юг Маркет Капман и т.н.

          без значение в кой град сте
          но дано сте в София
          ще е по лесно
          Понеже никога не съм се занимавал с тези работи и не знам как протича една таква процедура предпочитам да го направя на банка поне там съм влизал. Колко по високи са им таксите, че да ме накарат да търся други посредници

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
            Ето какво ще направите. Най-лесно за хора от провинцията е с "Елана Трейдинг" - имат офиси в София, Пловдив, Бургас, Варна, Шумен, Русе и Плевен. Носете си личната карта, депозитарна разписка или книжката от масовата. За едно-две посещения ще уредите сделката. Не забравяйте, че евентуално имате да получите пари от дивиденти - пак в инвестиционния посредник. Желая Ви успех!
            дивидента в самото Стара планина холд през тази бланка
            https://www.sphold.com/zaiavlenie-dividenti

            Цивилизована работа
            Last edited by mpy_yordanov; 16.01.2021, 20:00.

            Коментар


            • Ето какво ще направите. Най-лесно за хора от провинцията е с "Елана Трейдинг" - имат офиси в София, Пловдив, Бургас, Варна, Шумен, Русе и Плевен. Носете си личната карта, депозитарна разписка или книжката от масовата. За едно-две посещения ще уредите сделката. Не забравяйте, че евентуално имате да получите пари от дивиденти - пак в инвестиционния посредник. Желая Ви успех!

              Коментар


              • Здравейте
                аз не бих се занимавал с банка, таксите им са високи

                пробвайте в Инвестиционен посредник лидер по брой сделки
                Карол Елана Бенчмарк ПФБК СИС Юг Маркет Капман и т.н.

                без значение в кой град сте
                но дано сте в София
                ще е по лесно

                Коментар


                • Акции на Стара Планина Холд

                  Здравейте, искам да ви питам как мога да продам акциите които притежавам от масовата приватизация.
                  Прочетох в техния сайт че това става посредством инвестиционен посредник (такъв може да е всяка банка).
                  Също пише, че не е необходимо да им представя депозитарна разписка, тогава какви документи следва да нося в банката или няма нужда от такива ?
                  Благодаря!
                Working...
                X