IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Expat Bulgaria SHORT Sofix

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

    хахахаха, ясно
    Нищо не ти е ясно. Айде от мен да мине, ще задоволя любопитсвото ти. Имам 4 покупки и средната ми е 85 ст. Дано сега си доволен и да спиш спокойно довечера

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Има ли значение кой на колко е купил? Не е ли по-важно, че има инструмент чрез който може да се печели при падащ пазар?
      хахахаха, ясно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Има ли значение кой на колко е купил? Не е ли по-важно, че има инструмент чрез който може да се печели при падащ пазар?
        Биче, в четвъртък ,след ФЕД, си вземи 5-6 броя памперси .Да имаш да ги сменяш хахаха

        Коментар


        • Има ли значение кой на колко е купил? Не е ли по-важно, че има инструмент чрез който може да се печели при падащ пазар?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
            Ти на колко влезе тук?
            Малко под дъното е влязъл

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

              Ти на колко влезе тук?
              Най добре е да се влезе на дъното разбира се.
              Като гледам никито от месец не е имал сделки до вчера и следователно не е ъпдейтвал нищо дотогава, докато индекса се сурна от 640 на 610 ,,, Така че кажи-речи... още сме в дъното.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                Имам няколко покупки.
                ако не е срамно кажи средно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                  Ти на колко влезе тук?
                  вероятно за баничка с ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                    Ти на колко влезе тук?
                    Имам няколко покупки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      Само да бутна темата напред, че може в скоро време да е една от най-посещаваните
                      Ти на колко влезе тук?

                      Коментар


                      • Само да бутна темата напред, че може в скоро време да е една от най-посещаваните

                        Коментар


                        • Сега проверих. Информацията е вярна. Ако е имало грешка, е била оправена...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            Защо вместо портфейла на късия фонд ми излиза портфейла на дългия?
                            Да не са ги събрали заедно на едно място ?
                            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                            Коментар


                            • Защо вместо портфейла на късия фонд ми излиза портфейла на дългия?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение
                                Ще наближи време да купуваме дългия. Ако има възстановяване...
                                Тръгнат ли нещата на въстановяване ,дългия ще бъде в пъти по-подкрепен отпреди.Страхът от корекцията вече ще е на заден план,не както досега.Само дето не се знае кога........

                                Коментар

                                Working...
                                X