IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Expat Bulgaria SHORT Sofix

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

    Просто другите ми позиции поскъпнаха и дела на късия спадна
    Няма нищо, като спаднат пък късият се вдига и портфейлът не мърда

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      Ами защо я имаш тогава и защо толкова викаш тук ?

      Или и ти на Батя стратегията копираш.Взел 20 акции по 3% от акаунта ,колкото да има да се прави на мъж в темата на тази акция ,когато тя почне да расте .Нищо ,че други 15 са му на загуба ,както и при теб
      Аз имам чувството,че повече за викане ги взимате ,отколкото за някаква печалба
      Просто другите ми позиции поскъпнаха и дела на късия спадна
      Last edited by Агресивен бик; 24.05.2022, 07:07.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Според теб трябва ли да обръщам голямо внимание на позиция която ми е 2.42% от портфейла?
        Ами защо я имаш тогава и защо толкова викаш тук ?

        Или и ти на Батя стратегията копираш.Взел 20 акции по 3% от акаунта ,колкото да има да се прави на мъж в темата на тази акция ,когато тя почне да расте .Нищо ,че други 15 са му на загуба ,както и при теб
        Аз имам чувството,че повече за викане ги взимате ,отколкото за някаква печалба

        Коментар


        • Според теб трябва ли да обръщам голямо внимание на позиция която ми е 2.42% от портфейла?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Мецо, скъсай им шортите!
            Как върви късия експат тук?
            Колко месеца го държиш вече на загуба,стана ли година ? Ти ще остарееш с него ве хахах
            Ами ако избухне нагоре?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Мецо, скъсай им шортите!
              Пак започна да се търгува тука.
              Беше замряла търговията

              Коментар


              • Мецо, скъсай им шортите!

                Коментар


                • Колеги балонери елхари, и други мечкари
                  Колко сще е дъното според вас на най-великия шорт индекс ?
                  Ще закара ли на 65 стинки
                  И да не се объркате - Дори за шорта важи правилото - колкото по-евтино, толко по-добре

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    МАЧКАЙ, МЕЦО!
                    Месеци го държиш този джънк на загуба.До кога ?
                    имаш ли някъде да си на + изобщо?

                    Коментар


                    • МАЧКАЙ, МЕЦО!

                      Коментар


                      • Мецата днес добави 1-2 стинки отгоре за късия фонд. Някъде взема, другаде дава

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение

                          таксите са включени в спреда
                          И тази тема се "зацапа"* с излишен шум, но това твърдение не е вярно по отношение на брокерската комисиона, което предполагам, че се визира също. Половин процент на вход, половин на изход, а ако издребнеем и за попечителската такса допълнителните разходи си идват стабилно над процент.

                          * Модерацията почисти

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            В момента,месеци след като си мислил,рисувал някви смешни фигури "Двойна гънка" и купувал,и на всичкото това квичане през миналите седмици ,в момента цената е 0.853 ст.

                            Което значи,че със спреда и таксите ти все още си вътрешна гума ! .....както ти и казах де....

                            Пък в Балонерко,да не отварям дума.Там "ловиш" дъна от 26 насам
                            Ако те чете обаче някъв новобранец,ще каже тоя печели милиони пък то...
                            таксите са включени в спреда

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              Нищо не ти е ясно. Айде от мен да мине, ще задоволя любопитсвото ти. Имам 4 покупки и средната ми е 85 ст. Дано сега си доволен и да спиш спокойно довечера
                              В момента,месеци след като си мислил,рисувал някви смешни фигури "Двойна гънка" и купувал,и на всичкото това квичане през миналите седмици ,в момента цената е 0.853 ст.

                              Което значи,че със спреда и таксите ти все още си вътрешна гума ! .....както ти и казах де....

                              Пък в Балонерко,да не отварям дума.Там "ловиш" дъна от 26 насам
                              Ако те чете обаче някъв новобранец,ще каже тоя печели милиони пък то...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                                3% е спреда рибарю!
                                Не се превъзнасяй!
                                Палячев,аз преди да пиша съм ги проверил
                                късия в момента е 3.97%
                                дългия 4.20%

                                Ако не може да смяташ е твои проблем.Но даже да приемем хипотетично,че е 3% ,то каква е разликата ? Все същия ***
                                Което още повече показва колко неадекватен е поста ти !

                                Коментар

                                Working...
                                X