IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Информация

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tigyr1 Разгледай мнение
    Да за closed end funds става на въпрос. Такива са НИД "Надежда" АД и НИД “Индустриален фонд” АД.
    мерси, ето че и такива животни имало на бфб-то, ама не изглеждат много активни, на едното не можах да намеря нетната стойност на активите, на другото, не откривам какви неща държи, какъв ливъридж ползват, какви са разходите, колко разпределят(то това се подразбираче е 0) с две думи класическо бфб
    успех с мастър тезиса, ама незнам какво ще пишеш за нещо което е осакатено, когато няма къси как пазара да оцени тези неща, като няма възможност за арбитраж между цената на фонда и нещата които държи
    Last edited by ceneto; 20.12.2018, 14:59.
    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tigyr1 Разгледай мнение
      Да за closed end funds става на въпрос. Такива са НИД "Надежда" АД и НИД “Индустриален фонд” АД.
      „Става „НА въпрос” или „става въпрос”? Я пак? Егати изтъпяването.

      Коментар


      • Да за closed end funds става на въпрос. Такива са НИД "Надежда" АД и НИД “Индустриален фонд” АД.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tigyr1 Разгледай мнение
          Здравейте.
          Търся информация за инвестиционни дружества от затворен тип в България. Информацията ми е нужна за написване на мастър тезис, но в сайта на БФБ и чрез гуугъл не можах да намеря лист с имена. Ще съм благодарен ако някой от Вас може да ме ориентира как да си набавя тези данни.
          Поздрави,
          Иван

          От затворен тип са делистваните от БФБ дружества.

          Коментар


          • ако питаш за close end funds то такива търгуваши се на бфб няма или поне аз не съм забелязал
            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

            Коментар


            • Информация

              Здравейте.
              Търся информация за инвестиционни дружества от затворен тип в България. Информацията ми е нужна за написване на мастър тезис, но в сайта на БФБ и чрез гуугъл не можах да намеря лист с имена. Ще съм благодарен ако някой от Вас може да ме ориентира как да си набавя тези данни.
              Поздрави,
              Иван
            Working...
            X