IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
    За разлика от някои други публични акционерни дружества, за Градус поне е ясно какво правят - пилета.
    Да де, ама парите от ИПОто май ще се харчат и за свински салами. Тия не са ли чували за епичния престой на Меком на борсата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
      За разлика от някои други публични акционерни дружества, за Градус поне е ясно какво правят - пилета.
      Ааааа..., и яйца..., разплодни яйца..., ноу-хау за яйцата... 115 М разплодни яйца на година продава Ачо )))))))))))))

      Коментар


      • За разлика от някои други публични акционерни дружества, за Градус поне е ясно какво правят - пилета.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

          Разбира се, че основната цел е частично кеширане и ликвидност за "други проекти". Запазват мажоритарен дял и си действат като други мажоритари в БГ. След време, може и делистване, ако бизнеса не върви. Варианти много, също като обещанията.
          От къде 'знаеш' каква е основната цел ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
            Мен по-скоро ме притесняват идеите за инвестиции. Ударно харчене в какво ли не. Дано се появи някакво подобие на бизнес план. Пък ще видим.
            Е то е ясно, че ша запушват дупки... )))))))

            Коментар


            • Мен по-скоро ме притесняват идеите за инвестиции. Ударно харчене в какво ли не. Дано се появи някакво подобие на бизнес план. Пък ще видим.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                И на мен ми е интересно, на колко процента са ги оценили тези 100 милиона
                Ами ако капиталът на дружеството е 221мил. както се изрази един колега по-долу, според вас колко процента ще са новите 100мил. ?

                Коментар


                • Супер държава, супер икономика, супер инвеститори.
                  За един КУРНИК за един ден 3 /три/страници изписали.
                  СПРЕТЕ ЗЕМЯТА, СЛИЗАМ.
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Само ако пуснат мажоритарен дял на борсата... дивидентите не достатъчно примамлива стръв за мен...

                    ​​
                    И на мен ми е интересно, на колко процента са ги оценили тези 100 милиона

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Скептичен съм, но ги поздравявям за смелостта..Не съм решил, но трябва да ми гарантират поне дивидент от 3-4% редовно за да ги предпочета..Бранша е много труден и уязвим..Иначе са като всички български новобогаташи..
                      Само ако пуснат мажоритарен дял на борсата... дивидентите не достатъчно примамлива стръв за мен...

                      ​​
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Каквато ни е държавата и борсата, такива са ни и компаниите. Въпроса е какво целят с листването, да кешират частично или да продължат да развиват бизнеса.
                        Разбира се, че основната цел е частично кеширане и ликвидност за "други проекти". Запазват мажоритарен дял и си действат като други мажоритари в БГ. След време, може и делистване, ако бизнеса не върви. Варианти много, също като обещанията.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          Още не са обявили колко пари изгориха с ''Пикадили'' което докараха до грандиозен фалит и защо се обяха обявили за американци (AP Mart), като го купуваха от Delhaize Group, както и какъв пост са намерили сега за Танчето Най-много ме кефи обаче, че ''Борсата заслужавала играч, като тях!'' Играчи

                          Каквато ни е държавата и борсата, такива са ни и компаниите. Въпроса е какво целят с листването, да кешират частично или да продължат да развиват бизнеса.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
                            хахахаха!!! Играчи...и като казхте дивиденти, ПИБ дават ли вече, че обещаваха по едно време. Батя да каже! Тук ще е същото, както каза някой по-долу дивдент я има, я не. Фактът, че раздават дивидент в момента, не е индикатор нищо, ама нищо.
                            Те заплати не плащат, но няма да се учудя да има инвеститори и пенсионни фондове, които да смятат, че ще плащат на тях

                            Бивши служители на "Пикадили" си искат заплатите https://www.dnevnik.bg/biznes/2017/0..._zaplatite_ot/

                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Скептичен съм, но ги поздравявям за смелостта..Не съм решил, но трябва да ми гарантират поне дивидент от 3-4% редовно за да ги предпочета..Бранша е много труден и уязвим..Иначе са като всички български новобогаташи..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                Още не са обявили колко пари изгориха с ''Пикадили'' което докараха до грандиозен фалит и защо се обяха обявили за американци (AP Mart), като го купуваха от Delhaize Group, както и какъв пост са намерили сега за Танчето Най-много ме кефи обаче, че ''Борсата заслужавала играч, като тях!'' Играчи

                                хахахаха!!! Играчи...и като казхте дивиденти, ПИБ дават ли вече, че обещаваха по едно време. Батя да каже! Тук ще е същото, както каза някой по-долу дивдент я има, я не. Фактът, че раздават дивидент в момента, не е индикатор нищо, ама нищо.

                                Коментар

                                Working...
                                X