IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
    Елана правят онлайн семинар, изпращат записи на участниците и клиентите си, качват видео в youtube, др. сайтове и ел. медии vs Карол ... просто публикуват инфо на сайта си

    https://karollbroker.bg/bg/parvichno...e-na-gradus-ad

    Коментар


    • https://www.youtube.com/watch?v=TUZ88QIxCoE

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        от експатките ли имаш предвид на свинското му мина сезона
        Ми не е. Сега пак свинщини и пак салами.

        Коментар


        • Ей Импето да каже ще го прави ли пак на салам..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

            Умно, ще се замисля! Никито дали ще участва и в този проект? Той е добър с "месото". Да си взема един дял при него, вместо една акция.
            от експатките ли имаш предвид на свинското му мина сезона
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

              "Партийно" я вземете с някой, че да не се "набутваш" за цяла...
              Няма лошо, после ще си разделят горивото на ладата като ходят до Стара Загора на събрание

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                "Партийно" я вземете с някой, че да не се "набутваш" за цяла...
                Умно, ще се замисля! Никито дали ще участва и в този проект? Той е добър с "месото". Да си взема един дял при него, вместо една акция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                  Aз най-сетне се реших и влизам! Ще си взема 1 (една) акция, но след първичното. Да мога да ходя на събранията.
                  "Партийно" я вземете с някой, че да не се "набутваш" за цяла...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    тия милки дето ги размятате без договорка с големите ПФ няма как да ги съберат.

                    вижте оборотите на БФБ... като се изключат схемите и преливанията от пусто в празно в определени финансови групи(ровки) ... останалото е за 100К на ден макс.. и как си го представяте сега да се изплющят едни 100+ милиона ... скептичен съм
                    Aз най-сетне се реших и влизам! Ще си взема 1 (една) акция, но след първичното. Да мога да ходя на събранията.

                    Коментар


                    • Импе, ще нагувичаш 111 парчуняка ли от новоизлюпените !?)) Опасен си (y) Ако шитнеш лайткойнченце и работата ще е опечена
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        импе,
                        ако пильока оцелее 45 дни ...котката я пиши заминала
                        Да-да - тя ще го чака 45 дни...
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                          Излишен разход на средства - тия какво си мислят, че баби, дядовци и лели ще извадят парите от депозитчетата и ще хукнат да записват акции? Никой ли не ги е светнал Градусчиите, че на БФБ има само пенсионни фондове, дето така или иначе ще купят, щото нямат избор на тоя етап на никакво предлагане - и няколко стотин упорити келеша, дето дори по име се познават вече?

                          Аз: позагубих вяра в БФБ, а и ме избива на големство - ега не си купя Total, за да си купя фабрика за пильоци, дето утре кокошата чума може да ги натръшка кат` тако`а. Е, по натам - ако тръгне добре, може да си взема 111 броя например.
                          Ами ако случайно някой чужденец са навили да сипе едни 50 милки изневиделица.........за "бабите и дядовците "ясно
                          Last edited by спекуланта; 05.06.2018, 21:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                            Излишен разход на средства - тия какво си мислят, че баби, дядовци и лели ще извадят парите от депозитчетата и ще хукнат да записват акции? Никой ли не ги е светнал Градусчиите, че на БФБ има само пенсионни фондове, дето така или иначе ще купят, щото нямат избор на тоя етап на никакво предлагане - и няколко стотин упорити келеша, дето дори по име се познават вече?

                            Аз: позагубих вяра в БФБ, а и ме избива на големство - ега не си купя Total, за да си купя фабрика за пильоци, дето утре кокошата чума може да ги натръшка кат` тако`а. Е, по натам - ако тръгне добре, може да си взема 111 броя например.
                            Вземи си 11, като ХЕС да ми ги излееш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                              Ми мани ги. Инвестиционната общност - виждаш - не гори от ентусиазъм за тия пильоци. Аз - предпазлив оптимист, ама няма да участвам, може да си купя по-натам. Замислих се - да им поискам един мъничък пильок вместо част от дивидента - сладко малко жълтурченце - да си играя с него - ама не става - първо ще ми оцвъка и второ: моята котка Мяу-мяу ще го излапа и ще се облизва и ще пита за още пильоци.
                              импе,
                              ако пильока оцелее 45 дни ...котката я пиши заминала
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                                Ми мани ги. Инвестиционната общност - виждаш - не гори от ентусиазъм за тия пильоци. Аз - предпазлив оптимист, ама няма да участвам, може да си купя по-натам. Замислих се - да им поискам един мъничък пильок вместо част от дивидента - сладко малко жълтурченце - да си играя с него - ама не става - първо ще ми оцвъка и второ: моята котка Мяу-мяу ще го изяде.
                                Не съм се засилил и вероятно ще пропусна, но досега не съм участвал в ППП и ми е интересно, все пак ако реша, как да действам. Не ми е много ясно как се формира цената. Осреднена въз основа на предложените цени и количества?

                                Коментар

                                Working...
                                X