IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

    А коктейлът как беше? Добре ли се представиха и там?
    На коктейл не съм бил, не съм бил поканен. Месото предполагам е било пилешко.

    Коментар


    • Аз няма да участвам тук
      оставям Ви да се напечелите или нагубите

      Аргументи? Този път няма да ги споделя....

      Не е препоръка. И умната!

      Коментар


      • Не виждам нищо лошо в рекламата. Дали в интернет или по те все е реклама. Може да има добър ефект-хората пак да обърнат внимание на БФБ. Не може да се отрече че работят доста. Ама нали сме в бг, винаги мрънкаме и другите са ни виновни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          и аз бях потресен вчера след 10ч по дискавъри пуснаха реклама... ама нищо нямаше за пикадили и доставчиците дето ближат рани .. що ли?
          сигурно са пуснали и по каналите за възрастни...
          Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
          Разбрахме,че няма да участваш и явно имаш лични отношения с проблема.Но е тъпо да вземаш бъдещи решения,на база минали събития.По тази логика Едисон е най-голеният измамник.При около 10 000 опита крушката светнала/Предните 9999 лъгал ли е?
          E, недей така.... Не е въпроса до участието или неучастието (на bertram).

          Аз по-скоро бях склонен да се включва, макар и символично, ама това с рекламата по телевизията наистина е нелепо. Граничи с рекламата на "Агрион" с "Елате да си вземете вашата земя и да се включите в печеленето от рента".....

          Ако това IPO ще се рекламира по телевизията, определено ме притеснява както професионализма на компанията, така и таргет инвеститорите им. До телевизионната реклама бях ОК, ама след нея съм притеснен.... не се ли предполага, че компанията си е достатъчно добра като бизнес и финанси, че трябва да се рекламира и с нелепи реклами тип "вафли".....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

            А тока за "опитите" плащал ли си е?
            Една шегичка, ако са му го го спирлиа 4 от 6 още щяхме да сме на газови лампи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
              Разбрахме,че няма да участваш и явно имаш лични отношения с проблема.Но е тъпо да вземаш бъдещи решения,на база минали събития.По тази логика Едисон е най-голеният измамник.При около 10 000 опита крушката светнала/Предните 9999 лъгал ли е?
              А тока за "опитите" плащал ли си е?

              Коментар


              • Срещу вземания от Пикадили може ли да се запише?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
                  Бях на една от презентациите им. Голямо надъхване от страна на ИП. Хареса ми, добре се представиха. Шестица за сценично поведение и за подготовка по темата.
                  А коктейлът как беше? Добре ли се представиха и там?

                  Коментар


                  • Бях на една от презентациите им. Голямо надъхване от страна на ИП. Хареса ми, добре се представиха. Шестица за сценично поведение и за подготовка по темата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      и аз бях потресен вчера след 10ч по дискавъри пуснаха реклама... ама нищо нямаше за пикадили и доставчиците дето ближат рани .. що ли?
                      сигурно са пуснали и по каналите за възрастни...
                      Разбрахме,че няма да участваш и явно имаш лични отношения с проблема.Но е тъпо да вземаш бъдещи решения,на база минали събития.По тази логика Едисон е най-голеният измамник.При около 10 000 опита крушката светнала/Предните 9999 лъгал ли е?
                      Last edited by 0; 08.06.2018, 19:56.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        и аз бях потресен вчера след 10ч по дискавъри пуснаха реклама... ама нищо нямаше за пикадили и доставчиците дето ближат рани .. що ли?
                        сигурно са пуснали и по каналите за възрастни...
                        Най добре да пуснат по кулинарните канали. Хем си хрупаш пържено пиле , пък и се чустваш собственик на продукцията. А бе кефа цена нема.
                        Last edited by Todor Sabev; 08.06.2018, 19:07.

                        Коментар


                        • Не е лоша стратегия. Хем е реклама на ИПО-то, хем си е имиджова реклама за марката, а в случая тя е едновременно продуктова и корпоративна. Но, типично по български, може би, от прекаленото старание ми светва червена лампичка.
                          Мненията ми не са препоръка за търговия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            и аз бях потресен вчера след 10ч по дискавъри пуснаха реклама... ама нищо нямаше за пикадили и доставчиците дето ближат рани .. що ли?
                            сигурно са пуснали и по каналите за възрастни...
                            За България явно е нещо ново това да се рекламира по този начин, но хайде някой да каже как е по чужбина, случва ли се такова чудо някоя компания като се листва ? Или ние сме новаторите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                              Преди малко и по Дискавъри България го видях! Да ослепееш направо!
                              и аз бях потресен вчера след 10ч по дискавъри пуснаха реклама... ама нищо нямаше за пикадили и доставчиците дето ближат рани .. що ли?
                              сигурно са пуснали и по каналите за възрастни...
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                                Това да се рекламира IPO по национална телевизия май прецедент у нас. Аз по не нямам спомен за подобно нещо.
                                Преди малко и по Дискавъри България го видях! Да ослепееш направо!

                                Коментар

                                Working...
                                X