IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
    Лошото е, че в това листване заради рекламите най вече има вероятност да се включат много нови инвеститори и дано компанията не ги подведе с обещанията, че за пореден път ще има излагани и разочаровани. Пък после как да чакаме свежи пари и инвестиции на борсата.
    Пред двата офиса на Карол имало страхотни опашки...убеден съм че ще го запишат цялото!

    Коментар


    • ... Успехът е важен за всеки човек. За нас успехът на всяка цена не е успех. Той трябва да се извоюва с времето, за да бъде стабилен. Да лежи върху труд. Да бъде оценен. Успешният човек умее да изчаква своето време. Прибързаните неща и целите на всяка цена обикновено водят до провал рано или късно.
      ...
      ( Ангел Ангелов "Градус" )

      Коментар


      • Тук съдбата,ще е като при фонда ,между другото какво стана с него и неговите мисии

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
          Аз не съм инвестирал на борсата. От 1990 имам успоредно производство и търговия. С интерес следя какво става на борсата. След Меком разбрах, че когато се коментира нещо в инвеститорските среди, по-малко се разсъждава върху въпроси свързани със спецификата на дейността, отколкото ще ме излъжат ли, или няма да ме излъжат. Е как да си дам парите. Миналата година жената без да ме пита, при един изтекъл депозит с почти нулева лихва, набутала парите в един нов австрийски инвестиционен фонд, който нямаше още завършен поне един отчетен период. Овиках я... И какво, мина що мина и там 3-4% дадоха хората. И се питам аз - за какво да набутвам пари в разни пилетарници и съмнителни истории? Питам не само за мен, а и за един куп приятели питам.
          и това го има
          и не купуваш
          друго правиш
          нормално

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
            Аз не съм инвестирал на борсата. От 1990 имам успоредно производство и търговия. С интерес следя какво става на борсата. След Меком разбрах, че когато се коментира нещо в инвеститорските среди, по-малко се разсъждава върху въпроси свързани със спецификата на дейността, отколкото ще ме излъжат ли, или няма да ме излъжат. Е как да си дам парите. Миналата година жената без да ме пита, при един изтекъл депозит с почти нулева лихва, набутала парите в един нов австрийски инвестиционен фонд, който нямаше още завършен поне един отчетен период. Овиках я... И какво, мина що мина и там 3-4% дадоха хората. И се питам аз - за какво да набутвам пари в разни пилетарници и съмнителни истории? Питам не само за мен, а и за един куп приятели питам.
            И заради тръпката.
            Тя е солта на живота.
            Без нея е блудкаво....

            Коментар


            • Аз не съм инвестирал на борсата. От 1990 имам успоредно производство и търговия. С интерес следя какво става на борсата. След Меком разбрах, че когато се коментира нещо в инвеститорските среди, по-малко се разсъждава върху въпроси свързани със спецификата на дейността, отколкото ще ме излъжат ли, или няма да ме излъжат. Е как да си дам парите. Миналата година жената без да ме пита, при един изтекъл депозит с почти нулева лихва, набутала парите в един нов австрийски инвестиционен фонд, който нямаше още завършен поне един отчетен период. Овиках я... И какво, мина що мина и там 3-4% дадоха хората. И се питам аз - за какво да набутвам пари в разни пилетарници и съмнителни истории? Питам не само за мен, а и за един куп приятели питам.
              Партия была, есть и будет есть!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                Прасета
                суджуци и луканки. Дядо Коледа(y) разправяше, че се консумират добре изсъхнали
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Лошото е, че в това листване заради рекламите най вече има вероятност да се включат много нови инвеститори и дано компанията не ги подведе с обещанията, че за пореден път ще има излагани и разочаровани. Пък после как да чакаме свежи пари и инвестиции на борсата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                    Прасета
                    Само да не са прасетата като от филма ,,Господин за един ден,,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      хахаха, това беше добро ! То патици хубаво срещу наводнението, ами срещу птичия грип там каква е алтернативата ?
                      Прасета

                      Коментар


                      • До колкото съм чел държавата изплаща компенсации при епидемии от птичи грип! Тук нямам притеснения. Колкото до Пикадилито там други прибраха всичко май. Това лесно може да се провери, не вярвам да си съсипят основния бизнес!
                        Last edited by S600AMG; 14.06.2018, 17:12.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KoMetov Разгледай мнение

                          Син пита баща си:
                          - Тате, моля те обясни ми, какво е това "алтернатива"?
                          Бащата отговаря:
                          - Алтернатива? Как да ти кажа сине? Представи си, че си си купил десет яйца, но не си ги изпържил, а си ги сложил в инкубатор. От тях са се излюпили пиленца. Те ще пораснат. Ще се превърнат в кокошки и петли. Ще се появят още пиленца и постепенно ще имаш цяла ферма. Ти ще започнеш да мислиш за разширяване, за бизнес, за заем от банка. Ще инвестираш в строителство на два нови кокошарника... И изведнъж - наводнение... Всичко отива по дяволите.
                          - Тате, все пак не разбрах, къде е "алтернативата"?
                          - Алтернативата? Патици, сине, патици!
                          хахаха, това беше добро ! То патици хубаво срещу наводнението, ами срещу птичия грип там каква е алтернативата ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
                            А какво смятате за риска от птичи грип? Казвам го ,защото преди 2-3 месеца си отиде голям пройзводител като Агрис , а вчера изгърмя и най-големия мисля на балканите Зора Дончево?
                            Син пита баща си:
                            - Тате, моля те обясни ми, какво е това "алтернатива"?
                            Бащата отговаря:
                            - Алтернатива? Как да ти кажа сине? Представи си, че си си купил десет яйца, но не си ги изпържил, а си ги сложил в инкубатор. От тях са се излюпили пиленца. Те ще пораснат. Ще се превърнат в кокошки и петли. Ще се появят още пиленца и постепенно ще имаш цяла ферма. Ти ще започнеш да мислиш за разширяване, за бизнес, за заем от банка. Ще инвестираш в строителство на два нови кокошарника... И изведнъж - наводнение... Всичко отива по дяволите.
                            - Тате, все пак не разбрах, къде е "алтернативата"?
                            - Алтернативата? Патици, сине, патици!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                              Всички желаем успех на това IPO , но не може да не се сетим как тези хора източиха Пикадили ( питайте някой доставчик да ви обясни схемата им).

                              Как да очакваме нещо друго тук?. Има хубава поговорка по въпроса - вълка козината си мени, но нрава не.

                              Кухата печалба от преоценки на недвижими имоти ясно говори какво може да очакваме тук
                              Някой може ли да обясни каква е била точно схмета с доставчиците и източването на Пикадили?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Glavorez Разгледай мнение

                                това мисля най - добре отговаря на много въпроси в темата
                                а и нека не забравяме че реално половината акций в понеделник са си техни - хората искат да приберат малко пари и за себе си ( което няма лошо )
                                Всички желаем успех на това IPO , но не може да не се сетим как тези хора източиха Пикадили ( питайте някой доставчик да ви обясни схемата им).

                                Как да очакваме нещо друго тук?. Има хубава поговорка по въпроса - вълка козината си мени, но нрава не.

                                Кухата печалба от преоценки на недвижими имоти ясно говори какво може да очакваме тук

                                Коментар

                                Working...
                                X