IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

    Мажоритарните.
    А миноритарните?
    +1

    Аз не участвах, но се радвам за постигнатият успех. Ще се зарадвам още повече ако са записали и чужденци големите пакети, но ако са само ПФ и то с моите и твоите пари за пенсия, няма да съм хич радостен.
    При такива печалби, каквито са представени според мен въобще не трудно да намериш съдружник (инвеститор) ,но той да е със свежи пари донесени от вън, а не на пенсионерите, които е много вероятно никога да не ги видят вече.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Имам отразени на платформата 12555542 продадени днес на 1,80....
      Махни една 5 , че така много голяма цифрата!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Имам отразени на платформата 12555542 продадени днес на 1,80....
        С едно 5 по-малко са

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Много е възможно и служители да са, само и само да се върже бройката акционери за Софикса.
          +1

          Коментар


          • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение

            Собствениците нямат право да продават повече акции! Чети проспекта
            Чета аз чета, нали от всички записани, половината са нови (новоиздадени) другите са стари (на собствениците). При положение че не се достигнали на макс записването на предложените за записване.
            Значи е имало акции които са били предназначени за раздаване, но не е имало на кого да ги продадат.
            Не знам дали ме разбра

            Коментар


            • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение

              Собствениците нямат право да продават повече акции! Чети проспекта
              Имам отразени на платформата 12555542 продадени днес на 1,80....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение

                Собствениците нямат право да продават повече акции! Чети проспекта
                Мажоритарните.
                А миноритарните?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

                  След месец отново имаш шанс да се включиш , на собсвениците им останаха непродадени хартии. Интересно на каква цена ще ги пласират, явно искат да се освободят от тях.

                  П.П.: "Времето е наше" - имаше такъв лозунг на времето
                  Собствениците нямат право да продават повече акции! Чети проспекта

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение

                    Може би служители на фирмата.
                    Много е възможно и служители да са, само и само да се върже бройката акционери за Софикса.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      Кой купува тия малки бройки под 100 акции ? Така и очаквах днес да е слабо но заедно с вчера е колосална сума за БФБ!
                      Може би служители на фирмата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        Нова серия пенсионери от махалата , - чули че комшията купил и те в кюпа
                        Кой купува тия малки бройки под 100 акции ? Така и очаквах днес да е слабо но заедно с вчера е колосална сума за БФБ!

                        Коментар


                        • Вчера и днес общо приблизително 400 хакционера с до 200бр./акц и още 400 с до 500бр./акц.

                          Това им е на Ангелови резултата само от ТВрекламите!!!
                          Last edited by inta53; 19.06.2018, 17:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                            Милион и четвърт продадени... Смешна работа! Решението ми да не участвам е било правилно!

                            А който е участвал, участвал... всеки си знае!
                            След месец отново имаш шанс да се включиш , на собсвениците им останаха непродадени хартии. Интересно на каква цена ще ги пласират, явно искат да се освободят от тях.

                            П.П.: "Времето е наше" - имаше такъв лозунг на времето

                            Коментар


                            • Милион и четвърт продадени... Смешна работа! Решението ми да не участвам е било правилно!

                              А който е участвал, участвал... всеки си знае!

                              Коментар


                              • Нова серия пенсионери от махалата , - чули че комшията купил и те в кюпа

                                Коментар

                                Working...
                                X