IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение

    Градус с 6 дъщерни дружества
    как позна???

    я, сега опитай да познаеш как ще тръгне търговията следващата седмица
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Orange Ray Разгледай мнение

      Гърците са 6, според мен
      Градус с 6 дъщерни дружества

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        GR6, какво трабва да значи? Градус на 6 или Грешка?
        Гърците са 6, според мен

        Коментар


        • GR6, какво трабва да значи? Градус на 6 или Грешка?
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            Така си е,гаден съм многоно всичко което пиша е истина
            Защо така, защо даваш здраво в гадното, тогава истината е неясна, нали знаеш - може да е твоята или чуждата.
            Дай малко по-спокойно, не е нужно да си вечната контра.
            BTW, с музиката си пасваме -)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Що си губите времето да му отговаряте на строла, той си е такъв, какъвто е с_трол
              Така си е,гаден съм многоно всичко което пиша е истина

              Коментар


              • Що си губите времето да му отговаряте на строла, той си е такъв, какъвто е с_трол

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Boncho Разгледай мнение

                  Пич, ти някъква лична завист ли имаш към компанията и собствениците?, че гледам само подхвърляш партенки без покритие и особен смисъл.
                  Не,просто съм агресивен и имам комплекси

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Добре де, добре.Няма да се смея вечеТо защото 10% фира не е много,ако е като при Сирма,може и 25-30%
                    Пич, ти някъква лична завист ли имаш към компанията и собствениците?, че гледам само подхвърляш партенки без покритие и особен смисъл.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                      Добре де, добре.Няма да се смея вечеТо защото 10% фира не е много,ако е като при Сирма,може и 25-30%
                      Всеки човек е редно да се замисли какъв иска и какъв не иска да бъде. Ти си олицетворението за това какъв не искам да бъда - да си правя труда, само и само да навредя на хората без да имам никаква облага от това. Бих предпочел да съм крадец, лъжец, грозник, тъпак и т.н. пред това да обикалям във всяка тема и да ми прави кеф като дразня хората. При това без цифри, факти, да не говорим за аргументации. Наистина мисля, че имаш сериозен проблем - нещо като децата, които убиват животни за кеф, а след това знаем какво се случва с тях. На практика нямам акции тук, но пожелавам успех на компанията и на всички с акции в нея.

                      П.П. Не е нужно да ми отговаряш - това е първият и последния път, който влизам в комуникация с теб. Ако искаш се замисли над казаното, а ако не искаш - просто ме препсувай и карай както си знаеш.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Добре де, добре.Няма да се смея вечеТо защото 10% фира не е много,ако е като при Сирма,може и 25-30%
                        и тук ли ще пазариш бре?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение


                          Радвам се, че си говориш и си се смееш на казаното. А с бакалските си сметки - на женския пазар, или както вече ти казаха - в БГ Мама
                          Добре де, добре.Няма да се смея вечеТо защото 10% фира не е много,ако е като при Сирма,може и 25-30%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                            Добре де, добре.Няма да питам вече Защото ако е 10% то това си е дивидента за четири години и то ако го има





                            Радвам се, че си говориш и си се смееш на казаното. А с бакалските си сметки - на женския пазар, или както вече ти казаха - в БГ Мама

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение

                              Кулинарствай си там и не ни занимавай с дребните си проблеми, БГ-Мамчо
                              Добре де, добре.Няма да питам вече Защото ако е 10% то това си е дивидента за четири години и то ако го има





                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                                Дали е вярно ,че пилетата Градус дават 10% фира още след размразяване
                                Кулинарствай си там и не ни занимавай с дребните си проблеми, БГ-Мамчо

                                Коментар

                                Working...
                                X