IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

    по-добре да не се търгува, че ще вземе да падне, а направо да се чака дивидента догодина

    не е препоръка

    Недей така,
    ще се чака "софикс" ))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • От вчера някакво интервю...
      http://www.infostock.bg/infostock/co...ndove-v-gradus

      Коментар


      • Първоначално изпратено от D.J. Bogger Разгледай мнение
        До къде стигнаха нещата тук, ще се търгува ли тази акция въобще?
        по-добре да не се търгува, че ще вземе да падне, а направо да се чака дивидента догодина

        не е препоръка
        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар


        • До къде стигнаха нещата тук, ще се търгува ли тази акция въобще?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

            Big Bear може да ти отговори по-добре колко от инвестиращите са 100% в акции. Кешът им въобще не е много, затова пък бързо изпадат в нужда от него...
            Това не ми е никакъв проблем, че да ангажирам някой да ми отговаря. Ако има такива, то си е техен проблем и за тяхна сметка. Но и тях нямам намерение да съветвам кога, какк , къде да инвестират. Всеки си има глава.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

              Теории и хипотези могат да се измислят всякакви. Но всичко е в сферата на гадателството... Чак пък да инвестираш тука всичкия си кеш??? Пък може и такива да има, хора всякакви, но според мен дори и да има такива, те са пренебрежимо малко на фона на целия обем
              Big Bear може да ти отговори по-добре колко от инвестиращите са 100% в акции. Кешът им въобще не е много, затова пък бързо изпадат в нужда от него...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                Като се замисля разни прехвалени позиции като Корадо например от години още не могат да съберат 750 инвеститора,а тези ги направиха със замах от първия ден
                Много са малко индивидуалните инвеститори в БГ по начало на този пазар и то се усеща от всякъде. Повечето хора, които почват да се интересуват сигурно ползват взаимни фондове, а те не знам до колко са активни... Но в крайна сметка нали пък и за това са тези фондове, не може всеки да разбира от всичко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                  Който е инвестирал тук всичкия си кеш, очаквайки бърза печалба. А печалбата може да се забави с месеци и години, защото притежаващите не успяха да продадат целия дял, който бяха предвидили и купувачите знаят това... Трябва да си много дългосрочен - като ПФ - за да имаш интерес тук. Не е за нерваци като мен.
                  Теории и хипотези могат да се измислят всякакви. Но всичко е в сферата на гадателството... Чак пък да инвестираш тука всичкия си кеш??? Пък може и такива да има, хора всякакви, но според мен дори и да има такива, те са пренебрежимо малко на фона на целия обем

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                    Кой е този, който би тръгнал да продава акция, придобита преди 1-2 месеца на минималната цена на предлагане на търга, като се листне за търговия, на по-ниска цена? Да си вдигне ръката, ако има такива? И то при положение, че основните пакети са придобити от дългосрочни играчи...
                    Който е инвестирал тук всичкия си кеш, очаквайки бърза печалба. А печалбата може да се забави с месеци и години, защото притежаващите не успяха да продадат целия дял, който бяха предвидили и купувачите знаят това... Трябва да си много дългосрочен - като ПФ - за да имаш интерес тук. Не е за нерваци като мен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      Лично аз бях приятно изненадан от обема и броя инвеститори. Това е огромен успех на фона на ситуацията на БФБ в момента . Директно или индиректно участниците на БФБ може да имат ползи при добри предстоящи резултати на Градус. При едно натрупване на позитивни фактори пазарът може да тръгне отново на север.
                      ...а при недотам добри? Да, вярно, Голяма Световна фирма стана, ама 'се пак?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Това, че е имало 24 милиона извън ПФ, не означава, че цената не е била определена от големият обем при ПФ. Това имах предвид. Не съм казал, че участниците на ИПО не биха спечелили. Просто моят рисков профил е друг. Почти съм сигурен, че в следващите десетина години в даден момент ще имам акции на Градус. Просто си прецених, че няма да е на ИПО. Иначе и аз съм доволен като всички други от това, че някой успя да набере толкова много пари. Успех с инвестицията.
                        Лично аз бях приятно изненадан от обема и броя инвеститори. Това е огромен успех на фона на ситуацията на БФБ в момента . Директно или индиректно участниците на БФБ може да имат ползи при добри предстоящи резултати на Градус. При едно натрупване на позитивни фактори пазарът може да тръгне отново на север.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          Нали за акции на БФБ говориш че ми звучи все едно приказваш за Америка ? става дума за 81 млн лева набрани от пазара от които цели 24 млн лева са извън ПФ-та по данни от този сайт. А над 1,000 инвеститори са се доверили на Градус!

                          Няма друга такава компания последните 10 г на БФБ!


                          Като се замисля разни прехвалени позиции като Корадо например от години още не могат да съберат 750 инвеститора,а тези ги направиха със замах от първия ден

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Нали за акции на БФБ говориш че ми звучи все едно приказваш за Америка ? става дума за 81 млн лева набрани от пазара от които цели 24 млн лева са извън ПФ-та по данни от този сайт. А над 1,000 инвеститори са се доверили на Градус!

                            Няма друга такава компания последните 10 г на БФБ!


                            Това, че е имало 24 милиона извън ПФ, не означава, че цената не е била определена от големият обем при ПФ. Това имах предвид. Не съм казал, че участниците на ИПО не биха спечелили. Просто моят рисков профил е друг. Почти съм сигурен, че в следващите десетина години в даден момент ще имам акции на Градус. Просто си прецених, че няма да е на ИПО. Иначе и аз съм доволен като всички други от това, че някой успя да набере толкова много пари. Успех с инвестицията.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                              Всъщност все още не знаем дали Градуса е "добра" или "лоша" ,а моето питане беше дали би го продал на ЗАГУБА ,защото под 1.80 няма как иначе да е.Аз примерно много бих се замислил ,а за случаи като "Хим на левче " бих използвал(продал) примерно някоя хартия която ми е на печалба!
                              Еми аз продавам основно на загуба и не се впечатлявам много-много. Един вид съм претръпнал вече
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Изрично написах, че компаниите и цените са просто примери няма конкретика. Иначе през живота си съм продавал много по-добри акции при мнооого по-ниски цени от тези на Градус, за да си купя Хима да речем на под левче.
                                Всъщност все още не знаем дали Градуса е "добра" или "лоша" ,а моето питане беше дали би го продал на ЗАГУБА ,защото под 1.80 няма как иначе да е.Аз примерно много бих се замислил ,а за случаи като "Хим на левче " бих използвал(продал) примерно някоя хартия която ми е на печалба!

                                Коментар

                                Working...
                                X