IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
    И всичката тая пАра в свирката за 2 стотинки отгоре?!? Не...благодаря!!!
    Важно е участието, а не печалбата. Демек - да сме в бизнеса.
    Партия была, есть и будет есть!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Предлагането не беше записано на 100%, така че на този етап няма как да се очаква нещо повече. То се вижда и с оборота по позицията днес, само втори ден търговия, а интерес няма. А само след година мажо ще има право още да продава !
      Здравей колега, какво му е на оборота? Ако погледнем оборота на Софикс позициите , и извадим Сирма и Бреф(при които има пакетни сделки) получаваме - 57к общ оборот на останалите 13 "сини чипа" и 21к - оборот на Градус. Аз лично не виждам проблем. Поздрави

      Коментар


      • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
        И всичката тая пАра в свирката за 2 стотинки отгоре?!? Не...благодаря!!!
        Предлагането не беше записано на 100%, така че на този етап няма как да се очаква нещо повече. То се вижда и с оборота по позицията днес, само втори ден търговия, а интерес няма. А само след година мажо ще има право още да продава !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
          И всичката тая пАра в свирката за 2 стотинки отгоре?!? Не...благодаря!!!
          Даже и аз очаквах малко по-добър старт

          Коментар


          • Тук нещата ще станат ясни едва след вторият дивидент. Първият е обещан хубав та там е ясно. За мен въпросът е във втория. Иначе цената си я качиха прилична оценка и няма мегдан като ИТ компаниите да гони небесата. Пазара е ясен. Продукцията е ясна. Остава да ни се изясни корпоративната култура на дружеството - за това е нужно време. Дано оправдаят очакванията на акционерите (миноритарните )
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • И всичката тая пАра в свирката за 2 стотинки отгоре?!? Не...благодаря!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                Не се самозалъгвайте! Аз бих заложил на 1.81 утре и на до 10 хил. лв. дневен оборот - нещо като Индустриален Холдинг България или Софарма в лошите й времена
                Това е доста добре, а и аз имах същото предвид. На фона на всички дружества, които се търгуват на БФБ, това означава, че е в топ 3% примерно. Никой не очаква от Градус, че ще прави 80% от оборота на борсата постоянно
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение

                  Да. И на мен ми хареса. Много ясно, че обемите занапред няма да са 100тици хиляди левове, ама наистина може да имаме нова ликвидна компания на БФБ.
                  Не се самозалъгвайте! Аз бих заложил на 1.81 утре и на до 10 хил. лв. дневен оборот - нещо като Индустриален Холдинг България или Софарма в лошите й времена
                  IM d best

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Браво на всички участници, изкефих се днес! Има си купувачи, има си продавачи, спреда е перфектен. Твърде рано е да се каже, но изглежда ще я бъде тази акция като ликвидност, а няма да заспи някъде с по 2-3 сделки на месец. Остава резултатите да са добри и обещанията да се спазват.
                    Да. И на мен ми хареса. Много ясно, че обемите занапред няма да са 100тици хиляди левове, ама наистина може да имаме нова ликвидна компания на БФБ.

                    Коментар


                    • Браво на всички участници, изкефих се днес! Има си купувачи, има си продавачи, спреда е перфектен. Твърде рано е да се каже, но изглежда ще я бъде тази акция като ликвидност, а няма да заспи някъде с по 2-3 сделки на месец. Остава резултатите да са добри и обещанията да се спазват.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        GR6, какво трабва да значи? Градус на 6 или Грешка?
                        Може да е и че: "нa 6-ти 6пекулантите 6те могат вече да кешират" (шегувам се, макар и не съвсем )
                        Last edited by precakanoto; 23.08.2018, 22:11.
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Успех на Градус на БФБ и от мен! Ще е добре да имат успех и за тях и за пазара като цяло!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                            Пожелавам успешен дебют на Градус!
                            Ще падне търговия което ще раздвижи малко заспалата БФБ.

                            Да видим дали мечките или биковете ще надделеят

                            Успех и от мен. Ще е интересно...

                            Коментар


                            • Пожелавам успешен дебют на Градус!
                              Ще падне търговия което ще раздвижи малко заспалата БФБ.

                              Да видим дали мечките или биковете ще надделеят


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                                как позна???

                                я, сега опитай да познаеш как ще тръгне търговията следващата седмица
                                За съжаление , този филм сме го гледали стотици пъти , идват като аслани , тръгват си като нас..ни .Добре дошли в страната на БХ,Черимен и на Свинята
                                Last edited by strol; 04.08.2018, 22:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X