IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Имам предвид обезценка от 10 до 50 пъти.
    И така не е коректно казано, защото базата трябва да ти е цената при върха от който се сриват. Спрямо твоите числа това е от 90 до 98% спад. Така вече ще си точен и всеки ще те разбере.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

      Абе няма как цените да паднат с повече от 100% бе пичове, елеменарна математика. Виж да се качат с 5000% може, ама да паднат повече от 100% няма как. Бахти! Ако си взимал заеми за да пазаруваш, тогава са други математиките и сметките.
      Имам предвид обезценка от 10 до 50 пъти.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Да събориш цените 1000%-5000% и 10 години да не даваш никакъв дивидент а същевременно всяка година да отчиташ печалба.Имаше
        и такива които вместо да вдигнат капитала и да върнат част от парите на повярвалите директно обявиха фалити и сега ядът и пият на корем.
        Абе няма как цените да паднат с повече от 100% бе пичове, елеменарна математика. Виж да се качат с 5000% може, ама да паднат повече от 100% няма как. Бахти! Ако си взимал заеми за да пазаруваш, тогава са други математиките и сметките.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          току що взех от магазина едно охладено пиле на Градус
          жената го мята в печката сега
          повече харесвам яйчицата по-рохки, a и комбинация с тараторче може ,,,
          Last edited by precakanoto; 23.09.2018, 11:47.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

            Сигурно говориш за световната криза 2008-2009? Би ли уточнил кои за измамниците и кой е направил обир?
            Да събориш цените 1000%-5000% и 10 години да не даваш никакъв дивидент а същевременно всяка година да отчиташ печалба.Имаше
            и такива които вместо да вдигнат капитала и да върнат част от парите на повярвалите директно обявиха фалити и сега ядът и пият на корем.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              След големият обир който се получи 2008-2009 на всички им секна меракът.Парите не растат по дърветата ,че да ги подаряват на разни
              измамници.
              Сигурно говориш за световната криза 2008-2009? Би ли уточнил кои за измамниците и кой е направил обир?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                За мен отговора на твоето мнение е, че си страничен наблюдател или си от много скоро на борсата ! Въобще не смятам, че съм някакъв връх в каквото и да е, но съм участник на борсата от 20г. и ако не друго имам наблюдение върху пазара ни от достатъчно дълго време. Мисля, че е несериозно да твърдиш, че дребните участници са виновни за това да няма качествени емитенти на борсата. Къде е държавата в лицето на Министерството на Финансите, КаФеНето къде е, самата борса, депозитаря, къде са големите фондове договорни и пенсионни, банки, застрахователи ? Къде са всички те да стимулират и развиват пазара и да има качествени компании на борсата ? Ние дребните сме последните по веригата. Когато има добри компании на борсата, когато се защитават правата на инвеститорите, тогава ще се появят и участници, дребни, едри, чужди, всякакви ! Развитие на борсата няма от години, затова и хората спират да инвестират тук и се пренасочват навън.
                След големият обир който се получи 2008-2009 на всички им секна меракът.Парите не растат по дърветата ,че да ги подаряват на разни
                измамници.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                  Ееее, ама много обичате квалификациите....ок, нека аз да съм се изложил и заблуден, пък ти си върха.... Само не знам защо всяко мнение различно от твоето е излагане.... Но спора е безсмислен, пък и не му е тук мястото.
                  За мен отговора на твоето мнение е, че си страничен наблюдател или си от много скоро на борсата ! Въобще не смятам, че съм някакъв връх в каквото и да е, но съм участник на борсата от 20г. и ако не друго имам наблюдение върху пазара ни от достатъчно дълго време. Мисля, че е несериозно да твърдиш, че дребните участници са виновни за това да няма качествени емитенти на борсата. Къде е държавата в лицето на Министерството на Финансите, КаФеНето къде е, самата борса, депозитаря, къде са големите фондове договорни и пенсионни, банки, застрахователи ? Къде са всички те да стимулират и развиват пазара и да има качествени компании на борсата ? Ние дребните сме последните по веригата. Когато има добри компании на борсата, когато се защитават правата на инвеститорите, тогава ще се появят и участници, дребни, едри, чужди, всякакви ! Развитие на борсата няма от години, затова и хората спират да инвестират тук и се пренасочват навън.

                  Коментар


                  • https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2018...home_main_news

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                      Ами как да има нови на борсата, като още като излязат дружествата и Вие "парените" и "патилите" ги слагате в графата "измамници и мошеници"?
                      Ако едно пиле в магазина струва колкото две пилета в съседния е добре да обясни с какво толкова е по-качествено. Засега обяснението е, че в този магазин цените са такива, а по принцип са такива, защото точно в този магазин клиентите пазаруват с чужди пари. Така че някъде в картинката има доста близки до използваните епитети персонажи..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        С това мнение много се изложи ! Нали не мислиш, че няма нови компании на борсата заради нас дребните риби ? Ако мислиш така си много много заблуден !
                        Ееее, ама много обичате квалификациите....ок, нека аз да съм се изложил и заблуден, пък ти си върха.... Само не знам защо всяко мнение различно от твоето е излагане.... Но спора е безсмислен, пък и не му е тук мястото.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Това пък къде го видя в постовете и коментарите ми ?
                          Има го в коментар на друг участник, на който бях отговарял, пък ти след това тръгна да ми отговаряш....та приеми го, че не е директно за твой коментар...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                            Ами как да има нови на борсата, като още като излязат дружествата и Вие "парените" и "патилите" ги слагате в графата "измамници и мошеници"?
                            С това мнение много се изложи ! Нали не мислиш, че няма нови компании на борсата заради нас дребните риби ? Ако мислиш така си много много заблуден !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение

                              Прав си. Ама да не си мислим, че ние сме измислили топлата вода. И в чужбина ги клатят миноритарите, та ги скъсват. Любимият ми лаф е: Това само в България го има
                              +++
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                                Това, което си написал по никакъв начин не отговаря на въпроса ми.... Можеш да бъдеш колкото си искаш скептичен и да се съмняваш в обещания, но това не ти дава основание да наричаш хора, които не мислят така и вярват в обещанията, че са обвързани с дружеството.
                                Това пък къде го видя в постовете и коментарите ми ?

                                Коментар

                                Working...
                                X