IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    много ме коваха, че хейтя тук, но искрено се надявам да бъркам в преценката си за мажовците и целта им. Ако това ИПО не е успешно (успешно за хората доверили се и купили на 1.80)... нищо добро не ни чака на БФБ в идните няколко години.

    ако може да има някакво успокоение е , че обемът изтъргувани книжа тук е малък в сравнение с обмеа на ИПО-то.. та едно подбиране би могло да върне цената бързо на 1.80...това чисто хипотетично, защото изтърват ли го по-надолу...всяко подпиране ще се ползва от определени инвеститори да се измъкнат по терлици в случай, че са загубили довери в дружеството...или по други техни си съображения.

    успех
    ами то многото акции закупени при ИПО-то са в ръцете на институционалните .......... добре, че те не са започнали да продават...

    ти мислиш ли за нормално преди 4 месеца да купуват институционалните и след 4 месеца да продават? ......... все едно признават, че нищо не разбират или все едно признават, че са взели пари под масата за да набутат тук "чужди пари"...

    ==============

    бях ти пратил съобщение на лични миналата седмица ..... не знам дали си го получил
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      То скоро май никой няма да участва в IPO, който е одобрил тази висока цена за IPO очевидно е сбъркал.. Жената ми викаше заеш ли, че ще има IPO - викам, знам. Ми що да не си вземем вика, е ето защо... това обаче не е прецедент, а по-скоро ми се струва правило за съжаление...
      +1 лайк от мен

      поставих този въпрос: "при кое ИПО инвеститорите спечелиха през последните 10 години?"

      отговора в темата "оптимизъм на бфб" беше: "при алтерко веднага след ИПО-то продадохме"

      аз питам за позицията на инвеститора на БФБ, а те ми отговарят от позицията на спекуланти, че спечелили от спекула един единствен път за 10 години

      трагедия ..... пълна трагедия...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Не е надценено,просто се действа на принципа ,че много пари за прибиране има тука.
        Защо да не издоят лаконите?Българските инвеститори са селектирани за машинно доене
        https://www.youtube.com/watch?v=gr6MU__iA3M

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
          Жената беше чула по тв. или радио... някъде от медиите. Оракулът съм аз Това, че следва тренда си е твое виждане Моето е различно. А именно, че IPO та в бг в повечето случаи излизат надценени...
          Не е надценено,просто се действа на принципа ,че много пари за прибиране има тука.

          Коментар


          • Жената беше чула по тв. или радио... някъде от медиите. Оракулът съм аз Това, че следва тренда си е твое виждане Моето е различно. А именно, че IPO та в бг в повечето случаи излизат надценени...
            Last edited by pepe1234; 26.11.2018, 17:13.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              То скоро май никой няма да участва в IPO, който е одобрил тази висока цена за IPO очевидно е сбъркал.. Жената ми викаше заеш ли, че ще има IPO - викам, знам. Ми що да не си вземем вика, е ето защо... това обаче не е прецедент, а по-скоро ми се струва правило за съжаление...
              Таз жена ти голем оракул на обратно, нещо за някой немски компании който се сдухаха много повече не ли е казала или за фейсбука.

              Акцията просто следва глобалния тренд на долу и настрани,
              Last edited by Todor Sabev; 26.11.2018, 17:05.

              Коментар


              • много ме коваха, че хейтя тук, но искрено се надявам да бъркам в преценката си за мажовците и целта им. Ако това ИПО не е успешно (успешно за хората доверили се и купили на 1.80)... нищо добро не ни чака на БФБ в идните няколко години.

                ако може да има някакво успокоение е , че обемът изтъргувани книжа тук е малък в сравнение с обмеа на ИПО-то.. та едно подбиране би могло да върне цената бързо на 1.80...това чисто хипотетично, защото изтърват ли го по-надолу...всяко подпиране ще се ползва от определени инвеститори да се измъкнат по терлици в случай, че са загубили довери в дружеството...или по други техни си съображения.

                успех
                Last edited by bertram; 26.11.2018, 16:50.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                  Колко де очертава дивидентната доходност при цена 1.55
                  Малко на 6 процента. Тази година Другата може и да е 0.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                    Имало е да става
                    Е защо все на нас

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      Еми понякога и такива неща се случват на борсата
                      Имало е да става

                      Коментар


                      • https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...a-grip-272422/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                          Колко де очертава дивидентната доходност при цена 1.55
                          Доста по-малко от капиталовата загуба

                          Коментар


                          • Колко де очертава дивидентната доходност при цена 1.55

                            Коментар


                            • Еми понякога и такива неща се случват на борсата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                                Не е само днес, минус 16,5 процента от IPO-то до днес за четири месеца ...
                                Здравейте Как е положението?Говорех Ви аз още преди ИПО-то,ама не слушате
                                Last edited by X_Y; 26.11.2018, 16:26.

                                Коментар

                                Working...
                                X