IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    не се заяждам, но не се сещам от какво си доволен???

    ИПО-то беше на 1,80 (дано не греша) ...... взели сте 2 дивидента (10 + 2 ст.) ........ сега цената е 1,68 ....... не разбирам от какво си доволен...

    година и половина стискате пилетата, а нямате 1 стинка кяр

    дано се обърне палачинката и да изкарате някой лев, но не виждам до този момент от кое да сте доволни...

    аз пък съм доволен, че не влезнах тук ........ не е препоръка...
    Аз съм довелен, че влезнах към 1.58 , взех един дивидент и излезнах на 1.70

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      не се заяждам, но не се сещам от какво си доволен???

      ИПО-то беше на 1,80 (дано не греша) ...... взели сте 2 дивидента (10 + 2 ст.) ........ сега цената е 1,68 ....... не разбирам от какво си доволен...

      година и половина стискате пилетата, а нямате 1 стинка кяр

      дано се обърне палачинката и да изкарате някой лев, но не виждам до този момент от кое да сте доволни...

      аз пък съм доволен, че не влезнах тук ........ не е препоръка...
      Аз самия съм написал, че цената не е мръднала от ИПО-то, като включим дивидента. Пазара така е преценил,така да бъде. Разбира се че може и да е по-добре, но както колегата по-горе писа, при потъващ пазар последната година-година и нещо, нулева доходност не е толкова зле. Оставам оптимист и съм доволен, защото обещанията и заявките се спазват към момента. Дружеството увеличава оборота и печалбата, и рано или късно това ще се отрази в цената на акцията. Все пак е заявено че печалбата ще се връща към акционерите под формата на дивидент. Всеки си преценява сам за себе си - ти си доволен че не си влязъл, аз съм доволен че съм. Хубавото е че двамата сме доволни Също не е препоръка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        не се заяждам, но не се сещам от какво си доволен???

        ИПО-то беше на 1,80 (дано не греша) ...... взели сте 2 дивидента (10 + 2 ст.) ........ сега цената е 1,68 ....... не разбирам от какво си доволен...

        година и половина стискате пилетата, а нямате 1 стинка кяр

        дано се обърне палачинката и да изкарате някой лев, но не виждам до този момент от кое да сте доволни...

        аз пък съм доволен, че не влезнах тук ........ не е препоръка...
        Айде сега сметни как се е представил пазара за същия период и пак да си говорим. Представянето на почти всички “блу чипове” за същия период, с няколко изключения на доста по-малки компании, е много по-лошо. Софарма, Химимпорт, Монбат и тн са потънали яко от тогава досега.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

          И аз съм доволен. Въпроса е че пазара май не го оценява, и реално цената не е мръднала от ИПО-то. Предстои да видим какво ще се случва занапред. Аз си оставам оптимист.
          не се заяждам, но не се сещам от какво си доволен???

          ИПО-то беше на 1,80 (дано не греша) ...... взели сте 2 дивидента (10 + 2 ст.) ........ сега цената е 1,68 ....... не разбирам от какво си доволен...

          година и половина стискате пилетата, а нямате 1 стинка кяр

          дано се обърне палачинката и да изкарате някой лев, но не виждам до този момент от кое да сте доволни...

          аз пък съм доволен, че не влезнах тук ........ не е препоръка...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Boncho Разгледай мнение
            Отчетът ми харесва. Общо взето тук само хубави неща: дивиденти, резултати отношение. Хубавото също е и, че пазара е зле. Допълвам!

            Без препоръки:

            http://x3news.com/?page=Company&BULSTAT=204882907
            И аз съм доволен. Въпроса е че пазара май не го оценява, и реално цената не е мръднала от ИПО-то. Предстои да видим какво ще се случва занапред. Аз си оставам оптимист.

            Коментар


            • Отчетът ми харесва. Общо взето тук само хубави неща: дивиденти, резултати отношение. Хубавото също е и, че пазара е зле. Допълвам!

              Без препоръки:

              http://x3news.com/?page=Company&BULSTAT=204882907

              Коментар


              • По-същественото за мен е, че от листването си на БФБ, мажоритарния собственик се отнася съвсем коректно и адекватно към по-малките - макар и една от най-младите компании на борсата, вече раздават 2 пъти дивидент в годината. То никога не е късно човек да се оака, но когато има и положителни примери е добре да се казват.... Дано не ги урочасам...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bocman Разгледай мнение
                  При мен "Еланата" се отчете!
                  И при мен

                  Коментар


                  • При мен "Еланата" се отчете!

                    Коментар


                    • Звъннете и вижте Колчев да не е някъде на Еверест

                      Коментар


                      • И аз чакам, но няма (Елана)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение
                          Тука новия дивидент ли са платили.....
                          Аз трети ден си чакам... и няма (Елана)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение
                            Тука новия дивидент ли са платили.....
                            Да

                            Коментар


                            • Тука новия дивидент ли са платили.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bocman Разгледай мнение
                                На заседаниe на Съвета на директорите на Градус АД, проведено на 14.11.2019г., е взето решение част от неразпределената печалба за 2018 г. на дъщерното дружество Милениум 2000 ЕООД да бъде разпределена на Градус АД, в качеството му на едноличен собственик на капитала, под формата на дивидент в размер на 3 000 000 /три милиона/ лева.
                                Ще продължават да "снасят" и догодина "пилчоците"

                                Коментар

                                Working...
                                X