IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение

    А това какво означава? http://www.infostock.bg/infostock/co...wStatement/GR6

    Имам предвид годишия отчет.
    Нямам представа откъде идва разминаването.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
      А това какво означава? http://www.infostock.bg/infostock/co...wStatement/GR6

      Имам предвид годишия отчет.

      Коментар


      • https://www.capital.bg/biznes/kompan...tX5cXCQRoaBxNs

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
          Мариета Бабева е назначена за Директор за връзки с инвеститорите
          Нова година, нов късмет Досега съм доволен от тяхната публичност. Надявам се, с новия ДВИ, да донадграждат!

          Коментар


          • Мариета Бабева е назначена за Директор за връзки с инвеститорите

            Коментар


            • Хес се държат горе долу ама м+ц страдат ..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                Специално при планината, има едни милиони, които ще останат непотърсени, и се надявам да компенсират спадащите приходи и печалба. 20 стотинки дивидент да плащат, все е файда. ХЕС малко ме притеснява, но не смятам да продавам. Радвам се че поне не "пълних" М+С Хидравлик, когато започнаха да правят врътките с евтините акции... Надяваме се Градус да е "друга бира"...

                Ако това те успокоява ,- нямаш ядаве с ХЕС, което не значи че ще ги нямаш и с управата!- тука че не ми се рови - кой знае на коя страница е изпаднала...

                -"Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол
                Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета16:57

                Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за ноември 2019 година – брутна печалба в размер на 505 хил. лева и с натрупване 5032 хил. лева от началото на годината. Хидравлични елементи и системи АД отчита продажби за месец ноември 2019 година в размер на 5395 хил. лева и с натрупване от началото на годината 58504 хил. лева, което представлява ръст от 0,44% на годишна база. Хидравлични елементи и системи АД обявява прогнози за продажбите през месец декември 2019 година в размер на 3086 хил. лева, с което очакваме годишните продажби да достигнат 61590 хил. лева."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                  Надявам се и по време на криза да се яде. Не както изядох дървото със Стара Планина и дъщерните.
                  Специално при планината, има едни милиони, които ще останат непотърсени, и се надявам да компенсират спадащите приходи и печалба. 20 стотинки дивидент да плащат, все е файда. ХЕС малко ме притеснява, но не смятам да продавам. Радвам се че поне не "пълних" М+С Хидравлик, когато започнаха да правят врътките с евтините акции... Надяваме се Градус да е "друга бира"...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                    Доста добър пакет. Браво.
                    Надявам се и по време на криза да се яде. Не както изядох дървото със Стара Планина и дъщерните.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                      И аз вече съм акционер тук. Взех 8077 бр. на средна цена 1.645. Дано е за добро. Отивам да пазарувам пилешко от магазина, за да помагам на компанията
                      Доста добър пакет. Браво.

                      Коментар


                      • И аз вече съм акционер тук. Взех 8077 бр. на средна цена 1.645. Дано е за добро. Отивам да пазарувам пилешко от магазина, за да помагам на компанията

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                          Иван Ангелов Ангелов 714 642 лв. @ 1.67
                          Браво. Това говори за доверието в бъдещето на компанията...

                          Коментар


                          • Иван Ангелов Ангелов 714 642 лв. @ 1.67

                            Коментар


                            • Прелетя едно кюфте, както казваше един колега. Предположения?

                              Коментар


                              • На Общо събрание на акционерите на дъщерното Градус-98 АД е взето решение за разпределяне на част от неразпределената печалба за 2018 г. в размер на 2 000 000 лева. В резултат от взетото решение, Градус АД, като мажоритарен акционер на Градус-98 АД, ще получи дивидент в размер на 1 998 680 лева......

                                Коментар

                                Working...
                                X