IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    то и боеко е един модерен Левски с жипката по ловни стопанства...

    аз лично освен, че не им купих акцията на тия не им купувам и продуктите...ако не вярваш на някой ...не му яж храната.
    Не си само ти, нищо тяхно не пазарувам, а по отношение на имиджа им по-добре нищо. Това, че били завеждали дела...голяма работа. Нямам, не сме имали, няма и да си купим нито акции нито тяхна продукция.

    Коментар


    • Дългосрочен на БФБ за жалост е много тежко понятие Здравко. При имотите може да ползваш лостове - ливъридж ефекта го знаеш - купуваш например имот за 100000 само с твои 20000 , другото го дава банката и при 20 % ръст на имота имаш 120 000 , т. е. 100% доходност ( връщаш 80к на банката и взимаш 40к за теб ) . Опитах на скоро да обясня ефекта но малко ме разбраха . Ако има и наемател може и без кинти да излезе. Но пък на БФБ си има тръпка. Място в което другите като растат ти падаш .Рядко срещано явление.
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • ПрИмоцията свърши!Емоцията предстои!БФБ-ОЛЕ!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Никога не съм гледал на тази акция като перспективна за инвестиция.. твърде скъпа беше още на ИПО-то, после с това подпиране така и не стана достатъчно атрактивна. Единствено съм си правил спекулки с нея заради ликвидността й и това че ПФ и ММ при по рязък спад се стремят да я върнат обратно. Общо взето я цъкам за забавление и вадя пари за семки и бонбонки
          За радост ми е с минимална тежест в портфейла, но пък аз влезнах с идеята да съм дългосрочен и да получавам дивидент.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение
            Къде се разбягахте бе хора? Хората казаха, че това не е вярно...Всичко било честно!
            то и боеко е един модерен Левски с жипката по ловни стопанства...

            аз лично освен, че не им купих акцията на тия не им купувам и продуктите...ако не вярваш на някой ...не му яж храната.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Аз също не съм участвал, моите ги купих март миналата година и средната ми е 1,45лв.
              Никога не съм гледал на тази акция като перспективна за инвестиция.. твърде скъпа беше още на ИПО-то, после с това подпиране така и не стана достатъчно атрактивна. Единствено съм си правил спекулки с нея заради ликвидността й и това че ПФ и ММ при по рязък спад се стремят да я върнат обратно. Общо взето я цъкам за забавление и вадя пари за семки и бонбонки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Аз също не съм участвал, моите ги купих март миналата година и средната ми е 1,45лв.
                Много е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                  Ми за това е борса -- купувай! Поне гледам има ликвидност. Risk/reward-a не ми харесва в момента. Досега не бях продавал нищо през живота си на БФБ
                  Акции няма да купувам, пилешко може

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                    И какво ще ядат, пилешкото мессо е най-евтино, те са почти монополисти, колкото не се купува нафтата на Марешки, толкова и няма да се продават пилетата
                    Ми за това е борса -- купувай! Поне гледам има ликвидност. Risk/reward-a не ми харесва в момента. Досега не бях продавал нищо през живота си на БФБ

                    Коментар


                    • Къде се разбягахте бе хора? Хората казаха, че това не е вярно...Всичко било честно!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                        Ми то в отчетите си пишеше, че около 50% от оборота, говоря малко наизуст за процента, е от търговия с пшеница, от която няма печалба, т.е. хората си го бяха казали в проспекта. Аз затова не участвах, щото ми се стори много скъпо.
                        Аз също не съм участвал, моите ги купих март миналата година и средната ми е 1,45лв.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                          Интересно е юридически как стоят нещата. Ако има манипулации преди листването дали инвеститорите биха могли да съдят някого, компанията, посредника по предлагането или кафеджиите ?
                          Ми то в отчетите си пишеше, че около 50% от оборота, говоря малко наизуст за процента, е от търговия с пшеница, от която няма печалба, т.е. хората си го бяха казали в проспекта. Аз затова не участвах, щото ми се стори много скъпо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                            За мен е достатъчно, че половината коментари в статията на Дневник казват, че повече никога няма да си купят пиле от Градус, пък ми дреме ако ще да са напълно невинни. Пак ще пият водата като ги бойкотира народът.
                            И какво ще ядат, пилешкото мессо е най-евтино, те са почти монополисти, колкото не се купува нафтата на Марешки, толкова и няма да се продават пилетата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                              Трудно се доказва това нещо, но не е невъзможно,зависи от желанието на проверяващите. Тук най вероятно ще проверят само фактурите, а там всичко ще е изрядно. Ако започнат да засичат с товарителници, пътни листи, складови, последващи продажби тогава може. Едва ли ще се случи.
                              За мен е достатъчно, че половината коментари в статията на Дневник казват, че повече никога няма да си купят пиле от Градус, пък ми дреме ако ще да са напълно невинни. Пак ще пият водата като ги бойкотира народът.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                                Интересно е юридически как стоят нещата. Ако има манипулации преди листването дали инвеститорите биха могли да съдят някого, компанията, посредника по предлагането или кафеджиите ?
                                Трудно се доказва това нещо, но не е невъзможно,зависи от желанието на проверяващите. Тук най вероятно ще проверят само фактурите, а там всичко ще е изрядно. Ако започнат да засичат с товарителници, пътни листи, складови, последващи продажби тогава може. Едва ли ще се случи.

                                Коментар

                                Working...
                                X