IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
    Къде сте спекуланти
    Питай професионалните инвеститори
    Апропо, някой сеща ли се, че тази компания "случайно" беше сред избраните от ЕБРД да им правят прогнози и да ги набиват в очите на инвееститорите. Това от "професионалистите" от Уууд и нещо си - сега се сетете кои са останалите "случайно" попаднали там компании и може и да ви светне някоя ламБа за активните мероприятия, провеждани по други позиции на ползу инвеститору....
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Къде сте спекуланти

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Нещо повече! Всичко между 1947 и 1991г.
        Сериозно ли?То май всички нечитави компании се оказаха от "новите".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
          1 - лустрация
          всичко свързано с БФБ преди 1989 да бъде изтрито от БФБ
          Нещо повече! Всичко между 1947 и 1991г.!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

            Живи и здрави. За мен ти си един от най-читавите форумци наред със Zdrsvko и Тони.
            Поздрави.
            За мен и вероятно за всички останали инвеститори на бфб е да попитат щом допускат гнили ябълки като холПат, ЗТП, Аз от къде да знам че Софикс е зчитава, като години наред доказва че не е
            1 - лустрация
            всичко свързано с БФБ преди 1989 да бъде изтрито от БФБ
            2 - звсичко ще си дойде на мястото
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Не, не се обиждам. Съжалявам, че разкарах заложните. Абе всеки прави грешки, да сме живи и здрави. Щом сме още на БФБ, значи не е толкова лошо дереджето
              Живи и здрави. За мен ти си един от най-читавите форумци наред със Zdrsvko и Тони.
              Поздрави.
              За мен и вероятно за всички останали инвеститори на бфб е да попитат щом допускат гнили ябълки като холПат, ЗТП, Аз от къде да знам че Софикс е зчитава, като години наред доказва че не е
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                Едва ли са такива филантропи. Според мен от самото начало тук пенсионните са "помолени" да държат цена. Последните събития не оказват толкова голямо влияние, колкото аз очаквах.
                Не че са финлантропи. По-скоро някакъв имиджов ефект се търси. Ще стане мазало ако я свалят от Софикс например.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                  Съжалявам. Дано не се обидиш . Сам призна аСофком за читава и я замени за не читави.
                  Не, не се обиждам. Съжалявам, че разкарах заложните. Абе всеки прави грешки, да сме живи и здрави. Щом сме още на БФБ, значи не е толкова лошо дереджето
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Едва ли са такива филантропи. Според мен от самото начало тук пенсионните са "помолени" да държат цена. Последните събития не оказват толкова голямо влияние, колкото аз очаквах.
                    Съжалявам. Дано не се обидиш . Сам призна аСофком за читава и я замени за не читави.
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                      Дали все още си ин Донев ин тръст.
                      ПРеди време се изповядах в темата на Трейдинга по този въпрос. Разочарова ме този човек - язък
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Ще разкешат на 1.4 и после ще зареждат на 3 лв.
                        Помните ли като ни разправяха 2018, че пазара имал нужда от такива компании като Птичият Грип? те щели да съживят пазара. Сега същото разправят и за Лещерко.
                        Last edited by X_Y; 10.05.2021, 13:59.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                          Едва ли са такива филантропи. Според мен от самото начало тук пенсионните са "помолени" да държат цена. Последните събития не оказват толкова голямо влияние, колкото аз очаквах.
                          Дали все още си ин Донев ин тръст
                          С голямо удоволствие ти купих София Комерс
                          - Направо 6-ца от тото някой дето тръства Донев ми даде София Комерс на 4 , все едно да замени хартия за злато, но както и да е
                          Last edited by MrSi; 10.05.2021, 13:56.
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bingomatic2 Разгледай мнение

                            Тия дали са си взели маркетмейкър да им държи акцията над 1.40, за да могат хората да разкешат без големи загуби и да налеят в другите позиции?
                            Това се чудя аз от миналата седмица.
                            Може и да си прав. Много вероятно е някой пенсионен фонд да подкрепя с пари на данъкоплатците разбира се, а може и някой да купува евтино и изходно - не знам но скоро ще разберем. Никое жабче не знае дали е сварено или не?
                            Лично мое мнение :
                            1 Винаги до сега когато съм се пробвал като спекулант съм губил - точно в момента на продажба цената рязко расте, нищо че преди това съм чакал месеци.
                            2 Разбира се точно в момента на купуване -цената пада. Не знам, но това става на БФБ в рамките на 1 - 2 дни като че ли умрялата ни борса или подскача или пада в точния момент когато повечето хора купим или продадем .
                            СТРАННО.
                            3.Ето защо се купуват читави - освободени акции от много милионни Фондове на които разни ботове в нета снасят постоянно информация кой какво купува и продава.
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bingomatic2 Разгледай мнение

                              Тия дали са си взели маркетмейкър да им държи акцията над 1.40, за да могат хората да разкешат без големи загуби и да налеят в другите позиции?
                              Това се чудя аз от миналата седмица.
                              Едва ли са такива филантропи. Според мен от самото начало тук пенсионните са "помолени" да държат цена. Последните събития не оказват толкова голямо влияние, колкото аз очаквах.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Ще разкешат на 1.4 и после ще зареждат на 3 лв.

                                Коментар

                                Working...
                                X