IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Забравихте ли? Това ИПО беше дългоочаквано, като "голяма" "дивидентна" компания, "точно от каквато БФБ има нужда да се съживи".
    Така ви разправяха тогава на 1.80 ли беше? Сега леко обърнаха, че трявало да са "растежни", ама такива растежни, че бъдешият растеж да е просто една фантазия за бъдешето, без никаква връзка с реалността. Хак да ви е. нали от това имахте нужда.

    Коментар


    • Ето така се правят парички в бг от приближените на боко фирми

      Запис на разговор между директор в АПИ и неизвестна дама от Автомагистрали ЕАД разкрива схемата и механизма, по които ще се усвояват парите за Автомагистрала Хемус – чрез непрозрачни възлагания на фирми, без обществени поръчки, но на “наши хора”, на които влиятелни лица “дават едно рамо”. Тази схема работи и в момента на обектите, поддържани от Автомагистрали ЕАД, а в АПИ са напълно наясно какво става.

      В края на миналата година АПИ сключи договор с Автомагистрали ЕАД за 1 124 880 000 лв. без ДДС за строежа на 124 км. от Автомагистрала “Хемус”. Държавната фирма няма право да наема подизпълнители, но обяви, че ще наема хора и техника, за този огромен инфраструктурен проект.

      На Иван трябва да му се даде едно рамо, защото се старае и “дава всичко от себе си”. Става ясно, че ако мине добре пилотният проект и Бойко Борисов успее да му резне лентата преди изборите, Иван го очакват големи дела.

      Жена: Мисълта ми е такава. Той… за Мало Бучино знаеш, че… и премиера го знае тва и даже идеята беше да реже лента там преди изборите, ама не знам дали ще стане тва, щото, сега се оказа, че тия изкопи за постаментите, вероятно ще… това си е сложна система, нали Иван ще се справи с всичко, явно и това ще му вменим и на него, той да копа и той да такова, да се ангажира… ще се справи. Но, само където не сме ние и където сте си говорили…

      Мъж: Добре, как го виждаш във времето Мало Бучино да стане?

      Жена: Ще стане, точно така, както е. Срокът, който сте ни дали е до 31 май. Ще стане при всички случаи в тоя срок. Колкото може по-напред във времето, но…

      Мъж: Щото аз ся, проблеми имам. Аз проблеми имам на Мало Бучино.

      Жена: Знам, знам, там некакви неща.

      Мъж: Стената падна. Стената падна.

      Жена: Да, да, но факт. Но това ще е…

      Мъж: Не, това е ясно, той ще участва.

      https://bivol.bg/api-avtomagistrali.html

      Време е да си припомним за герберските свинщини и кражби. На изборите сме длъжни да ги изритаме тези гнусни крадливи калинки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        А представяш ли си някой китайски ребрандировач да се разприказва или някой инфлуенсър, дето се е снимал с 10-15 празни опаковки и се е постанл в някоя социална мрежа. те тогава ще видиш жална майка и рев до небесата
        Няма какво да каже ребрандировача. Софтуера е опън сорс. Може и хардуера леко да хо направят като онея в Олимекс, но те па са в никоя ниша, докато Алтерко е в уникална позиция която за твое съжаление няма как да схванеш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          Помните ли като ни разправяха 2018, че пазара имал нужда от такива компании като Птичият Грип? те щели да съживят пазара. Сега същото разправят и за Лещерко.
          Птичия е тръгнал към цените на СГЩ, нали Хари?

          Коментар


          • Велико. Мерси
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              А представяш ли си някой китайски ребрандировач да се разприказва или някой инфлуенсър, дето се е снимал с 10-15 празни опаковки и се е постанл в някоя социална мрежа. те тогава ще видиш жална майка и рев до небесата
              Ми вече го има: Цън Цон

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Да внимават трейс и сирма че и там ако се появи някой илчовски...жална им майка...
                Много милионните хартии да внимават че покритие - йок. ( ако има покритие всеки един читав мажо би направил обратно изкупуване)
                Котвите които ги тикат в СОФИКС - Един от най - избушените индекси - знаем кои са котвите и кои са читавите, а когато ВЕРОЯТНО СОФКА стане от 20 компании - читавите ще стават все по-скъпи а котвите ще си бъдат котви и подобни на Батя спекуланти ще си разиграват сами чисти хартии.
                .
                Last edited by MrSi; 10.05.2021, 21:55.
                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  Да внимават трейс и сирма че и там ако се появи някой илчовски...жална им майка...
                  А представяш ли си някой китайски ребрандировач да се разприказва или някой инфлуенсър, дето се е снимал с 10-15 празни опаковки и се е постанл в някоя социална мрежа. те тогава ще видиш жална майка и рев до небесата
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • https://www.vesti.bg/bulgaria/poznav...hovski-6125295

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                      Пълен бойкот на всичко герберско. Време е да свалим завинаги тия нещастници
                      Да внимават трейс и сирма че и там ако се появи някой илчовски...жална им майка...

                      Коментар


                      • Нормалните инвеститори купуват ПИБ на високи цени и после хейтат във всички теми..НАЛИ ХАРИ..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                          Къде сте спекуланти
                          Никой нормален инвеститор с парите си не би и погледнал парцали като Птичи Грип, Лещерко, Спарки, СГШ, ТСБ, Монбат, Молдован. Това са изкл'чително рискови бизнеси, с изкл'чително несигурно приходи и безнес за в бъдещето.
                          Не случайно тези шитове ги надуват като цени и цацата кълве, защото има Пенсии които харчат чужди пари.
                          Добрите акциите ги продават лошите ги надуват.
                          То е ясно кой може да си представи, че ПИБ е с по-малка капитализация отткук?

                          Коментар


                          • Пълен бойкот на всичко герберско. Време е да свалим завинаги тия нещастници

                            Коментар


                            • Я елате пиленца при батко! Ще търгувам фурми сладко сладко!

                              Коментар


                              • "Корупцията дере и вашата кожа"
                                Протест Корупцията дере и вашата кожа срещу отглеждането на норки у нас - Протест под надслов Корупцията дере и вашата кожа ще поиска незабавно прекратяване на дейността на единствената...

                                Коментар

                                Working...
                                X