IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ребалансиране на SOFIX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    според мен софикс е редно да се актуализира най-малко на годишна база...да не кажа на 2-3 години, защото иначе става голямо мазало...особено ако натежи на Експат продукта... тогава едно разместване ще води до съществено натискане на излизащите позиции и объркване на пазара за месеци напред...

    лично мнение
    Според мен изобщо не трябваше да се хващат със Софикс, а да си моделират сами кошница, щото така стават много манипулации от които губят вложителите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

      Ще извиняваш Монти, ама Хиката и Хвар къде по-малко място имат в Софикс от Доверие. А пък Алкомет е тотално неликвиден.
      Имал съм Доверие поне 3 години и мога да кажа че ако в момента е ликвиден това не значи че след 6 месеца ще е по ликвиден от Капачките..
      Капачките поне Алианц го крепеше а сега чичо оги играе спекулант в доверие....
      Някой пусна малко свободни акци и и ту нагоре ту надоле с цел да ги тропоса на Никиту...
      После ще си ги вземе на двойно по ниска цена...
      Не е препоръка....

      Коментар


      • според мен софикс е редно да се актуализира най-малко на годишна база...да не кажа на 2-3 години, защото иначе става голямо мазало...особено ако натежи на Експат продукта... тогава едно разместване ще води до съществено натискане на излизащите позиции и объркване на пазара за месеци напред...

        лично мнение
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Ами капачките не са по ликвидни от Хиката и холдинг варна...но в сравнение с Доверие са си направо гигант....
          Ама някой е решил да прави доверие софикс акция и да спекулира един път на входа ,един път на изхода евала....
          Ще извиняваш Монти, ама Хиката и Хвар къде по-малко място имат в Софикс от Доверие. А пък Алкомет е тотално неликвиден.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
            Колеги какви са тия капачки? Буркани има ли? Извинявам се въпроса, но преди много време ми трябваше да схвана кои бяха жабите и т.н различни наименования на акции. Та ако може да споделите кои са капачките ще съм благодарен.
            Алкомет

            Коментар


            • Колеги какви са тия капачки? Буркани има ли? Извинявам се въпроса, но преди много време ми трябваше да схвана кои бяха жабите и т.н различни наименования на акции. Та ако може да споделите кои са капачките ще съм благодарен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Монти, защо не ти харесаха капачките !? Другите по-стока ли са !?
                Ами капачките не са по ликвидни от Хиката и холдинг варна...но в сравнение с Доверие са си направо гигант....
                Ама някой е решил да прави доверие софикс акция и да спекулира един път на входа ,един път на изхода евала....

                Коментар


                • Монти, защо не ти харесаха капачките !? Другите по-стока ли са !?
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • http://www.investor.bg/analizi/361/a...-sofix-245867/

                    две сигурни влизат или отпадат...
                    Въпросът е реда дали ще е този м+с , ИХБГ , Трасе , Ниохим и капачките...?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                      Аз съм ги правил, но не мога да се закълна в тях, тъй като последните позиции са много близки, и колкото и точно да съм смятал, не съм съвсем сигурен, че следвам точната методология, по която работи борсата. Чакам с интерес официалните резултати за се опитам да си напасна модела.
                      Нема страшно и да си сбъркал ,постни ги пък ние ще си правим изводите ....
                      всеки прави някакви изчисления и твойте ще са от полза методологията на изчисленията...
                      Даже и да пишеш че си гледал на боб....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                        Някой правил ли е последни изчисления?
                        Аз съм ги правил, но не мога да се закълна в тях, тъй като последните позиции са много близки, и колкото и точно да съм смятал, не съм съвсем сигурен, че следвам точната методология, по която работи борсата. Чакам с интерес официалните резултати за се опитам да си напасна модела.
                        Мненията ми не са препоръка за търговия.

                        Коментар


                        • Някой правил ли е последни изчисления?

                          Коментар


                          • Благодаря. Хубави цени гледам при Неохим и Хика, вече

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              кога чакаме новинЪтЪ?
                              Неофициално, когато някой, който е смятал реши да сподели. Друг е въпросът, колко правилно е смятал. БФБ дано да се напъне за следващата седмица.
                              Мненията ми не са препоръка за търговия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                кога чакаме новинЪтЪ?
                                Мисля че ще е на 8-ми септември

                                Коментар

                                Working...
                                X