IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ребалансиране на SOFIX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
    Трябва да се изпрати сигнал до „Господари на ефира”
    Все си мисля, че не е нужно да стигаме до там и ще станем за смях, но ако те самите не могат да решат проблемите си ще трябва някой да им помогне.
    Keep going ...

    Коментар


    • Трябва да се изпрати сигнал до „Господари на ефира”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
        Стига, че се изчервих.

        Не е автоматизирано напълно, но частично, да. Пак си иска доста усилия.

        Постът от сутринта се чудих доста дали изобщо да го пускам. Преди няколко дни имахме "разгорещен" спор, в който защитавах тезата, как новите правила, без да са непременно перфектни, поне са обективни и прозрачни. Това ме мотивира да постна.
        Евала за усилията и за това ,че споделяш.
        Last edited by lareman; 08.09.2017, 14:27.
        мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Това ми е любимата част от прес съобщението. Някак си стопля сърцето.
          Понеже и аз правя грешки и съм склонен да ги приемам, но при положение, че не се случва за първи път си мисля за справедливо човекът допуснал грешката или да плати от собствения си джоб (спомена се за 6к заплата) стойността на грешката или да напусне и борсата да плати вместо него.

          Иначе къде сме тръгнали? Ако ще се прави нещо да се прави както трябва и да се сложат подходящите хора на подходящите места за да работи добре машината. Тук ясно си личи, че има някой неподходящ за тази позиция!
          Keep going ...

          Коментар


          • Така вече съм по-съгласен с промените Жалко за набуталите се обаче. Трябва компенсации от борсата, като в случая май няма да са малки. Спомням си като борсата бяха забравили да изтрият бидовете при сплита на Емка. Тогава май борсата компенсира набуталите се, но тогава щетите бяха десетки левове дет се вика

            Коментар


            • БФБ-София се извинява за причиненото неудобство.
              Това ми е любимата част от прес съобщението. Някак си стопля сърцето.

              Коментар


              • Ако от БФБ бяха обявявали публично информацията за медианната стойност, нямаше да се стигне до това скандално безобразие.
                Крайно време е ръководството на БФБ да започне да поема отговорност за грешките си.

                P.S. Само да не се опитат да си измият ръцете с някой стажант.

                Коментар


                • Стига, че се изчервих.

                  Не е автоматизирано напълно, но частично, да. Пак си иска доста усилия.

                  Постът от сутринта се чудих доста дали изобщо да го пускам. Преди няколко дни имахме "разгорещен" спор, в който защитавах тезата, как новите правила, без да са непременно перфектни, поне са обективни и прозрачни. Това ме мотивира да постна.
                  Мненията ми не са препоръка за търговия.

                  Коментар


                  • Само ще добавя, че ми показа за кратко как е автоматизирал процеса и всичко изглежда изключително професионално!
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                      Предлагам margen за шеф на Комисията по индексите!
                      Подкрепям с две ръце!
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Предлагам margen за шеф на Комисията по индексите!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                          значи в крайна сметка правилно съм смятал
                          Вчера прибързано определих чичо Уорън и dex за победители в тази игра.

                          margen си мисля, че разцепи и заслужава първото място, после е чичо Уорън (така беше изказал предположението си, че се справи добре и в двата случая) и трети Джони... после сме останалите
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Не е смешно, защото там толкова хора на заплати гледат и смятат и накрая какво...Колегата ги направи за смях.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от otcmarket Разгледай мнение
                              някой няма ли да си подаде оставка в БФБ или да бъде уволнен .....
                              разсмя ме...
                              мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                              Коментар


                              • някой няма ли да си подаде оставка в БФБ или да бъде уволнен .....

                                Коментар

                                Working...
                                X