IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ребалансиране на SOFIX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

    Не, при мен една точка разделя 15 и 16 място, а моделът ми показва две промени, след като тази седмица поизясни доста нещата. Към края на миналата беше доста по-объркано при мен. Но да, доста са близки резултатите в дъното на класацията.

    Между другото, казусът, който описах по-долу с равните позиции в междинните класации е валиден. В класацията по брой сделки има две емисии с равен брой. Не мисля, че това променя нещо във важната част от класацията, но е важно да се знае, че аз, поне, имам неясноти и не мога да застана на 100% зад изчисленията си.
    Класирането по спредове би ли го споделил ако го имаш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
      Интересно - броя сделки в инвестора е различен от на БФБ сайта, явно не може да се вярва на инвестора, пак ще гледам
      БФБ предлагат различни информационни пакети за клиентите си и зависи, какъв пакет ползват. Ако си забелязал ИП обединяват сделките които се случват в рамките на една секунда и на една цена - при Карол и Елана поне е така. Може от там да идва разликата при теб.

      Ето ти ги двете с еднакъв брой:

      http://www.infostock.bg/infostock/co...5%E8%EC+%C0%C4

      http://www.infostock.bg/infostock/co...8%ED%E3+%C0%C4
      Мненията ми не са препоръка за търговия.

      Коментар


      • Интересно - броя сделки в инвестора е различен от на БФБ сайта, явно не може да се вярва на инвестора, пак ще гледам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

          Аз изкарвам два състезателни коня с еднакъв брой точки на заветното 15 място. При теб така ли е? Може да бъркам нещо.
          Не, при мен една точка разделя 15 и 16 място, а моделът ми показва две промени, след като тази седмица поизясни доста нещата. Към края на миналата беше доста по-объркано при мен. Но да, доста са близки резултатите в дъното на класацията.

          Между другото, казусът, който описах по-долу с равните позиции в междинните класации е валиден. В класацията по брой сделки има две емисии с равен брой. Не мисля, че това променя нещо във важната част от класацията, но е важно да се знае, че аз, поне, имам неясноти и не мога да застана на 100% зад изчисленията си.
          Мненията ми не са препоръка за търговия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
            Какво, сега? Колко промени показват изчисленията на финала?
            Аз изкарвам два състезателни коня с еднакъв брой точки на заветното 15 място. При теб така ли е? Може да бъркам нещо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
              Какво, сега? Колко промени показват изчисленията на финала?
              Аз чух, че БФБ чака твоя вариант за да не стават пак сакатлъци...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                Какво, сега? Колко промени показват изчисленията на финала?

                Смее ли някой пред Теб пръв да каже - аз съм пас , така че .... следващия моля!
                (опитах да пратя въпрос -не става- ерор дава)

                Коментар


                • Какво, сега? Колко промени показват изчисленията на финала?
                  Мненията ми не са препоръка за търговия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
                    Кога горе - долу се очаква да излезе информация за компаниите в индекса?
                    Най-вероятно - около 7.03.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
                      Кога горе - долу се очаква да излезе информация за компаниите в индекса?
                      Миналата година официалното инфо излезе на 10.03

                      Коментар


                      • Кога горе - долу се очаква да излезе информация за компаниите в индекса?

                        Коментар


                        • Какви са класациите за отпадащи от Софикс дружества, може и на лични?
                          С уважение!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение
                            Едната промяна е ясна... но при мен има 2 други акции, които са мн на ръба. Какво мислите?
                            Даже три са на ръба да бъдат заменени от една. Затова и отново повдигнах въпроса за точната методология, защото при толкова близки резултати тълкуването на детайлите може да бъде решаващо. Може пък, след търговията тази седмица позициите да се разграничат по-явно... Дано, защото към края на миналата седмица наистина има много близки резултати в долната част на класацията.
                            Мненията ми не са препоръка за търговия.

                            Коментар


                            • Пичове, ще споделите ли класацията си към момента?
                              може и на ЛС

                              Коментар


                              • Едната промяна е ясна... но при мен има 2 други акции, които са мн на ръба. Какво мислите?

                                Коментар

                                Working...
                                X