IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да дойдат мечките

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • me4kite

    Има спад при смешни обеми и то при някои от по-непопулярните, макар и по-подценени холдинги. Това е нормално, защото са по-рискови и в момента има леко отдръпване на купувачите, а продажбите са предимно от баби и дядовци с бонови книжки, които продават на първата възможна цена. Забележи Райфайзен, чиито клиенти са предимно сериозни външни инвеститори, какъв сериозен портфейл готви и то само от холдинги, досега напълниха и продължават да пълнят Доверие, ИХЛБЛ, Гъмза, НЕФТХЛ, АКФ. Така че спокойно, аз също си купувам евтино от акциите на пенсионерите, защото друг почти не се намира да продаде

    Коментар


    • me4kite

      А поредния спад на цените при холдингите?

      Коментар


      • me4kite

        Абе какви мечки ви се привидяха, забележете обемите, продажби почти няма, като излкючим някои дребни и неопитни спекуланти, подали се на паниката и 2 посредника, на които няма да им споменавам имената. Изключение прави само Биовет, но за там си има друго обяснение.

        Коментар


        • me4kite

          ME4KITE SPUT..BIKOVETE VSE O6TE SA SILNI I RASGONENI..

          Коментар


          • me4kite

            Karpatsi me4ki viat........

            Коментар


            • Do znae6t

              меците са гяволи...

              Коментар


              • Do znae6t

                Абе май наистина дойдоха……

                Коментар


                • Do znae6t

                  Tova li bqhte mechkite - nqkolko labilni kobosa i 2-3 posrednika, koito i bez tova ne se slavqt s osobena dalnovidnost?

                  Коментар


                  • Do znae6t

                    Това ли бяхте мечките, няколко лабилни кобоса и 2-3 посредника, които не се славят с особена далновидност

                    Коментар


                    • Do znae6t

                      ОК ти си прав, както ти харесва така да бъде

                      Коментар


                      • Do znae6t

                        Ami za v momenta pokazva6 to4no obratnoto, puk to za posle ia kamilata ia kamilaria. Samo me predupredi edin den po rano 4e da vzema niakakvo hap4e protiv iznenadi 4e da ne polu4ia niakakuv infarkt 4e ako e niakoia ogromna suma ot poriaduka na niakolko miliona moga i da se posmeia dori

                        Коментар


                        • Do znae6t

                          Никога не говоря празни приказки, ще останеш изненадан от мащаба!

                          Коментар


                          • Do znae6t

                            6te doidat sled 2 godini..

                            Коментар


                            • Do znae6t

                              samo da ne si ostane ve4na taina

                              Коментар


                              • Do znae6t

                                Защото засега е тайна, сам ще разбереш като стане факт

                                Коментар

                                Working...
                                X