IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета: от колко време си на фондовата борса?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
    може ли снимка?
    хахаха, на сертификата ли, аз вярно трябва да го снимам, ако въобще го изровя къде е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
      Пък аз съм от времето когато във всеки град имаше борса и помня, че шеф на Пловдивската където правехме сделки беше Апостол Апостолов, даже имам и брокерски сертификат от ония времена
      може ли снимка?
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Пък аз съм от времето когато във всеки град имаше борса и помня, че шеф на Пловдивската където правехме сделки беше Апостол Апостолов, даже имам и брокерски сертификат от ония времена

        Коментар


        • фиксирах стълбицата

          Коментар


          • изглежда като стълбичка анкетата в момента и все още никой с по-малко от година
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Браво 70% стари играчи, с по- голям опит от финансовия министър и факторите в държавата и икономиката

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                добре, гласувах
                Кат си гласувал,защо има нули!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                  по-скоро като цяло, аз имам и във франкфурт
                  добре, гласувах
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    дай сега уточнение - аз първите си акции (чрез дядо ми) ги имам от 1992-3 (хранков), после имах малко врътки с масовата приватизация, след това беше затишие, после пак се включих 2005, но 2008 средата продадох всичко и от тогава не съм пипал БФБ.

                    Говорим само за БФБ, нали?
                    по-скоро като цяло, аз имам и във франкфурт
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                      мн си бърз отне ми към минута, системата първо пуска темата, после ти дава да правиш анкета
                      дай сега уточнение - аз първите си акции (чрез дядо ми) ги имам от 1992-3 (хранков), после имах малко врътки с масовата приватизация, след това беше затишие, после пак се включих 2005, но 2008 средата продадох всичко и от тогава не съм пипал БФБ.

                      Говорим само за БФБ, нали?
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Толкова отдавна, че вече не помня какво се прави там....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Ми сложи анкета де, как да ти отговоря и най-вече как да се репрезентативна извадка
                          мн си бърз отне ми към минута, системата първо пуска темата, после ти дава да правиш анкета
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Ми сложи анкета де, как да ти отговоря и най-вече как да се репрезентативна извадка
                            Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                            Покрай този застой на БФБ и световните борси имам чуството, че броя на инвеститорите постоянно намалява, като остават основно опитни инветитои. Свежа кръж почи не забелязвам, а когато се появи, сякаш се задържа много малко. Интересно ми е и предполагам и на вас какъв е профила поне в този форум на инвеститорите към опит. Аз съм на фондовата борса от вече над освм години.
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Анкета: от колко време си на фондовата борса?

                              Покрай този застой на БФБ и световните борси имам чуството, че броя на инвеститорите постоянно намалява, като остават основно опитни инветитои. Свежа кръж почи не забелязвам, а когато се появи, сякаш се задържа много малко. Интересно ми е и предполагам и на вас какъв е профила поне в този форум на инвеститорите към опит. Аз съм на фондовата борса от вече над освм години.
                              78
                              под 1 година
                              6.41%
                              5
                              1-2 години
                              6.41%
                              5
                              3-5 години
                              20.51%
                              16
                              6-10 години
                              23.08%
                              18
                              над 10 години
                              43.59%
                              34
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby
                            Working...
                            X