IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

SEE Link - БОРСОВА платформа на Западните Балкани!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не стига че са не развити пазарите ама и страшен стимул някой да се излъже. При interactive brokers комисионната ти е около $1 за много по развити и интересни пазари. Смисъла от тая балканска работа май ще е никакав.
    http://www.proflashgame.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      Стига бе тва до вкъщи ли ти ги носят
      хахаха, сигурно са налични, разходи за печат и доставка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
        30 лв минимум на сделка
        Стига бе тва до вкъщи ли ти ги носят

        Коментар


        • 30 лв минимум на сделка

          Коментар


          • От 5 март в ELANA BG Trader вече се търгуват хърватски и македонски акции
            След години...бях го забравил, вече тръгва, но както казват, по - добре късно, от колкото никога.
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Като телефонни измамници се оказаха господата, анонсирали този проект, в началото много им повярвахме, само пари не сме им хвърляли през терасите.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • една химера си остана този проект...
                Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                Коментар


                • Сипете ....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • аз предполагам че имат едни пари от Европа за харчене и така
                    бавно и тихо нагоре

                    Коментар


                    • Аз не мога да разбера едно просто нящо - тва обединение за къв чеп се прави, като не можеш да търгуваш на тез пазари?
                      Нещо като комунистическия интернационал ли правят? Да се събират на всеки 3 месеца на екзотични локации, да презентират и да плющят плескавици и крушовица вечерта?

                      Некой по-светнат може ли да сподели?
                      Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                      Коментар


                      • Сега и Словения е на влака остава да ни допуснат и нас да търгуваме и ще е ОК
                        бавно и тихо нагоре

                        Коментар


                        • Белградската фондова борса официално стана част от SЕЕ Link

                          Така виртуално и борсата на Мадагаскар могат да включат. Големи обещания, но всъщност фарс.


                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Химимпорт е изпреварил Монбат по капитализация и като съобразим с ФФ е възможно да го измести от индекса SEELinX. Разликата не е голяма, зависи как ще се развие пазара до март месец. По - голям е и от АТЕРА, но там ФФ е доста висок.


                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Aбе по време на Инвестор дей преди седмица и кусур стана ясно, че платформата има некъв бъг.. Язък дето и се надахме толкова. Кой знае кога ще проработи...

                              Коментар


                              • Кои държави се включиха до сега? Румъния?

                                Коментар

                                Working...
                                X