IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бикове vs. Мечки на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
    Ташунко, Софикс е прав. Дай моля еднозначна прогноза за да те сложа на правилното място. Една цифра, в която вярваш, без диапазони и сценарии. Няма лошо да не познаеш, важното е да сечеш на едно място.
    Ок Софикс 450

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Вожде, теб са те сложили при мечките, ама като гледам си бичо настроен
      За в бъдеще да но за сега се придържам на мнението че пазара ще пада или ще държи около тези нива.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Вожде, теб са те сложили при мечките, ама като гледам си бичо настроен
        Ташунко, Софикс е прав. Дай моля еднозначна прогноза за да те сложа на правилното място. Една цифра, в която вярваш, без диапазони и сценарии. Няма лошо да не познаеш, важното е да сечеш на едно място.

        Коментар


        • Първо да видим гърците да не си правите прогнозите от друго ниско ниво

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            ...Аз лично залагам най-оптимистично на движение в диапазона 500-560 пункта.
            Вожде, теб са те сложили при мечките, ама като гледам си бичо настроен

            Коментар


            • Ако не удържим в диапазона 500 пункта се гответе за 450.Това е по вероятния сценарий впредвид цялата политическа и икономическа ситуация в Европа.Без сантименти но аз се подготвих от лятото за зима.Никой да не си мисли че не ми харесва Софикс 700.Напротив ще се изтрелям в космоса само че не съм от сляпо вярващите.Виждам какво става и това не ме обнадеждава.Затова съм бдителен.Иначе успех на всички!!

              Коментар


              • Ghettoff защо не вкараш и графа най-успешен лузър.Сещам се за един изкретенясъл такъв .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                  браво за хубавата тема!!!!
                  според мен Софка ще е някъде около 725-735
                  Края на 2015 ли 735 софикс??? Абсолютно невъзможно е това приятел.В най оптимистичния вариант Софикс едва ли ще мине 580 пункта до края на 2015 г. Аз лично залагам най-оптимистично на движение в диапазона 500-560 пункта.

                  Коментар


                  • Дай си тел да те напълня здраво да се отърва

                    Коментар


                    • Ти гледай колко мечки ще дойдат ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от swot Разгледай мнение
                        Изобщо не е объркана темата , Гърция веднага ще Засегне всичко тук първо през банките им,...другата седмица ще е як сеч
                        А прогноза за Софикс към 31.12 ще дадеш ли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от swot Разгледай мнение
                          Изобщо не е объркана темата , Гърция веднага ще Засегне всичко тук първо през банките им,...другата седмица ще е як сеч
                          абе ти не беше ли онзи оптимиста който до преди 10-тина дни твърдеше,че от понеделник избухваме яко нагоре и твареше темите на ТИМ групата смело и неуморно....цитирам по спомен....
                          ..........и кво стана...продаде....???
                          Last edited by orakula; 24.01.2015, 23:12.

                          Коментар


                          • Изобщо не е объркана темата , Гърция веднага ще Засегне всичко тук първо през банките им,...другата седмица ще е як сеч

                            Коментар


                            • SOFIX 590 за края на 2015
                              След влачене по корем още няколко месеца

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от swot Разгледай мнение
                                Гърция да не стане европейския Лемън
                                Убъркал си темата

                                Коментар

                                Working...
                                X