IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

РАЛИ НА БФБ !

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
    той другия път започва след тоя път...Боко не ти ли обясни за строежа на магистралите?!??
    Абе Боко е непобедим .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      "Тати каза че ще се има рали на бфб ама друг път ." Хихихи!
      той другия път започва след тоя път...Боко не ти ли обясни за строежа на магистралите?!??

      Коментар


      • "Тати каза че ще се има рали на бфб ама друг път ." Хихихи!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Ташунко със сапа, при 20 хил евро оборот до момента, не може да се каже с какъв цвят е
          Прави си извода какъв оптимизъм е завладял играчите .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Това ще да е червеното рали .Хихихи.
            Ташунко със сапа, при 20 хил евро оборот до момента, не може да се каже с какъв цвят е
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Това ще да е червеното рали .Хихихи.

              Коментар


              • А спрете се де.Още със стартирането ма търговията и Софиксчо червен.Не бива така обърквате ни ралито .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankel
                  Добре си е кръстена темата .

                  Ти нещо превъзбуден ми се виждаш !?

                  С какво си се напушил !?
                  Не пуша ама който се смее последен най-добре се смее.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                    и докато се оглеждаш със ските и щеките в ръце слънцето изпекло,а бичетата не можеш да ги укротиш
                    Ще поживеем ще видим .Нямам бърза работа.Колко пъти ми викаха че съм изтървал влака а то след няколко месеца пак на моите цени .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Тъй де, аз откога разправям,че ти си нашата путеводна светлина.Баламасваш ни да
                      ти продаваме евтино,щото си стиснат като габровец,все гледаш да не се минеш.
                      Това че умея да играя на борсата не означава че съм стиснат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Прав си ама някой път зимата е по-дълга и студена .
                        и докато се оглеждаш със ските и щеките в ръце слънцето изпекло,а бичетата не можеш да ги укротиш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Де късмет.Тогава ще съм едноличен собственик на цялата борса .Хихихи.
                          Тъй де, аз откога разправям,че ти си нашата путеводна светлина.Баламасваш ни да
                          ти продаваме евтино,щото си стиснат като габровец,все гледаш да не се минеш.

                          Коментар


                          • Тая тема трябва да се преименува в "Пързалката на БФБ".Хахахаха!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                              то нали знаеш всяка зима си има край,а след нея следва пролетта....така или иначе ще се наложи да приберем ските в даден момент
                              Прав си ама някой път зимата е по-дълга и студена .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Дай да докараме всички позиции на цената на Енергони ,че да останеш доволен.
                                Де късмет.Тогава ще съм едноличен собственик на цялата борса .Хихихи.

                                Коментар

                                Working...
                                X