IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя компания е огледало на СОФИКС?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Цецебе

    Коментар


    • То е ясно - огледалото на Софикс се нарича - Софарма, поне според мен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Тони тази тема трябваше да я кръстиш възхвала и реклама на Софарма.
        съжалявам че така прозвуча!
        мислех че е Албенката, но ато наложих графиката излезе Фармата.
        Ако влезе СФТРД след време може да е тя!
        Last edited by tony1975; 07.09.2014, 17:22.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          ти пък намери да олицетворяваш лицето на борсата ни с тая мутренска хартия!
          Стойностните ПФ и ИП въобще не я държат в портфейла си даже!
          Моя флагман е СОФАРМА и това много добре се видя миналата година като скочи индекса!

          п.с. на бфб нещо нюха ти си е отишъл, я кажи нещо аброуд.
          Тони тази тема трябваше да я кръстиш възхвала и реклама на Софарма.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            ти пък намери да олицетворяваш лицето на борсата ни с тая мутренска хартия!
            Стойностните ПФ и ИП въобще не я държат в портфейла си даже!
            Моя флагман е СОФАРМА и това много добре се видя миналата година като скочи индекса!

            п.с. на бфб нещо нюха ти си е отишъл, я кажи нещо аброуд.
            Доста тежки квалификации раздаваш...
            Не е да не сме дочували и ние нещо за разни скелети, гардероби, пъпки, а в по ново време и за червени принцове с центрофуги и с най добрите световни маржини....ма нейсе.

            Ъброуд - препоръчах го още преди 5 месеца (Равния бе пръв!) кога бе 50% по изгодно, но и в момента е двойно по евтин ако го сравним с твоя "флагман".
            Да не говорим че за сравнение и дума не мое става, не на малкото пръстче, а и на нокътчето му дори не става да стъпи...

            http://finviz.com/quote.ashx?t=gild

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Tц, пак не позна.
              Има си артия за целта и не случайно и викат флагмана.
              Може да затвориш темата.

              ПС Стига си ме разсейвал че дават Тодор Колев...велик е !!!
              ти пък намери да олицетворяваш лицето на борсата ни с тая мутренска хартия!
              Стойностните ПФ и ИП въобще не я държат в портфейла си даже!
              Моя флагман е СОФАРМА и това много добре се видя миналата година като скочи индекса!

              п.с. на бфб нещо нюха ти си е отишъл, я кажи нещо аброуд.
              Last edited by tony1975; 06.09.2014, 21:16.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                ами така ми се стори като наложих графиките!
                Добре да приемем че АТЕРА е огледалото на СОФИКС - при Софикс 1000 , атера трябва да е 5,2лв, а при СОФИКС 2000, атера 11лв - хайде стига глупости! Та те останаха с 200х. дка и от тях 30% не се арендуват!
                Tц, пак не позна.
                Има си артия за целта и не случайно и викат флагмана.
                Може да затвориш темата.

                ПС Стига си ме разсейвал че дават Тодор Колев...велик е !!!
                Last edited by pipbel; 06.09.2014, 21:05.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Ми ха така кажи, да си дойдем на думата, пак спамиш с цяла нова тема за да промотираш чичката...

                  Боже помози на Софиксо ако софармата му е огледалото....и добре че не е, инак феър валюто му щеше да е около 300-350

                  http://www.investor.bg/novini-i-anal...ofarma,179156/


                  Нали се досещаш при такива новини какво щеше да стане с цената на такава артия ако се търгуваше с нормални обеми и на нормална борса.
                  Мариян пусна статията този Понеделник. Само наблюдавах ...никаква реакция от т.нар.пазар, дори великата фарма е на плюс за седмицата с 0,24%.
                  Типичен балоняк, кой каквото иска да си казва.
                  Компания с мизерни скорошни шансове за ръст оперираща в гетото на ЕС и още по големите северни кочини (при това размирни) вместо с дисконт да се търгува с 30-40-50% премия над нисе на РЕ 25 ...нямам думи.
                  Просто си чакам 5-ка да влизам ол ин на късо.
                  ами така ми се стори като наложих графиките!
                  Добре да приемем че АТЕРА е огледалото на СОФИКС - при Софикс 1000 , атера трябва да е 5,2лв, а при СОФИКС 2000, атера 11лв - хайде стига глупости! Та те останаха с 200х. дка и от тях 30% не се арендуват!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    ами каквото и да сравнявам - все Софарма ми излиза
                    Ми ха така кажи, да си дойдем на думата, пак спамиш с цяла нова тема за да промотираш чичката...

                    Боже помози на Софиксо ако софармата му е огледалото....и добре че не е, инак феър валюто му щеше да е около 300-350

                    http://www.investor.bg/novini-i-anal...ofarma,179156/
                    Само за второто тримесечие на 2014 г. печалбата на групата е 5,6 млн. лв., като намалява с 50% на годишна база.
                    Нали се досещаш при такива новини какво щеше да стане с цената на такава артия ако се търгуваше с нормални обеми и на нормална борса.
                    Мариян пусна статията този Понеделник. Само наблюдавах ...никаква реакция от т.нар.пазар, дори великата фарма е на плюс за седмицата с 0,24%.
                    Типичен балоняк, кой каквото иска да си казва.
                    Компания с мизерни скорошни шансове за ръст оперираща в гетото на ЕС и още по големите северни кочини (при това размирни) вместо с дисконт да се търгува с 30-40-50% премия над нисе на РЕ 25 ...нямам думи.
                    Просто си чакам 5-ка да влизам ол ин на късо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      ами каквото и да сравнявам - все Софарма ми излиза


                      Това добре , но я кажи вчера купи ли от нея ?- Там е търсеният от теб отговор .
                      Аз направих две сделки и в движението 4,152 и на стопа 4,129 още 270 клъвнах и той я вдигна , възможно е и да е сгрешил човека ,и скри ~ 460 бр.
                      Трябва да си в движението преди самото движение , а сега си разгледай графиките и си избери вратичките !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        ами каквото и да сравнявам - все Софарма ми излиза

                        Ами идвете започват със "СОФ", което сигурно не е случайно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Сравни им графиките и ще видиш коя акция се движи с индекса
                          ами каквото и да сравнявам - все Софарма ми излиза

                          Коментар


                          • Сравни им графиките и ще видиш коя акция се движи с индекса

                            Коментар


                            • Коя компания е огледало на СОФИКС?

                              Здравейте,
                              хубаво е човек да скача от компания в компания в зависимост от сантимента на пазара. Ето в трудните времена народа ползваше адсиц-те като буфер, после по време на ръстове, парите се местеха към тимаджиите и ПИБ и така подскок подскок(сигурно ИП-тата доволно потриват ръце).
                              Но се замислих коя е акцията която най добре отразява движението на индекса Софикс през годините. Ей така ако искам да имам една акция на БГ пазара която да отразява добре Софикс, коя да избера? Някоя от тези с най голяма тежест ли - АТЕРА, СФАРМ и Булгартабак? Или Албена е хартията която се движи плътно с графиката на индекса(както веднъж бе казал Равновесие)?

                              Някой анализирал ли е въпроса?
                              Last edited by tony1975; 06.09.2014, 09:15.
                            Working...
                            X