IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

24 trade - престъпници Румъния

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
    От скоро гледам че в ЦУМ на третия етаж има някакъв такъв офис някой може ли да даде повече информация.
    Ужас, тези наглеци нямат срам и само търсят нови жертви.

    Коментар


    • От скоро гледам че в ЦУМ на третия етаж има някакъв такъв офис някой може ли да даде повече информация.
      Форекс блог

      Коментар


      • Първоначално изпратено от elena.zlatkova2 Разгледай мнение
        Най-накрая има някакво раздвижване от КФН! От сигурни източници знам, че им правят редовни посещения и се очаква да заключат някои от служителите...
        Дано, и да се заведе един групов иск трябва

        Коментар


        • Сега се връщам от разпит в следствието, във връзка с подадена от мен жалба срещу такива „приятели”. Заели са се, види се, активно. Стискам палци, по-издълбоко да ги разнищят.

          Коментар


          • Потърпевшите от измамите на 24 ТРЕЙД са хиляди... да не говорим, че тази фирма още съществува, въпреки липсата на лиценз. Въпросът е ЗАЩО!?

            Коментар


            • Най-накрая има някакво раздвижване от КФН! От сигурни източници знам, че им правят редовни посещения и се очаква да заключат някои от служителите...

              Коментар


              • Някой да е писал на КФН/СДВР/ДАНС?

                Коментар


                • какво става с д-р Черкезов, да не се е отказал от неговия пастор с хеликоптера от SCI и да се преместил при румънците!?!?))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                    Тази фирма 24trade е със съмнителна репутация от няколко дни са се активирали наново.
                    Сега се прави мащабна рекламна кампания във Фейсбук.
                    Хора внимавайте да не се хванете на тази въдица.
                    Това е сигурна измама!

                    http://www.img-share.eu/f/images/374...828T2HAJyn.png[ATTACH=CONFIG]n3208654[/ATTACH]
                    Да, шмекерите от ProfitPoint са както в 24 Трейд, така и тук:
                    https://www.facebook.com/BusinessHubBG/
                    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                    Коментар



                    • Тази фирма 24trade е със съмнителна репутация от няколко дни са се активирали наново.
                      Сега се прави мащабна рекламна кампания във Фейсбук.
                      Хора внимавайте да не се хванете на тази въдица.
                      Това е сигурна измама!

                      http://www.img-share.eu/f/images/374...828T2HAJyn.png
                      Click image for larger version

Name:	Screenshot_20170617-191828T2HAJyn.jpg
Views:	1
Size:	802 Bytes
ID:	3208654
                      Last edited by mauricio84; 17.06.2017, 19:41.
                      Форекс блог

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tweeg Разгледай мнение
                        В понеделник ми звъня някакъв от "24 трейд", ама преди да си изпее песничката, аз го подкарах с това от къде ми има номера и разговора бързо-бързо приключи. Ама явно са се активизирали пак че и балдъзата каза че са и звъняли.
                        Ами тия всиките са комбина. Откъде ти имат номера може преди 10 години да си теглил бърз кредит и те вече ти имат номера завинаги. Влязъл си като запис в базата данни на тия хаймузи и няма отърваване.
                        Форекс блог

                        Коментар


                        • Тия толкова години лъжат хората и не спира да има балъци дето да им вярват
                          Имам чувство че даже и на НДК да сложат един билборд 24 trade - престъпници


                          и пак ще се намерят нови хора дето да си изгубят парите там
                          advokatfilipova.eu

                          Коментар


                          • В понеделник ми звъня някакъв от "24 трейд", ама преди да си изпее песничката, аз го подкарах с това от къде ми има номера и разговора бързо-бързо приключи. Ама явно са се активизирали пак че и балдъзата каза че са и звъняли.

                            Коментар


                            • Ами като го напишете в Гугъл и то излиза
                              Форекс блог

                              Коментар


                              • Тъй като вече има създадена такава тема ще пиша тук. Не знам от къде са ми набарали номера ,има ми го във фейсбук и на 1-2 места като google-неш излиза. Та звъннаха ми така и така , ще прибираме по 2% от тебе комисионна. Ок-ок, отидох до офиса им в парадайс мол като няколко минути жената ми обясняваше как да стигна до офиса им . В край на сметка бях в офиса им и открихме акаунт, като тя видя паролата ми и аз ще я сменя.Жената ми говореше доста убедително, как е добре да вкарам над 1000-2000лв поне. Какво ви е вашето мнение ? Телефонния ми номер го има в Теленор и Уникредит Булбанк.

                                Коментар

                                Working...
                                X