IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

13 Май 2013 начало на бичия тренд на БФБ

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
    На теб кога щеше да ти бъде удобно да се регистрирам? И защо изобщо пишеш в политическа тема в икономически форум, като не ти е кеф да четеш нещо различно от пожелателно мислене? И на мен не ми е ОК, че ГЕРБ водят, но не виждам полза от игнор на реалността.
    Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    http://rodopchani.eu/Progresivno-nar...i-prouchvaniya



    Проф. Мирчев коментира и скандала между социолозите, избухнал след публикуването на данните от социологическо проучване, което даваше драстична преднина на ГЕРБ пред БСП. Според социолога изследването на колежката му Мира Радева се оказало дори не социологическо проучване а сондаж, направен по телефона. „Цялото ни общество е потънало в чалга, така че за съжаление част от нашата колегия също е засегната от това явление", коментира проф. Мирчев. И оповести, че БСА е излязла с декларация, с която се е разграничила от участващите в скандала социолози.
    И какква е реалноста ,като не съм видял жив гербер да заяви че ще гласува за тях...
    като на конференцията в София Борисоф изглеждаше като препикано мушкато а хората бяха по списък събирани от общините където ГЕРБ има присъствие..
    В другият голям град в Пловдив мероприятието се пазеше от над 300 полицай ,сякаш идваше Обама....


    Вчера се радходих със семейсвото из южният парк след като заминаха рейсовете на комунистите за откриване на тяхната кампания и семействата позволяваха да носят децата им балони с № 5...
    Това преди в София беше невъзможно.. само бабичките го правиха.....
    Та затова ли смяташ че хората ще го изберат с огромна любов....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Защо дявол да го вземе си се регистрирал тези дни в икономически форум и се мъчиш да да развиваш теорията ,колкото по зле ,толкова по добре....ако не си платен манипулатор....на Бащицата.
      Кой са тези хора който си искат БорисоФ..
      На теб кога щеше да ти бъде удобно да се регистрирам? И защо изобщо пишеш в политическа тема в икономически форум, като не ти е кеф да четеш нещо различно от пожелателно мислене? И на мен не ми е ОК, че ГЕРБ водят, но не виждам полза от игнор на реалността.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
        Както виждаш на хората не им пречи и пак си искат ББ. Затова не виждам скорошно подобрение.
        Защо дявол да го вземе си се регистрирал тези дни в икономически форум и се мъчиш да да развиваш теорията ,колкото по зле ,толкова по добре....ако не си платен манипулатор....на Бащицата.
        Кой са тези хора който си искат БорисоФ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
          Те водят в мръсните игри, а и ...в коалициите, т'ва Пеевски, ДПС ...

          Както виждаш на хората не им пречи и пак си искат ББ. Затова не виждам скорошно подобрение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Смятам голяма част от българите за пълни идиоти, така че като нищо пак ще гласуват за себеподобни. но все пак надеждата здравия разум да възкръсне по нашите ширини все още живее в мен

            така че ще почакам с продажбите до след изборите

            Рано или късно това ще стане, но по-вероятно късно. Явно още няма ясно очертано дъно, от което да се оттласнем.
            Съвсем сериозно, не мисля, че след изборите ще има подобрение - именно защото ГЕРБ са най-вероятните победители.
            Горното е с уговорката, че все пак има още един месец и могат да се случат разни неща - ето, едните правят грешка и дезориентират електората си, но след това и другите правят по-голяма грешка, по-малките назад в редичката - и те, и нещата се балансират еднакво зле.

            Коментар




            • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
              Налъно вярвам, че от 13 Май на БФБ ще почне много мощен бичи тренд..
              Ти сигурен ли си, че това е точната дата? Да не стане грешка?

              Коментар


              • http://www.capital.bg/politika_i_iko...estut_peevski/
                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                Коментар


                • ас даже карам жената да продава натура а децата да крадат да саберем още пари за борсата
                  Last edited by Martingale; 13.04.2013, 23:16.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    Мама миа, това чудо ли е готвеният финансов министър
                    Не стига, че му се нрави повече черешовата борса от фондовата, ами и заеми тръгнал да взима ...отсега
                    Изядоха, изпиха де що имаше и продължават по същия път

                    Безработицата - европейски програми - ахаа
                    Не мога да повярвам ,че това недоносче е готвено за минфин...
                    Сега съм по-спокоен за изборите ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      Мама миа, това чудо ли е готвеният финансов министър
                      Не стига, че му се нрави повече черешовата борса от фондовата, ами и заеми тръгнал да взима ...отсега
                      Изядоха, изпиха де що имаше и продължават по същия път

                      Безработицата - европейски програми - ахаа
                      Най-доброто с което ГЕРБ разполага. Лика прилика с премиера по интелектуален багаж.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Горанов: Държавата се нуждае от 5 млрд. лв. назаем през следващите 5 години
                        Заеми ще бъдат взимани, но не за повишаване на доходи. Това заяви бившият зам.-министър на финансите в правителството на ГЕРБ Владислав Горанов.
                        В предаването "Седмицата" на Дарик Радио той посочи че през следващите четири години за покриване на бюджетните дефицити и за рефинансиране на стари задължения ще бъдат необходими около 5 млрд. лв.

                        Горанов беше категоричен, че на този етап нищо не налага промяна на параметрите на валутния борд или неговото премахване. Той подчерта, че няма причина и за данъчни промени.

                        Програмата на ГЕРБ за следващия мандат предвижда запазване на плоския данък и нивото на ДДС.

                        Според Горанов данък добавена стойност не може да случи за провеждане на социални политики, защото той е сред основните приходи в бюджета и всяко намаление ще доведе до свиване на публичните разходи.

                        За справяне с безработицата, посочи Горанов, единствено могат да бъдат ползвани европейските програми. Според него повишаването на заетостта и икономическият ръст са в основата на повишаването на доходите на хората.

                        Той допълни, че европейските средства ще бъдат инвестирани основно в земеделието, както и в социалната и инженерната инфраструктура.

                        Бившият зам.-финансов министър категорично отхвърли идеите за национализиране на монополите, като подчерта, че подобни коментари водят до несигурност сред чуждите инвеститори. ...

                        Предполагам ,щом ГЕРБ смята че ще са 5 то тогава са най малко 15....
                        Пропоционално на изядените досега 10 милиарда се пада по 3,3 на година и плюс лихвите ... който вече ще бъдат за рискова страна...
                        Мама миа, това чудо ли е готвеният финансов министър
                        Не стига, че му се нрави повече черешовата борса от фондовата, ами и заеми тръгнал да взима ...отсега
                        Изядоха, изпиха де що имаше и продължават по същия път

                        Безработицата - европейски програми - ахаа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                          Смятай, че са спечелили. Колкото и да не ми се иска, те водят и най-вероятно ще спечелят. Друг въпрос е дали ще успеят да съставят бързо правителство или сегашното ще продължи и след изборите.
                          Те водят в мръсните игри, а и ...в коалициите, т'ва Пеевски, ДПС ...
                          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                            Смятай, че са спечелили. Колкото и да не ми се иска, те водят и най-вероятно ще спечелят. Друг въпрос е дали ще успеят да съставят бързо правителство или сегашното ще продължи и след изборите.
                            Смятам голяма част от българите за пълни идиоти, така че като нищо пак ще гласуват за себеподобни. но все пак надеждата здравия разум да възкръсне по нашите ширини все още живее в мен

                            така че ще почакам с продажбите до след изборите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              ...
                              Какво добро може да се случи ако ГЕРБ спечели. Аз поне за мен си съм решил че тези некадърници повече няма да ги чакам, ако вземат че спечелят продавам всичко в България. ...
                              Смятай, че са спечелили. Колкото и да не ми се иска, те водят и най-вероятно ще спечелят. Друг въпрос е дали ще успеят да съставят бързо правителство или сегашното ще продължи и след изборите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
                                Абе Монти - ти да не би да си като 99% от населението всички спестявания в депозити, да си без нито една подценена и ликвидна акция? Знам, че много хора са в деванзивни позиции и един бичи тренд много ги притеснява - това са Атери, Еларги, ФППта, Брефове, депозити, злато и какви ли не глупости и мисълта, че може да има бичи тренд и акции да правят по 300-400% на година - е мисъл която много ги притеснява - звучи невероятно , пак кавам по същия начин невероятно както е било през 2004 г.

                                Монти, сори пич, ако не ти стиска, ти ще си от тези дето 2007 се гърбехте на дебелите цени - аз ви давам идея да сте преди тренда, преди всички останали - масата!
                                Не аз съм от тия който са на борсата от 2004/5 г. и който се спасиха през големите спадове през 2008 и 2009 г... а сега знаят ,че няма да стана милионер на борсата/ БФБ/, но мога да си купя с печелбата всеки ден една пица с месо и чешка бира и по две почивки до Гърция в годината ако внимавам ...

                                Коментар

                                Working...
                                X