IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тексим Банк АД (5CP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Все още няма реално действащи къси. Това е корена на проблема

    Дано с приватизацията на БФБ и ЦД се реши най-сетне този въпрос!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val2 Разгледай мнение
      През 2007 г маркет капа на БАКБ беше по голям от активите и !

      Тексим е втората
      През 2007 г. имаше ли реална цена на повечето акции? Мисля че от тогава много народ "изтрезня", но все пак явно се намират странни позиции като Тексимбанк.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        И как ще сравняваш две коренно различни банки?ЦКБ е в десетки пъти по-голяма.Печеливша е и е позиционирана.За сравнение с ПИБ и КТБ пък изобщо дума не може да става.Може евентуално да вадят коефициенти от БАКБ зашото и двете с Тексим са губещи, идвете смениха скоро собственика си, и двете увеличиха капитала, и двете провизираха каквото могат, и двете се насочват към нов за тях сегмент от пазара.Но да се взима цената на БАКБ и да се прехвърля сляпо на Тексим е признак на ..... и аз не знам на какво Тексим вероятно е първата банка в историята, която има пазарна капитализация по-голяма от активите и
        Напълно съм съгласен с теб, но не забравяй че тук е България. Тук няма невъзможни неща.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          И как ще сравняваш две коренно различни банки?ЦКБ е в десетки пъти по-голяма.Печеливша е и е позиционирана.За сравнение с ПИБ и КТБ пък изобщо дума не може да става.Може евентуално да вадят коефициенти от БАКБ зашото и двете с Тексим са губещи, идвете смениха скоро собственика си, и двете увеличиха капитала, и двете провизираха каквото могат, и двете се насочват към нов за тях сегмент от пазара.Но да се взима цената на БАКБ и да се прехвърля сляпо на Тексим е признак на ..... и аз не знам на какво Тексим вероятно е първата банка в историята, която има пазарна капитализация по-голяма от активите и
          През 2007 г маркет капа на БАКБ беше по голям от активите и !

          Тексим е втората

          Коментар


          • И как ще сравняваш две коренно различни банки?ЦКБ е в десетки пъти по-голяма.Печеливша е и е позиционирана.За сравнение с ПИБ и КТБ пък изобщо дума не може да става.Може евентуално да вадят коефициенти от БАКБ зашото и двете с Тексим са губещи, идвете смениха скоро собственика си, и двете увеличиха капитала, и двете провизираха каквото могат, и двете се насочват към нов за тях сегмент от пазара.Но да се взима цената на БАКБ и да се прехвърля сляпо на Тексим е признак на ..... и аз не знам на какво Тексим вероятно е първата банка в историята, която има пазарна капитализация по-голяма от активите и
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от brokerandtrader Разгледай мнение
              Някой правил ли сравнение между цената на акция на тексим и цкб и състоянието на двете .....Ако не е нека си направи изводите...
              За да направим сравнение ни е нужна пазарна цена на двете акции

              Коментар


              • Някой правил ли сравнение между цената на акция на тексим и цкб и състоянието на двете .....Ако не е нека си направи изводите...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Щом правите капитализацията на банката да е по-голяма от активите ..... Няма лошо
                  Ще си позволя да се самоцитирам.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                    Вижте колко по-скромни има че и по 30 кинта. Бамката ще стане с милиард капитализация
                    Па що да не стане? 1000 пъти по-честно ще е от Енергоните...
                    Не е препоръка.
                    Custodite sortem vestram

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                      Хахахах, много си бил скромен, я виж каква трийска се появи.
                      Ще е бетер забавно ако минат и те, БФБ ще е тясно с тая капитализация.
                      Вижте колко по-скромни има че и по 30 кинта. Бамката ще стане с милиард капитализация

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                        Браво на таксуна. Ама и държачите тук 10 лв ли си мислят, че ще чакат или направо на 20 ще се пускат ?
                        Не е препоръка
                        Хахахах, много си бил скромен, я виж каква трийска се появи.
                        Ще е бетер забавно ако минат и те, БФБ ще е тясно с тая капитализация.

                        Коментар


                        • Браво на таксуна. Ама и държачите тук 10 лв ли си мислят, че ще чакат или направо на 20 ще се пускат ?
                          Не е препоръка

                          Коментар


                          • Свърши артията за днеска май, голяма оскудация по таз позиция, дефицит, криза и безнадеждни опашки купувачи за кот там докарат, ако докарат нещо, ама май нищо няма да докарат и те така...

                            Коментар


                            • Щом правите капитализацията на банката да е по-голяма от активите ..... Няма лошо
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                                Монти, не така по форумите бе, мон ами. Сега ако вземат да ти скъсат ластика, кво правим? Ще има маржин кола...
                                Не е препоръка.
                                По принцип си прав ,но имам роднини който държат 1000 акции и не мога да ги събера вече една година да им продам наследството...
                                така че ги има в наличност но не на борсата....

                                Коментар

                                Working...
                                X