Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Електро България АД (CEZE)

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой от 2 дни купува акции на по 24к, ама сега не искат да му продават. Скоро очаквам да вдигне мизата То цялото предлагане си е 10 акции общо в момента

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
      Питай владко...

      Коментар


      • Темата за продажбата на TEЦ Bapнa на "Cигдa" OOД е сериозно застъпена днес и в Капитал. Голямо внимание е обърнато на "Бившия Министър" роден в добричкото село Красен, младите му и много богати деца, ДпС, Пеефски, Орешарски, един ТЕЦ т.е Пристанище и основният въпрос: Откъде фамилията на човек като Папазов, който е дългогодишен директор на "Пристанище Варна", а за кратко и министър, има средства за такава едра сделка, тъй като няма банка, която да финансира цялата сума, още по-малко за отдавна не работещ актив.

        Къде е НАП ?

        http://www.capital.bg/biznes/kompani...uva_tec_varna/

        Коментар


        • Аааа, Груйчи ги сФетна за едно инфо..., което днес излезе черно на бяло..., ама и тук се надат на зелена трЕва... и корида...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

            Много добре, да очакваме още новини скоро?
            По скоро се молите за кандидат купувачи
            Това е борсата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
              Още е октомври, а ТЕЦ - а замина.
              Много добре, да очакваме още новини скоро?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Питам аз, питам ...

                А кеша какво ще го правят, какво ..???
                Винаги има първи път

                Коментар


                • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                  Още е октомври, а ТЕЦ - а замина.
                  Питам аз, питам ...

                  А кеша какво ще го правят, какво ..???

                  Коментар


                  • Още е октомври, а ТЕЦ - а замина.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                      Г-н Груев то през м. септември стана ясно кой е купувача, станаха ясни горе-долу и цената и срока/хората си проведоха събрание/. Дали ще има изненади, сигурно ще има, но сравнението с Пеевски може би цели да те убеди теб в правотата ти, че продаде тук без време и отиде да чакаш осми дивидент за една година некъде другаде, ама иначе е нефелно. А и кеша тук е 120 М, а в другото дружество 10 М. А иначе успех ти пожелавам.
                      Винаги съм се Очудвал на тази странна българска характеристика, когато някой е максимално добронамерен, ти да му сипваш с черпака - казах ли, че решение няма д аима преди ноември - казах. Познах ли - познах. Другото са оправдания, за оито няма никакво официално инфо - ама били го избрали, ама и цената били казали, ама това и онова. Има ли доста неясноти - има. Има ли доста кеш - има. Политическа ли е тази сделка - политическа е. Възможно ли е и една стотинка от този кеш да не излезе като дивидент - възможно е.

                      та хайде нека сме реалисти - нито веднъж не съм казал, че компанията е лоша или не си струва. Но мажото определено не е хич читав, а секторът е толкова политически обвързан и ценово-популистки напрегнат, че няма накъде повече. А иде и зима, говори се под сурдинка за смяна на правителство и т.н.

                      Та толкова по темата - ако не съм ви интересен, спирам да пиша и толкова - не съм на заплата тук, за да правя трафик, нямам акции, а нямам и намарение скоро да купувам, не ми е никакъв проблем да не пиша. И всичко това, при положение че веднъж не съм използвал какъвто и да е хейт по темата. Нейсе!

                      П.С. И за да не съм съвсем офф - излезе една пъубликация уикенда за ТЕЦ Варна - сигурно сте я чели, но няма да правя волни съчинения по нея, за да не кажете пак нещо. Успех!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        както казах и преди - ноември месец е важен тук, а не отчета. Така че дано имате късмет и "евреите на Европа" не ви направят неприятна изненада. казах и в една друга тема - разликата между тук и Шиши е минимална, независимо че компанията има доста потенциал.
                        Успех и дано успеете да продадете/купите на желаните цени!
                        Г-н Груев то през м. септември стана ясно кой е купувача, станаха ясни горе-долу и цената и срока/хората си проведоха събрание/. Дали ще има изненади, сигурно ще има, но сравнението с Пеевски може би цели да те убеди теб в правотата ти, че продаде тук без време и отиде да чакаш осми дивидент за една година некъде другаде, ама иначе е нефелно. А и кеша тук е 120 М, а в другото дружество 10 М. А иначе успех ти пожелавам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                          Г-н Груев написал на г-н Чиче, че развръзката тук ще е чак ноември, г-н Чиче нищо не отговорил, ама г-н Даниел Бенеш, баш чешкото баро, взел, че веднага отговорил. Нема това, нема онова, развръзката до м. септември. Каква е, още не се знаело, ама като гледам в последно време какво става на БФБ и специално по тази позиция, мислим че вече се знае, ама ще чакаме официалното комюнике. Та довечера Хайникен, а префинените питиета на Аполонията.
                          както казах и преди - ноември месец е важен тук, а не отчета. Така че дано имате късмет и "евреите на Европа" не ви направят неприятна изненада. казах и в една друга тема - разликата между тук и Шиши е минимална, независимо че компанията има доста потенциал.
                          Успех и дано успеете да продадете/купите на желаните цени!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • http://www.investor.bg/energetika/47...ergiia-249393/

                            Коментар


                            • Един шеговит въпрос: Колко е P/ E тук

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Тук ако направят сплит, че цената да стане достъпна за дребните инвеститори, цената ще е х2, че и х3
                                Казваш... : да направят като при патката... едно време...

                                Коментар

                                Working...
                                X