IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Електро България АД (CEZE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
    Всяко ЕРП използва момента, за да увеличи своите крайни цени. Така ударът го отнася ДКЕВР и държавата. Защо иначе мислиш, че цените се увеличават с различни проценти от всякао ЕРП
    За да могат да лапат печалба на гърба на народа, затова!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
      Надявам се и следващата да е добра, а Волен Сидеров и компания да го д@хат. Ако ума увеличение на цената, това е зле за потребителите и добре за производителите и НЕК. ЕРП какво общо има с това?
      Всяко ЕРП използва момента, за да увеличи своите крайни цени. Така ударът го отнася ДКЕВР и държавата. Защо иначе мислиш, че цените се увеличават с различни проценти от всякао ЕРП

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
        То пак се заговори за увеличение на тока, така че можеш да пишеш и следващата доста добра.
        Надявам се и следващата да е добра, а Волен Сидеров и компания да го д@хат. Ако ума увеличение на цената, това е зле за потребителите и добре за производителите и НЕК. ЕРП какво общо има с това?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
          Ако тази година е като миналата, а аз мисля че ще е по-добра, с още 25 000 000 печалба, предполагам, че ще се стигне и до разпределяне на дивидент. Тогава ще се преглътне факта, че акциите са с твърде висок номинал и не са удобни за врътки с печалба за по 10 лева. Р/е ще стане между 3 и 5, много хора ще продадат с чудесна печалба, а други ще влезнат с очакване на р/е 10 - 12. Последното, ако повторят разпределяне на дивидент, ще се случи като едното нищо. Не знам да има компания, която със 78 чевека персонал, да има 1 430 000 000 приходи. А и с либерализацията ще става още по-добре, който и да продава, все някой трябва да отчита и да събира приходите. Добре че при ЧЕЗ не може да се повтори сценария с Енерго про. А докато дойде светлото бъдеще Весели празници!
          То пак се заговори за увеличение на тока, така че можеш да пишеш и следващата доста добра.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
            Какво стана тук, замря пак. Не че съм наясно какво да очакваме оттук - натам ама сега на трейлинг база гледам P/E 1.06
            Дружеството струва колкото му е печалбата за последните 12 месеца
            Ако тази година е като миналата, а аз мисля че ще е по-добра, с още 25 000 000 печалба, предполагам, че ще се стигне и до разпределяне на дивидент. Тогава ще се преглътне факта, че акциите са с твърде висок номинал и не са удобни за врътки с печалба за по 10 лева. Р/е ще стане между 3 и 5, много хора ще продадат с чудесна печалба, а други ще влезнат с очакване на р/е 10 - 12. Последното, ако повторят разпределяне на дивидент, ще се случи като едното нищо. Не знам да има компания, която със 78 чевека персонал, да има 1 430 000 000 приходи. А и с либерализацията ще става още по-добре, който и да продава, все някой трябва да отчита и да събира приходите. Добре че при ЧЕЗ не може да се повтори сценария с Енерго про. А докато дойде светлото бъдеще Весели празници!

            Коментар


            • Какво стана тук, замря пак. Не че съм наясно какво да очакваме оттук - натам ама сега на трейлинг база гледам P/E 1.06
              Дружеството струва колкото му е печалбата за последните 12 месеца

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                От загуба 565 лв. печалба 1 114 лв. на акция.
                А някой леко кротко по 1 по 1 си ги взима на 7 000.
                Нямам никакви препоръки!
                Да вдигнат ощя 2-3 пъти цената на тока и печалбата ще се изстреля до небесата
                Аз лично нямам тук и гледа от страната на крайните клиенти. По-скъпото за мен не е по-добре. Вие си се радвайте на печалбите.

                Коментар


                • Хубава хартия, както би казал един, а пък и не остана, само 15 бр.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                    Чак ми е кеф. Нагоре с 8 397 000 лева. Ако стане като миналата година, а засега точно това се получава, печалбата ще бъде към 5 000 - 6 000 на акция. А и кеша се е увеличил на 78 000 000, е как да не си пълни, който си.

                    Не е препоръка, а мокри дидидентни сънища.
                    Честито и на продавачите и на купувачите Хубавото е, че понякога минават и мишките между играчите.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                      От загуба 565 лв. печалба 1 114 лв. на акция.
                      А някой леко кротко по 1 по 1 си ги взима на 7 000.
                      Нямам никакви препоръки!
                      Чак ми е кеф. Нагоре с 8 397 000 лева. Ако стане като миналата година, а засега точно това се получава, печалбата ще бъде към 5 000 - 6 000 на акция. А и кеша се е увеличил на 78 000 000, е как да не си пълни, който си.

                      Не е препоръка, а мокри дидидентни сънища.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                        Е изчакай отчета де.
                        От загуба 565 лв. печалба 1 114 лв. на акция.
                        А някой леко кротко по 1 по 1 си ги взима на 7 000.
                        Нямам никакви препоръки!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
                          Нещо замря бизнеса тук и на ниски цени....... Защо ли?
                          Е изчакай отчета де.

                          Коментар


                          • Нещо замря бизнеса тук и на ниски цени....... Защо ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
                              Какво се случва тук???
                              Ако нещата се развият като 2014, в смисъл много милиони печалба в края на годината, ще стане секс.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
                                Какво се случва тук???
                                Явно договорени.

                                Коментар

                                Working...
                                X