IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Електро България АД (CEZE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • " Вземане на решение за неразпределяне, съответно разпределяне на печалбата на Дружеството и за изплащане на дивидент"

    И тук същата "широка формулировка" както писаха в Инвестор. А дано.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
      Напълно достатъчни, а и като се замисля, не трябва да правят нищо повече или по различно от това което направика при ЧЕЗ Разпределение - ..... лева на акция дивидент и едно сплитче.
      Абсолютно...
      Даже няма нужда от консултант по процедурата..Само сменят цифрите и са готови..
      А и по-лесно ще разпределят дивидента- 200 дребни сме....( там някъде)

      А дано !
      Last edited by 4i40; 04.05.2016, 17:29.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


        20-30 % са достатъчни ....
        Напълно достатъчни, а и като се замисля, не трябва да правят нищо повече или по различно от това което направика при ЧЕЗ Разпределение - дивидент и сплитче.
        Last edited by balarev; 04.05.2016, 17:27.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
          И аз имам повече от една и този спад леко ме травмира, но предполагам някой са му потрябвали кинти за нещо спешно. Иначе в план графика ми влиза едно дивидентче и "синьо лято". А може и едно сплитче и двойно, тройно покачване, ама много се размечтах.

          Не е препоръка.


          20-30 % са достатъчни ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            И става все по подценено....
            Уж ОСА наближава, печалбата се увеличава, мераците растат, а цената пада....

            Има нещо гнило в "Дания" !

            пп Имам повече от 1 акция...
            И аз имам повече от една и този спад леко ме травмира, но предполагам някой са му потрябвали кинти за нещо спешно. Иначе в план графика ми влиза едно дивидентче и "синьо лято". А може и едно сплитче и двойно, тройно покачване, ама много се размечтах.

            Не е препоръка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
              Супер подценено е това дружество! Имам само една акция!
              И става все по подценено....
              Уж ОСА наближава, печалбата се увеличава, мераците растат, а цената пада....

              Има нещо гнило в "Дания" !

              пп Имам повече от 1 акция...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Тук трябва да направят сплит, за да потръгне търговията
                +1 При нас 7к за акция е много, 1:100 би имало обезателно положителен ефект.
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Тук трябва да направят сплит, за да потръгне търговията

                  Коментар


                  • Супер подценено е това дружество! Имам само една акция!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                      С един добър дивидент най - вече ще си дойдат.
                      Ами аз си правя една малка сметка/най-вероятно без кръчмаря/, че по 1 000 лева на акция, при 5 000 акции, са само 5 М. Бълха ги е ухапала при печалбите от последните две години - над 33 М.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                        Спрямо миналият отчетен период + 3 891 000. Нещата почват да си идват на място.

                        Пада обема, но маржа скача с 30 %.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                          Спрямо миналият отчетен период + 3 891 000. Нещата почват да си идват на място.
                          С един добър дивидент най - вече ще си дойдат.
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Спрямо миналият отчетен период + 3 891 000. Нещата почват да си идват на място.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                              Като гледам как някой тихо и кротко си купува всеки ден чак ми става кеф. Явно и други мислят, че тук в близко бъдеще ще има секс.
                              Забелязват се подобни действия, да.
                              Въпроса е, че както захапе бройка и излиза някой с по-ниска цена, почвам да се чудя дали не купува и си я слага после на ниско.
                              Без препоръки!

                              Коментар


                              • Като гледам как някой тихо и кротко си купува всеки ден чак ми става кеф. Явно и други мислят, че тук в близко бъдеще ще има секс.

                                Коментар

                                Working...
                                X